Top 9 Einhell Power X-Change Akku – Nabíječky k bezšňůrovému nářadí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Einhell

#ad

Akumulátor a nabíječka Power X-Change Lithium-iontová, Einhell, akumulátor a rychlonabíječka, vhodné pro všechny přístroje Power X-Change, sada na startování, 18 V, černá

#ad
Einhell #ad - Mikroprocesorová technologie nabízí účinnou ochranu před přetížením a přehřátím. Gumové pouzdro, optimální ochrana. Obsahuje 2ah lithium ion akumulátor Power X-Change a nabíječku. Kompatibilní s veškerými produkty Power X-Change. 3stupňový led světelný systém ukazuje nejen nabití akumulátoru, ale také extrémní teplotní podmínky.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška2.24
Délka5.04
Hmotnost2.49
Šířka4.13
Číslo dílu4512042
Modelka4512042
ZárukaDvouletá záruka.

2. Einhell

#ad

Originální Einhell akumulátor PXC-Twinpack 4,0 Ah Power X-Change Volks.Akumulátor Li-Ion, 18 V, 2x 4,0 Ah, situativně přizpůsobené nabíjecí cykly, proaktivní řízení baterií, vhodný pro všechny přístroje PXC

#ad
Einhell #ad - Proaktivní systém řízení baterií od einhell maximalizuje bezpečnost systému a navíc jsou všechny parametry baterie průběžně monitorovány nejmodernějšími komponenty. Ivotnost těchto dobíjecích baterií se výrazně prodlužuje tím, že se nabíjecí cykly přizpůsobí konkrétní situaci použití.

Tvarované, zapuštěné rukojeti umožňují neuvěřitelně snadné vkládání a vyjmutí baterií. Lithium-iontové články nabízejí větší výkon a jsou lépe imunní vůči typickým problémům, jako je samovybíjení. Pogumované pouzdro zajišťuje vysokou ochranu před nárazy a nárazy a zajišťuje, že baterie dobře padnou do ruky.

Stav nabití baterie lze na první pohled zkontrolovat pomocí třístupňového LED systému, který nabízí neustálý přehled o tom, kolik proudu zbývá. Einhell baterie pxc 4, 0 ah se skládá ze dvou univerzálních dobíjecích 18v akumulátorů řady Power X-Change a nabízí dvojnásobný výkon pro všechna zařízení inovativní systémové řady.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEINHELL #ad
Výška2.76
Délka4.72
Hmotnost1.47
Šířka2.95
Číslo dílu4511489
Modelka4511489
Záruka2 roky manufacturer

3. Einhell

#ad

Passend für alle Power X-Change Geräte, 50 min Ladezeit, Original Einhell Starter Kit 2,5 Ah Akku und Ladegerät Power X-Change Li-Ion, 18 V

#ad
Einhell #ad - Ready to go – mit dem schnellladegerät ist der 2, 5 ah akku nach nur 50 Minuten einsatzbereit. Sicherheit – das batteriemanagementsystem ABS überwacht die Parameter des Akkus und sorgt für höchste Sicherheit, optimale Performance und maximale Laufzeit.

Eine 3-stufige led-anzeige gibt stets Auskunft über den Ladezustand. Power x-change – die power x-change-systemreihe bietet mehr Leistung und mehr Ausdauer in einem grenzenlos untereinander kombinierbaren System aus Akkus, Ladegeräten und Geräten. Intelligentes lademanagement – für den optimalen, schonenden Ladevorgang und hohe Sicherheit sorgen das intelligente Lademanagement und die permanente Akkuüberwachung. Stabiles gehäuse – das akku-gehäuse mit praktischer Griffmulde widersteht Staub, Korrosion und mechanischen Einflüssen, während die Gummierung hohen Stoßschutz bietet.

Bleibt der akku länger im Ladegerät, wird er schonend auf 100% geladen. Starter-set – das einhell 2, 5 ah pxc starter-kit ist ein optimales Set für Einsteiger in die Power X-Change-Reihe. Das set umfasst einen 2, 5 Ah-Akku und ein Schnellladegerät. Keine selbstentladung – der akku widersteht dem Memory-Effekt und der batterieüblichen Selbstentladung.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška4.45
Délka3.94
Hmotnost1.81
Šířka5.91
Číslo dílu4512097
Modelka4512097
Záruka2 year manufacturer.

