Top 7 Q Acoustics M20 HD – Reproduktorové hi-fi systémy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Q Acoustics

#ad

Bílý, Q Acoustics Reproduktor M20 HD, reproduktor na knihy v páru, bezdrátový hudební systém

#ad
Q Acoustics #ad - Všestranný m20 nabízí také řadu vstupů pro připojení herních konzolí, set-top boxů, televizorů, tablety, CD přehrávačů a přenosných hudebních přehrávačů. Zakřivené kontury krycí mřížky jsou navrženy tak, aby rozptýlily jakoukoli aktivitu výškového reproduktoru a omezily nežádoucí odrazy na minimum.

S připojením aptx hd bluetooth pro bezdrátové streamování audio kvality s vysokým rozlišením až 24 bitů/48 khz při používání zařízení jako smartphony, notebooky a síťové streamy. Kromě toho je k dispozici výstup subwooferu, pokud chcete místnost skutečně roztřesit. Bezdrátový reproduktor q acoustics M20 HD: dva reproduktory a tím kompletní HD audio systém bez kabelu. Aktivní a pasivní reproduktor tvoří stereo pár a garantují soustředěný silný stereo zvuk a širokou, kterou je q acoustics známá.

Díky integrovanému přednímu a koncovému stupni, přesnou zvukovou scénu, který poskytuje digitální výkon 64 W, nabízí M20 čisté bezdrátové audio řešení bez dalších komponent. Výsledkem je mimořádně tuhé pouzdro, které vyvinula firma q acoustics pro podepření částí krytu, které eliminuje vnitřní stojaté vlny, aby se zlepšilo zaostření stereo obrazu a dalo zvukové scéně větší přesnost než kdy dříve. Krásně tvarovaná pouzdra mají p2p výztuhy "point to point", které je třeba zesílit.
ZnačkaQ Acoustics #ad
VýrobceQ Acoustics #ad
Výška10.98
Délka11.65
Hmotnost12.13
Šířka6.69
Číslo díluQA7614
ModelkaQA7610 M20 Series

2. Q Acoustics

#ad

Vlašský ořech, reproduktor na knihy v páru, bezdrátový hudební systém, Q Acoustics Reproduktor M20 HD

#ad
Q Acoustics #ad - Díky integrovanému přednímu a koncovému stupni, který poskytuje digitální výkon 64 W, přesnou zvukovou scénu, nabízí M20 čisté bezdrátové audio řešení bez dalších komponent. Aktivní a pasivní reproduktor tvoří stereo pár a garantují soustředěný silný stereo zvuk a širokou, kterou je q acoustics známá.

Krásně tvarovaná pouzdra mají p2p výztuhy "point to point", které je třeba zesílit. Bezdrátový reproduktor q acoustics M20 HD: dva reproduktory a tím kompletní HD audio systém bez kabelu. Zakřivené kontury krycí mřížky jsou navrženy tak, aby rozptýlily jakoukoli aktivitu výškového reproduktoru a omezily nežádoucí odrazy na minimum. S připojením aptx hd bluetooth pro bezdrátové streamování audio kvality s vysokým rozlišením až 24 bitů/48 khz při používání zařízení jako smartphony, televizorů, tablety, notebooky a síťové streamy.

Kromě toho je k dispozici výstup subwooferu, pokud chcete místnost skutečně roztřesit. Výsledkem je mimořádně tuhé pouzdro, které eliminuje vnitřní stojaté vlny, které vyvinula firma Q Acoustics pro podepření částí krytu, aby se zlepšilo zaostření stereo obrazu a dalo zvukové scéně větší přesnost než kdy dříve. Všestranný m20 nabízí také řadu vstupů pro připojení herních konzolí, set-top boxů, CD přehrávačů a přenosných hudebních přehrávačů.
ZnačkaQ Acoustics #ad
VýrobceQ Acoustics #ad
Výška10.98
Délka11.65
Hmotnost12.13
Šířka6.69
Číslo díluQA7612
ModelkaQA7610 M20 Series

3. Q Acoustics

#ad

Bezdrátový hudební systém, černý, Q Acoustics Reproduktor M20 HD, reproduktor na knihy v páru

#ad
Q Acoustics #ad - Kromě toho je k dispozici výstup subwooferu, televizorů, pokud chcete místnost skutečně roztřesit. Krásně tvarovaná pouzdra mají p2p výztuhy "point to point", které je třeba zesílit. Aktivní a pasivní reproduktor tvoří stereo pár a garantují soustředěný silný stereo zvuk a širokou, který poskytuje digitální výkon 64 W, přesnou zvukovou scénu, kterou je Q Acoustics známá.

Díky integrovanému přednímu a koncovému stupni, nabízí M20 čisté bezdrátové audio řešení bez dalších komponent. Všestranný m20 nabízí také řadu vstupů pro připojení herních konzolí, tablety, CD přehrávačů a přenosných hudebních přehrávačů. Bezdrátový reproduktor q acoustics M20 HD: dva reproduktory a tím kompletní HD audio systém bez kabelu. Výsledkem je mimořádně tuhé pouzdro, které eliminuje vnitřní stojaté vlny, které vyvinula firma Q Acoustics pro podepření částí krytu, aby se zlepšilo zaostření stereo obrazu a dalo zvukové scéně větší přesnost než kdy dříve.

