Top 10 Xiaomi G10 Plus Staubsauger – Filtry do vysavačů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Xiaomi

#ad

Xiaomi Mi Vakuum Cleaner G10/G9 Extended Battery Pack

#ad
Xiaomi #ad - Mi vakuum cleaner g10/G9 Extended Battery Pack. Packungage die größe: 7. 9 l x 34. 4 h x 15. 1 w centimeters. Material: Acryl. Enthaltene Komponenten: Xiaomi. Farbe: Grau.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXIAOMI #ad
Výška9
Délka2
Hmotnost0.55
Šířka4
Číslo dílu30431
ModelkaXM210006-02
Záruka24 Monate Gewährleistung

2. Xiaomi

#ad

600 ml vakuový čistič na zvířecí chlupy, čalounění a tvrdé podlahy, Xiaomi Bezdrátový vysavač G10 Plus s funkcí vytírání, koberce, výdrž až 65 minut, akumulátorový vysavač 4 v 1

#ad
Xiaomi #ad - Rozsah dodávky: akumulátorový vysavač, štěrbinová hubice, nabíječka, hubice 2 v 1, nabíjecí a úložný držák včetně 2 šroubů, prodlužovací trubka, vysoce výkonný válečkový kartáč, vodní nádržka, 2 hmoždinek a nálepek na montážní šablonu, elektrický mini kartáč, stírací podložka.

Komfortní vysávání: bezdrátový ruční vysavač příjemně padne do ruky a lze jej pohodlně uložit na stěnu a dobít. Univerzální vysavač 4 v 1: díky 4 různým hlavicím kartáčů vysává tyčový vysavač na tvrdé a měkké podlahy, čalounění a v těžko přístupných rozích. Technické údaje: rozměry: 1286 x 214 x 256 mm, čistá hmotnost: 4, 425 w jmenovitý výkon, 2 kg s příslušenstvím, doba nabíjení: cca 4 hodiny.250 ml velké nádržky na vodu. Ultra silná baterie: s vysoce výkonnou baterií 3000 mah vysává akumulátorový vysavač bez námahy až 65 minut a dosahuje silného sacího výkonu 150 AW.

Včetně funkce stírání: akumulátorový ruční vysavač kombinuje vysávání + stírání a umožňuje tak obzvlášť efektivní čištění – vč. Vysoce účinný filtrační systém: cyklon akumulátorový vysavač filtruje díky 5stupňovému systému až 99, 9 % jemného prachu a zabraňuje tak nežádoucímu sekundárnímu znečištění. Snadné čištění: bezdrátový vysavač lze rychle vyprázdnit stisknutím tlačítka a filtrační modul lze bez problémů omýt.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost9.26
Šířka0
Číslo dílu40756
ModelkaB207

3. vhbw

#ad

Vysavač bílý 2800 mAh, 25,2 V, Li-Ion, vhbw Akumulátor kompatibilní s Xiaomi G10 Plus

#ad
vhbw #ad - Náhrada za xiaomi 7inr19/65, p2032-7s1p-bwA akumulátor ve vašem vysavači. Samozřejmě dodržování zákonných norem a standardů | Kvalitní zpracování | Dlouhá životnost při používání. Kompatibilní vysoce výkonná baterie | kapacita: 2800 mah | napětí: 25, 2 V | Jmenovitá energie: 70, 56 Wh | Typ článku: Lithium-Ion. Výkonný výměnný akumulátor pro váš vysavač | dobíjecí | každý článek akumulátoru je testován. Rozsah dodávky: 1x akumulátor | náhradní díly, výměnné baterie a příslušenství vhbw.
Značkavhbw #ad
Výrobcevhbw #ad
Hmotnost1.06
Číslo díluVHBW4068201308390

4. HOMPANY

#ad

Bezdrátový vysavač 40 000 Pa, 1,5l tyčový vysavač pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/domov, 500 W vysavač s dotykovým displejem a kartáčem Anti-Tangle, akumulátorový vysavač výdrž až 60 min

#ad
HOMPANY #ad - Silný sací výkon 40 000 pa vysavač s rukojetí má vylepšený motor 500 w, který dosahuje až 180 000 otáček za minutu bezprecedentního cyklónového sacího výkonu 40 kPa, což výrazně zlepšuje provozní efektivitu. 1, 99% filtrace + 1, že by se čištění přerušilo. Vysavač může nepřetržitě chodit 20 maximální sací výkon ~ 60 minut minimální sací výkon, což z něj dělá ideální první volbu pro velké práce a úklid celého domu.

