Top 9 Ibc Tank Zubehör – Cyklocomputery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. POKM Toolsmarket GmbH

#ad

Nádrž na vodu, bez BPA, POKM Toolsmarket GmbH Modrá, kanystr na vodu s pozinkovaným kohoutem, 20 l, kempování atd., nádoba na vodu, kanystr na pitnou vodu

#ad
POKM Toolsmarket GmbH #ad - Vyrobeno z odolného materiálu, odolné proti povětrnostním vlivům. Nádoba na vodu 20 l. Nádoba na vodu s praktickou rukojetí pro ukládání vody. Rozměry výška x šířka x délka: cca 395 x 245 x 280 mm. S víkem diN51. Modrá barva. Kanystr na vodu s pozinkovaným kovovým kohoutkem a kovovou maticí uvnitř D kanystr je velmi těsný.
ZnačkaPOKM Toolsmarket GmbH #ad
VýrobcePOKM Toolsmarket GmbH #ad

2. Aulich24

#ad

čisticí otvor 2" DIN 61 pro kanystry a nádrže, Aulich24 Revizní otvor, karavan, karavan, kanystr na vodu, zahradu

#ad
Aulich24 #ad - Pro max. Podložná deska: 70 mm, vč. Uzávěru, těsnění, převlečné matice. Požadovaný rozměr otvoru: 62 mm. Tloušťka stěny: 30 mm. Uzávěr din 61. Vnitřní rozměry: 48 mm.
ZnačkaAulich24 #ad
VýrobceAulich24 #ad

3. Aulich24

#ad

Aulich24 Revizní otvor čisticí otvor pro kanystry a nádrže 3" DIN 96 kanystr na mytí karavan karavan zahrada

#ad
Aulich24 #ad - Uzávěru, kaučukového těsnění, převlečné matice. Pro max. Tloušťka stěny: 30 mm. Podložná deska: 115 mm. Uzávěr nw 100 Požadovaný rozměr otvoru: 87 mm. Vnitřní rozměry: 81 mm, vč.
ZnačkaAulich24 #ad
VýrobceAulich24 #ad

4. REKUBIK

#ad

REKUBIK 1000l IBC vodní nádrž s umyvadlem na ocel/PE paletě NOVINKA

#ad
REKUBIK #ad - Ibc nemá schválení nebezpečných látek / schválení OSN. Dodávka probíhá spedicí po úspěšné avizování – Uveďte prosím platné telefonní číslo.

Paleta: hybrid / velikost víka: dn 150 Ø 165 mm / Velikost armatury: S60x6 60 mm hrubý závit. Sada se skládá z: 1 x 1000l ibc rebottled ibc konstrukce použitá – avšak s novou bublinou na plastové nebo ocelové paletě není volitelná + 1 x ibc napáječka s plovákovým ventilem a montážní deskou + víko ventilace a ventilace FKM membrána. Objem 1000 l / cca 60 kg / dodávka spedicí a dhl / rozměry: 120 x 100 x 116 cm d x Š x V / montáž probíhá ve vlastním výkonu přímo na místě. Ibc nemá povolení pro potraviny.
ZnačkaREKUBIK #ad
VýrobceREKUBIK #ad
Hmotnost150.53

5. BIOHY

#ad

BiOHY Výpustný kohout DIN 45 dávkovací kohout sada 3 ks | Výpustný kohout pro kanystr | vylévač/dávkovací kohout vhodný pro 5/10litrový kanystr se závitem DIN 45

#ad
BIOHY #ad - K tomu je vhodný pro potraviny! přirozeně přesný: náš dávkovací kohout zaujme svým mimořádně rychlým a přesným výtokem. Jsou efektivní, udržitelné a záměrně úsporné použití. Charakteristický šikmý řez zajišťuje optimální plnění i u menších otvorů.

Přirozeně praktický: náš výtokový kohout biohy se optimálně hodí pro přesné a čisté plnění kapalin. Přirozeně slibujeme, 100% bez mikroplastu, že se bezpodmínečně postaráme o své životní prostředí. Naše čističe jsou: 100% veganské, 100% biologicky odbouratelné & 100% Made in Germany. Tip pro odborníky: nejlépe použijte naše udržitelné čisticí prostředky biohy – které se totiž zcela bez škodlivého obsahu! Přírodní biohy: naše produkty biohy milují čistotu stejně jako životní prostředí, člověka a zvířata.