4. Einhell

#ad

18 V, vhodná pro všechny přístroje Power X-Change, doba nabíjení 80 min, Originální Einhell Starter Kit 5,2 Ah akumulátor a rychlonabíječka Power X-Change Li-Ion

#ad
Einhell #ad - Startovací sada – sada einhell 5, 2 ah plus & fastcharge je optimální sada pro začátečníky do řady Power X-Change. Power x-change – systémová řada power x-change nabízí větší výkon a větší výdrž v neomezeném vzájemně kombinovaném systému akumulátorů, nabíječek a zařízení.

3stupňový led displej vždy informuje o stavu nabití. Inteligentní řízení nabíjení – optimální, šetrné nabíjení a vysoká bezpečnost zajišťují inteligentní řízení nabíjení a trvalé monitorování baterie. Sada obsahuje 5, 2Ah baterii a rychlonabíječku. Dné samovybíjení – baterie odolává paměťovému efektu a samovybíjení na baterie. Stabilní kryt – pouzdro na baterie s praktickou prohlubní rukojetí odolává prachu, korozi a mechanickým vlivům, zatímco pogumování nabízí vysokou ochranu proti nárazům.

Ready to go – s rychlonabíječkou 4a je 5, 2ah baterie připravena k použití po pouhých 80 minutách. Bezpečnost – systém řízení baterií abs monitoruje parametry baterie a zajišťuje nejvyšší bezpečnost, optimální výkon a maximální dobu provozu. Pokud baterie zůstane déle v nabíječce, nabíjí se šetrně na 100 %.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEINHELL #ad
Výška5.63
Délka5.67
Hmotnost0.86
Šířka5.24
Číslo dílu4512114
Modelka4512114
Záruka2 roky výrobce.

5. Einhell

#ad

Systémový akumulátor Einhell Power X-Change Plus

#ad
Einhell #ad - Zabudovaný elektroniky: přepěťová ochrana, ochrana proti přehřátí a ochrana před zkraty. Baterie země: dlouholeté zkušenosti & sklad s rozmanitým výběrem. Tento akumulátor může s vaším bisherigem standardní nebo také originální nabíječka nabíjeny. Vysoce kvalitní náhradní nebo druhý akumulátor pro Váš starý nebo vadný akumulátor. Přehled produktů: einhell originál kvalitní články typ článků: li-ion napětí: 18 v kapacita: 5200 mah/93, 6wh Rozměry: 120, 00 mm x 75, 00 mm x 75, 00 mm Barva: černá Hmotnost: 880 g.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška6.5
Délka3.23
Hmotnost1.96
Šířka3.23
Číslo dílu18V 5,2 Ah P-X-C Plus
Modelka4511437
ZárukaEin-jahres-garantie.

6. Labtec

#ad

LabTEC Baterie X-Change 5500 mAh náhradní baterie Einhell Power X-Change Battery Compatible with All 18 V Einhell Tools Batteries with LED Display

#ad
Labtec #ad - S led displejem zobrazení zbývající kapacity a ochrana před selháním, když stisknete tlačítko, 3 LED indikace, zobrazí se zbývající stav proudu nebo nabíjení. Zabudovaná ochrana proti přebití, testováno výrobcem, nadměrnému vybití a nadměrnému proudu se skládá z kvalitních bateriových článků a nabízí ochranu proti zkratu a okruh konstantního napětí.

Detaily výrobku typ baterie: li-ion, napětí: 18 V, kapacita: 5, 5 Ah / 5500 mAh. Profesionální zákaznický servis jeden rok a 24 hodin přátelský zákaznický servis, podmíněné vrácení peněz nebo výměna nové baterie, pokud vzniknou problémy s kvalitou.

V případě problémů s používáním baterie se na nás můžete obrátit. 18voltový bateriový systém nabízí jedinečnou možnost provozovat všechny nástroje a zahradní nářadí řady Power X-Change s jedním typem baterie. Použitelné modely: 1 baterie, 1000 možností. Ochrana baterie proti bezpečnosti certifikace ce a rohs, aby splňovaly a překračovaly specifikace produktů OEM.
ZnačkaLabtec #ad
VýrobceDONGGUAN TENWAY POWER CO.LTD #ad
Výška2.95
Délka6.3
Hmotnost1.34
Šířka3.23

7. Bsioff

#ad

Kompatibilní se všemi 18 V a Power X-Change, 2 kusy pro X Change 18V akumulátor 5,0 Ah s inteligentním indikátorem a 6 bezpečnostními systémy

#ad
Bsioff #ad - Tuto baterii můžete bez obav používat. V případě dotazů se můžete u nás obrátit. Přátelský servis: k dispozici je 1letá záruka. Tuto baterii můžete flexibilně používat pod elektrickým nářadím. Naším cílem je nabídnout vám uspokojivé služby a produkty.