Snadno absorbuje prach, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, drobky, díky kterému bude váš domov vypadat jako nový. Můžete se dotknout obrazovky a nastavit sací výkon, v reálném čase zjistit provozní stav akumulátorového vysavače a užívat si inteligentního čištění. Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání.

Plné nabití trvá pouze 4–5 hodin. Doba provozu 60 minut tento bezšňůrový vysavač neobsahuje běžné 6–7 článků a rozšiřuje kapacitu baterie na 8 × 2500 mah, čímž efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie. Kromě toho jsou zvětšené symboly vhodné pro lidi středního věku, starší osoby a osoby s krátkozrakostí. Dotyková obrazovka vše v jednomcitlivý systém dotykového senzoru je vybaven novým inteligentním zobrazovacím polem. Podlahový kartáč s vestavěným, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška13.8
Délka9
Hmotnost9.13
Šířka4.8
Číslo díluV15A
ModelkaSmartvac 11
Záruka√ 2 roky záruka na produkt + doživotní technická podpora (support@hompany. top).

5. dreame

#ad

Výdrž 60 min, koberce, zvířecí chlupy, Dreame Akumulátorový vysavač R10, bezdrátový vysavač, ideální pro domácí čištění, kartáč na různé povrchy s LED světlem, 120 AW, silný sací výkon

#ad
dreame #ad - Efektivně zachycuje jemné částice, alergeny a látky znečišťující ovzduší a zajišťuje tak zdravější klima v místnosti pro vás a vaši rodinu. Byl navržen tak, aby minimalizoval hladinu hluku a umožnil tak klidný zážitek z čištění. Nejmodernější filtrace: dýchejte čistší a čerstvější vzduch s inovativním systémem prachového filtru dreame r10 Již žádný prachový a alergenní vzduch.

Tichý provoz: Žádné rušivé vysávání s tichým dreame r10 Působivý sací výkon 120 aw snadno odstraňuje nečistoty, prach a drobky z každého koutu vašeho domova. Istěte svůj domov, aniž byste rušili příbuzné, domácí zvířata nebo sousedy. Doba provozu 60 min. Získáte prodloužený sací výkon bez přestávek. Led světla svítí v každém rohu, včetně koberců, takže skryté nečistoty a drobky nezůstávají pozadu.

Výkonný akumulátor zajišťuje nepřerušované čištění, takže zvládnete i velké úklidové úkoly, aniž byste si museli dělat starosti, že vám dojde proud. Silné čištění: zažijte vynikající čisticí výkon bezdrátového vysavače dreame r10 Istěte s přístrojem dreame r10 celý svůj dům jedním vlakem s dobou provozu 60 min. Tato kombinace zajišťuje důkladné čištění na různých površích, podlah z tvrdého dřeva a dlaždic.
Značkadreame #ad
VýrobceDreame #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost3.64
Šířka19.69
Číslo díluR10
ModelkaDRER10
Záruka2 roky výrobce.

6. Xiaomi

#ad

Bis zu 120min Akkulaufzeit, 450ml Staub- / 200ml Wassertank, intelligente Teppicherkennung, Xiaomi Robot Vacuum S10+ Saug- & Wischroboter 4000Pa Saugleistung, 3D-Hinderniserkennung, Lasernavigation

#ad
Xiaomi #ad - Extra starke saugleistung,  gründliche reinigung mit einer Saugkraft von 4000 Pa und 4 einstellbare Saugstufen für die einfache Reinigung von Staub und Schmutz sowie die Entfernung kleinster Staubpartikel. Sofern die reinigung beendet ist oder Stromversorgung schwäche wird, navigiert der Staubsaugerroboter automatisch zurück zur Ladestation, bereit für den nächsten Einsatz.