Zakřivené kontury krycí mřížky jsou navrženy tak, aby rozptýlily jakoukoli aktivitu výškového reproduktoru a omezily nežádoucí odrazy na minimum. S připojením aptx hd bluetooth pro bezdrátové streamování audio kvality s vysokým rozlišením až 24 bitů/48 khz při používání zařízení jako smartphony, set-top boxů, notebooky a síťové streamy.
ZnačkaQ Acoustics #ad
VýrobceQ Acoustics #ad
Výška10.98
Délka6.69
Hmotnost12.13
Šířka11.61
Číslo díluQ Acoustics M20
ModelkaQA7610 M20 Series

4. Q Acoustics

#ad

Q Acoustics 3030i kompaktní reproduktor pár bílý

#ad
Q Acoustics #ad - Doporučený výkon zesilovače: 25 - 75 W. Průměr středního basového reproduktoru: 165 mm, průměr výškového reproduktoru: 22 mm. 1 pár regálových reproduktorů Prinz: 2cestný basový reflex. Frekvenční rozsah +/-3 db, -6 db: 46 hz - 30 kHz, jmenovitá impedance: 6Ω. Rozměry Š x v x h: 200 x 325 x 329 mm, efektivní objem: 12, 5 l, hmotnost na reproduktor: 6, 4 kg.
ZnačkaQ Acoustics #ad
VýrobceQ Acoustics #ad
Výška12.8
Délka12.95
Hmotnost14.11
Šířka7.87
Číslo díluQACOQ3030IBC
Modelka3030i

5. Q Acoustics

#ad

Q Acoustics 5020 Satin BK pr Standhalterung Lautsprecher Satin Schwarz

#ad
Q Acoustics #ad - Frequenzgang: 53-30000 hz -6 dB. 12, 7 cm 5 zoll c3 durchgehend gebogener Konus Tieftöner. 2, 5 cm hermetisch versiegelter Hochtöner.
ZnačkaQ Acoustics #ad
VýrobceQ Acoustics #ad
Výška11.18
Délka11.54
Hmotnost37.26
Šířka7.09
Číslo díluQACOQ5020NRMT

6. Q Acoustics

#ad

Q ACOUSTICS Q Concept 90 Center Channel Lautsprecher glänzend schwarz

#ad
Q Acoustics #ad - Ground-up mid-/bass- und hochtöner-Treiber-Design für erhöhte Leistung. Gelcore schrankkonstruktion reduziert höhere Frequenz Schrankgeräusche. Die treibereinheit wird durch vorgespannte stollen an der vorderen Aluminium-Schallwand montiert, um die korrekte akustische Abdichtung zu gewährleisten, während Vibrationen dämpfen und die strukturelle Kupplung der Montage im Hauptschrank minimieren.

Isolationsfederungsfuß beseitigt unerwünschte äußere und interne Vibrationen. Crossover-design ist auf der isolationsbasis montiert, um jegliche mikrophonische Aufnahme und weg von elektromagnetischen Feldern zu minimieren, die von den Antriebseinheiten abgestrahlt werden. Hochfrequenz-treiber ist vollständig hermetisch abgedichtet und mechanisch isoliert schwebend von der vorderen Schallwand zum Schutz vor internen Resonanzen vom Mittel-/Bass-Treiber.
ZnačkaQ Acoustics #ad
VýrobceQ Acoustics #ad
Výška7.24
Délka10.2
Šířka21.65
Číslo díluConcept 90 Noir
ModelkaQA2990

7. Q Acoustics

#ad

Q Acoustics 200 Active regálových reproduktorů pár černá integrovaný Chromecast

#ad
Q Acoustics #ad - Kromě hlasového ovládání google, amazon nebo apple můžete svůj q active systém ovládat také prostřednictvím aplikace vaší streamovací služby. Navíc má každý q Active reproduktor regulátor hlasitosti. Vysoké rozlišení" se označuje jako digitální audio formáty mimo standard cd s rozlišením 16 bitů a frekvencí snímání 44, tablet nebo podobné s rozlišením 24 bitů/96 khz.

Rozbočovač je vybaven integrovaným Google Chromecast. Tato data rozbočovač streamuje bezdrátově do reproduktorů, kde jsou připravena pro přehrávání a předávána do integrovaných digitálních zesilovačů. Rozbočovač je srdcem systému q active. Q active podporuje bezdrátové streamování přes svůj rozbočovač, že je před bezdrátovým přenosem do reproduktoru převede na nativní rozlišení 24 bitů/96 kHz.

A pokud váš televizor připojený k hdmi zdířce hubu podporuje cec, lze také použít dálkové ovládání TV pro regulaci hlasitosti a přepnutí do pohotovostního režimu. Má přípojky pro vaše audio zdroje a převádí všechny příchozí audio informace na digitální data s vysokým rozlišením ve formátu 24 bit/96 kHz. Každý audio signál je tak reprodukován v nejlepší možné kvalitě. Každý q active systém je připraven pro bluetooth 4. 1, spotify connect, apple AirPlay 2, UPnP a Roon.
ZnačkaQ Acoustics #ad
VýrobceQ Acoustics #ad
Výška11.18
Délka11.42
Hmotnost16.53
Šířka6.69
Číslo díluQ Active 200
ModelkaQ Active 200 Speakers