Top 5 ProWIN Tücher – Doplňky na toaletu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Prowin

#ad

Hnědá, Prowin COPPA 25 cm x 25 cm

#ad
Prowin #ad - Pro optimální čištění v koupelně a sanitární oblasti. Nepoužívejte na vysoký lesk a citlivé povrchy. Tento hadřík obsahuje ionty mědi pro antibakteriální ochranu vláken.
ZnačkaProwin #ad
VýrobceProWin #ad
Výška0.01
Délka9.84
Hmotnost0.05
Šířka9.84
Číslo díluCoppab
ModelkaCoppab

2. Deedlite

#ad

Utěrky z mikrovlákna do auta, lesklé ubrousky, Deedlite Shiny Bath XXL suchý hadřík, 40 × 60 cm, koupelně,, originální ubrousky pro stažení vody ve sprše, sprchové kouty, rychleschnoucí hadřík

#ad
Deedlite #ad - Jedna strana snadno zachytí nečistoty a usazeniny, zatímco druhá strana je síťovina ideální pro leštění a pro povrchovou úpravu beze šmouh – perfektní jako suchý hadřík na stírání skla. Super měkká, ale trvanlivá suchý ručník do sprchy je vyroben z kvalitních látek z mikrovlákna a rychle schne.

Okraje jsou opatřeny robustními švy, což je činí dlouhou životností a dlouhou životností. S rozměry 40 x 60 cm jsou lehké a kompaktní, vlasů a obličeje, a proto ideální na cesty. Vysoce kvalitní opětovně použitelná látka tyto ručníky lze prát a znovu používat, efektivní, aniž byste se obávali, že se smršťují nebo spadnou z obou stran. Tento exul fastdry suchý ručník do sprchy je příjemný na kůži a v mžiku Vás uschne. Tyto utěrky nemají žádný nepříjemný zápach a jsou bezpečné pro vaši rodinu.

Je vyroben z extrémně měkké látky a nabízí nejen maximální komfort, ale také rychle absorbuje vodu. Navíc nabízejí měkkost a odolnost proti roztržení a jsou velmi šetrné k pokožce. Multifunkční použití tyto suché ručníky se hodí nejen k otření rukou, ale také k otření auta. Exul fastdry suché utěrky exulsanitas jsou udržitelné, snadno ovladatelné a cenově efektivní. Rychle schnoucí dopřejte si luxus s touto suchou utěrkou shiny bath.
ZnačkaDeedlite #ad
VýrobceDeedlite #ad
Výška0.2
Délka23.62
Hmotnost0.71
Šířka15.75

3. ELEXACLEAN

#ad

60 × 40 cm a 40 × 30 cm Öko-Tex® Standard 100 – čisticí utěrky na sklo, utěrka z mikrovlákna 4 kusy, ELEXACLEAN Okenní utěrka bez šmouh

#ad
ELEXACLEAN #ad - Utěrky z mikrovlákna bez bambusu nebo bavlny jsou při lehkém až normálním znečištění ideální pro čištění bez chemie a čističe skla. Lesk bez šmouh bez okrajů vody.

Sušte také při čištění čelního skla uvnitř nebo v autě. Ušetřete až 20 % extra při nákupu více utěrek na okna, lešticích hadříků, suchých utěrek nebo čisticí sady od ELEXACLEAN viz výše. Utěrky z mikrovlákna jsou velmi savé a umožňují vysokou absorpci vody. Sušit bez žmolků s alternativou k okenní kůži a kůži v autě. Osušky na okna a okna auta jsou ideální pro čištění oken. Certifikováno podle Öko-tex standard 100 – testováno na škodlivé látky. Isticí hadřík je mnohostranně použitelný pro šetrné čištění a leštění skel, zrcadel, chromu, dlaždic, laku, plastu, monitorů, armatur, ušlechtilé oceli, čelního skla ….
ZnačkaELEXACLEAN #ad
VýrobceELEXACLEAN #ad
Výška0.2
Délka23.62
Hmotnost0.59
Šířka15.75
Číslo díluEC-GLAT-04-SL
ModelkaFenstertuch, 4er Set, 60x40cm & 40x30cm

4. Prowin

#ad

ProWIN Hadřík s vysokým leskem – perfektní hadřík pro vysoce lesklé povrchy všeho druhu

#ad
Prowin #ad - Propůjčuje všem čelům s vysokým leskem úžasně čistý a zářivě lesklý vzhled. Vysoce leskÉ ČasÍ, 32 cm × 32 cm, zelené.
ZnačkaProwin #ad
Výrobceprowin #ad
Výška0
Délka12.6
Hmotnost0.07
Šířka12.6

5. ProWin GmbH

#ad

ProWIN LIGHT & QUICK Tuchparade sada 3 šátků

#ad
ProWin GmbH #ad - Light & quick 32 cm x 32 cm, modrá, oranžová a zelená. Isticí hadřík k odstranění lehkých nečistot je vhodný zejména pro hladké a lakované povrchy. Mnoho vlastností v jednom hadříku pro suché a vlhké použití v domácnosti.
ZnačkaProWin GmbH #ad
VýrobceProWin GmbH #ad
Výška0.01
Délka12.6
Šířka12.6