Spolehlivá bezpečnost: zabudovaná bezpečnostní technika zajišťuje ochranu před přebitím, nadměrným vybitím, nadproudem a blokováním napětí, přehřátím, zkratem a chrání tak vaše elektrické nářadí. Rychle vám odpovíme. Díky tomu si nemusíte dělat starosti s přerušením práce kvůli výpadku proudu. Inteligentní indikátor: má led indikátor na náhradní baterii pro 18v akumulátor vám při stisknutí tlačítka zobrazí zbývající výkon.

Tak můžete včas nabít. Vynikající kompatibilita: kompatibilní se zařízeními řady power x-change a originálními nabíječkami ušetříte značné pořizovací náklady, pokud se váš originální akumulátor rozbije. Vysoká kapacita: kapacita 5000 mah náhradní baterie pro akumulátor power x-change 18 v je nářadí po úplném nabití nepřetržitě napájeno proudem a počet nabití se sníží.
ZnačkaBsioff #ad
VýrobceBsioff #ad
Záruka2

8. Einhell

#ad

Systémový akumulátor Einhell Power X-Change, černá, červená

#ad
Einhell #ad - Vysoce kvalitní náhradní nebo druhý akumulátor pro Váš starý nebo vadný akumulátor. Zabudovaný elektroniky: přepěťová ochrana, ochrana proti přehřátí a ochrana před zkraty. Přehled produktů: einhell originál kvalitní články typ článků: li-ion napětí: 18 v kapacita: 1500 mah/27, 0wh Rozměry: 56, 00 mm x 81, 00 mm x 162, 00 mm Barva: černá Hmotnost: 381 g. Baterie země: dlouholeté zkušenosti & sklad s rozmanitým výběrem. Tento akumulátor může s vaším bisherigem standardní nebo také originální nabíječka nabíjeny.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška3.19
Délka2.21
Hmotnost0.88
Šířka6.38
Číslo dílu4511340
Modelka4511340

9. ASUNCELL

#ad

ASUNCELL 2 kusy 18 V 5500 mAh náhradní baterie na nářadí pro Einhell Power X-Change Battery Compatible with All 18 V Einhell Tools Li-Ion baterie s LED displejem pro jednoruční akumulátor

#ad
ASUNCELL #ad - Inteligentní led displejaktuální stav nabití akumulátorů lze zkontrolovat pomocí 3stupňového LED displeje, takže je můžete včas nabíjet. Kryt je prachotěsný a odolný proti korozi, snadno se demontuje a je flexibilní pro všechny druhy zahradních nástrojů. Certifikace ce a rohs, testováno výrobcem, aby splňovaly a překračovaly specifikace produktů OEM.

Bezpečná a spolehlivá zabudovaná bezpečnostní technologie chrání váš akumulátor nářadí pro sekačku na trávu/foukač listí Einhell před přebitím, nadměrným vybitím, přehřátím, nadproudovou a napěťovou zábranou a zkratem. Použitelné modelybaterie 18 v 5500 mah je ideální náhrada baterie pro nástroje řady power x-change, akumulátorové příklepové vrtačky, akumulátorové příklepové vrtačky, akumulátorové hřebíkovače, akumulátorová řetězová pila, akumulátorové úhlové brusky, jako jsou: pro akumulátorové čističe oken Einhell vysavače, aku foukač listí a akumulátorová sekačka na trávu.

Dobíjecí baterie pro power x-changenáhradní baterie pro power x-change 18 v má kapacitu 5500 mah a je rychle dobíjecí, aby odolala paměťovému efektu a běžnému samovybíjení akumulátoru, čímž se snižuje počet nabití a vaše nástroje jsou neustále napájeny proudem. Ochrana baterie proti bezpečnosti 2 kusy 18v 5, 5 ah akumulátorů kompatibilní s akumulátory power X-Change jsou členy multifunkční a plně vyměnitelné baterie Einhell Power X-Change.
ZnačkaASUNCELL #ad
VýrobceASUNCELL #ad
ZárukaČ