Tím garantujeme "čistotu s čistým svědomím". Přirozeně robustní: nálevka se vyznačuje velmi vysokou odolností vůči chemikáliím a jiným škodlivým látkám.
ZnačkaBIOHY #ad
VýrobceBIOHY #ad
Výška1.77
Délka3.54
Hmotnost0.01
Šířka2.56

6. RanDal

#ad

RanDal Messing Wasserhahn Adapter Zweiwegeventil Ibc Tank Armaturen Zubehör

#ad
RanDal #ad - Farbe: Messing. Messingmaterial, nicht nur langlebig, mit Dichtungsring, säure- und alkalibeständig, sondern auch leichter zu wechseln. Material: Messing. Größe l * b: 8 * 6 mm 0, 3 * 0, 2 '. Messinghahn, Adapter für Schlauchanschluss.
ZnačkaRanDal #ad
VýrobceRanDal #ad
Číslo dílu537531

7. BACOENG

#ad

BACOENG AC220V 160 PSI samonasávací čerpadlo tlakové vody čerpadlo pitné vody 5,5 l/min

#ad
BACOENG #ad - Profesionální čerpadlo na tlakovou vodu s funkcí automatického start/stop. Vodní čerpadlo je napájeno stejnosměrným napětím 220 V a poskytuje enormně vysoký tlak vody, maximální tlak 160 psi.

Má dva závitové adaptéry m14 x 1, 5 a dvě hadicové průchodky 5/16" AD; dlouhá životnost, provoz bez protékání. Ideální pro karavany/postřikovače/kávovary a jakýkoli jiný systém, u kterého musí být voda pod tlakem. Automaticky se zastaví, když se motor přehřeje, a po vychladnutí znovu zahájíte práci. Standardní průmyslová konstrukce, integrovaná tepelná ochrana.
ZnačkaBACOENG #ad
VýrobceBaco Engineering #ad
Výška9.84
Délka4.72
Hmotnost6.81
Šířka4.33
Číslo díluP0654
ModelkaP0654

8. MNSSRN

#ad

Velký horizontální obdélníkový zásobník pro ukládání vody v domácnosti, kempingová nádržka, MNSSRN Tlustá potravinářská kvalita s velkou nádobou na vodu s nádobou na vodu, 45 l

#ad
MNSSRN #ad - Multifunkční a účelnost: velký objem vody, rukojeť s kohoutkem je velmi vhodná pro skladování a přepravu vody, kbelík je lehký a snadno se nosí. Food grade zesílený 45 – 150 l, vodní věž, čtvercový velký horizontální čtvercový kbelík na vodu s víkem, plastový kbelík do auta.

Velký bílý kbelík velikost: 45 l, vstupní a výstupní průměr je 3/4", 70 l, 100 l, 150 l, hodí se pro běžné armatury a venkovní splachování pro zavlažování venkovních prostor. Velký čtvercový zásobník na vodu z polyetylenové pryskyřice s vysokou hustotou jako surový materiál, je silný, má dostatečné množství materiálů, dodává se z recyklovaných materiálů, neformuje a nedá se snadno deformovat a je trvanlivý.

Jednodílná tvarová technika zajišťuje odolnost výrobku s vynikající odolností proti kapkám a odolnost proti tlaku, stav kyseliny a alkalikátoru; závit je těsně uzavřený a prachotěsný. Rukojeť akvakulturu je dimenzována s humanizovanou a přenosnou rukojetí.
ZnačkaMNSSRN #ad
VýrobceMNSSRN #ad
Číslo dílu219-101-655

9. MNSSRN

#ad

Kbelík 40 l, vodní nádržka s velkou kapacitou s víkem, venkovní kbelík s vodovodním kohoutkem, MNSSRN Ukládání vody kbelík z polyetylenu, multifunkční skladování vody, čtvercový venkovní prostor

#ad
MNSSRN #ad - Vhodné pro školy, hotely, party a cestování v přírodě. Vysoce kvalitní hardware příslušenství jsou trvanlivé a mají dlouhou životnost. Vytváření vysoce kvalitního poprodejní servis pokud po obdržení zboží nebo použití zboží narazíte na další problémy s výrobkem, nabízíme přiměřená řešení.

Vybaveno 2 druhy příslušenství pro přiměřenou shodu, kterou lze použít pro zemědělské zavlažování a květinové rostliny. Vstup do studené vody může rychle kapat a skladovat a snadno se čistí. Velká kapacita a rozsáhlé použití ekologické a opakovaně použitelné materiály mohou snížit odpady. Horní strana je vybavena snadno posuvnou rukojetí, dešťovou vodu atd. 40 l šťávy mohou uchovávat pitnou vodu, 30 l, 25 l, vodní kohoutek je nainstalován pro ovládání proudu vody.

Ideální zařízení na ukládání vody humanizovaný design, velké skladování vody, přídavný prostor pro uskladnění vody, snadno se pohybuje a používá. Doufáme, že můžete dát cenné rady. 4 možnosti kapacity tloušťka stěny 20 l, což odpovídá potřebám různých zákazníků. Používejte materiály s vysokou hustotou vyrobeno z vysoce kvalitních hdpe materiálů s vysokou kvalitou, bez zápachu, odolné proti teplu, odolné proti nárazu, netoxické, bezpečné, deformace a tvrdé. Naše výrobky dále zlepšujeme a zdokonalujeme.
ZnačkaMNSSRN #ad
VýrobceMNSSRN #ad
Číslo dílu219-597-655