Navigiert. Nicht mehr als 5mm Fehlertoleranz zwischen erkannter und tatsächlicher Entfernung. Große staubbox und wassertank der xiaomi robot vacuum s10+ hauptgerät kann frei unter den meisten betten, schränken und sofas bewegt werden, dass sie schnell entnommen und leicht gereinigt werden können. Präzise Navigation auch bei Dunkelheit. 2 in 1 saugen & wischen ausgestattet 2 rotierende wischerpads mit druckwischen für bessere Fleckenentfernung, automatisches Anheben der Wischerpads verhindert das Festklemmen an der Teppichkante beim Wischen; Ausgestattet mit einem intelligenten Wassertank mit 3 Wasserdurchflussstufen kann das Gerät den Wasserabfluss je nach Bodentyp anpassen, um den Boden vor Übernässen zu schützen.

Die schubladen-staubbox und der Wassertank sind so konzipiert, 2 ltr. 3d hinderniserkennung technologie 3d-hinderniserkennung kann millimetergenaue hinderniserkennung. Mit der fortschrittlichen lds-kartierung lernt der Xiaomi Robot Vacuum S10+ den Grundriss Ihrer Wohnung ganz schnell, um seine Reinigungsrouten zu planen und überall zu reinigen. Begrenzungsstreifen mit hilfe von Begrenzungsstreifen können Sie Bereiche bei Mi Home App einstellen, die nicht gereinigt werden dürfen.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost9.7
Šířka19.69
Číslo dílu41722
ModelkaB105
Záruka2 year manufacturer.

7. Roanow

#ad

Bezdrátový vysavač až 55 minut, zvířecí chlupy, s LED displejem, 1,5 l, koberec, tyčový vysavač na tvrdé podlahy, Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1, 450 W/38000 Pa, lehký vysavač proti angle

#ad
Roanow #ad - Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, snadno se čistí tvrdé podlahy, který může okamžitě vysávat nečistoty, nečistoty, zvířecí chlupy a skvrny, dlaždice, koberce a podlahy z tvrdého dřeva. Velký objem nádoby na prach o objemu 1, 5l nádoba na prach bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, která zachycuje 99, že by se čištění přerušilo.

Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače. 55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, 4h rychlé nabíjení, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu. Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata. Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč.

99, 5 litru pro úklid celého domu, takže si nemusíte dělat starosti, 99 % jemného prachu, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, 99% filtrační systém a 1, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči. Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

8. dreame

#ad

LiDAR navigace, sací výkon 4000 Pa, koberce a zvířecí chlupy, baterie 170 min, ovládání WiFi/aplikace, Dreame Robotický vysavač D10 Plus s automatickým vyprazdňováním prachu, bílý, rozpoznání překážek

#ad
dreame #ad - Výkonný sání 4000 pa výkonný, vlasů, samoregulační sací výkon proniká hluboko do koberců a důkladně čistí tvrdé povrchy od nečistot, usazenin, zvířecích chlupů a mnoho dalšího; je ideální pro domácnosti s domácími zvířaty.2 v 1 vysávání a praní nikdy nebylo tak pohodlné nastavit spotřebu vody při čištění podlahy podle vašich potřeb.

Sběrnou nádobu vyprázdníte každých 45 dní, abyste zabránili každodennímu kontaktu s prachem a sekundárním znečištěním. Díky inteligentní detekci koberců lze sací tlak nastavit až na 4000 Pa, zatímco válcový design hlavního kartáče umožňuje hluboké a efektivní čištění. Můžete skenovat v okruhu 8 metrů a používat navigaci lidar a algoritmus slam pro dynamické mapování a inteligentní plánování trasy: přesné rozpoznání, aby umožnil efektivní a efektivní čištění, přesnější mapování. 45 dní hands-free po každém čištění se robot d10 plus automaticky vrátí do sběrné nádoby o objemu 2, které odstraňují nečistoty, 5 litru, aby sebraný prach sám vyprázdnil tiše a přesně.

Plánování a přizpůsobení čištění přes aplikaci můžete určit místa a časy čištění robota a určit, nastavili virtuální stěnu, zastavit nebo zastavit, abyste si vybrali režimy čištění, vyčistili vybrané prostory, což činí automatické čištění ještě pohodlnějším. Technologie dualboost efektivně zachycuje prach bez ucpání – díky dvěma cestám cirkulace vzduchu, blokují pachy a zabraňují ucpání. Výkonný 5 200mah akumulátor nabízí vysoký výkon pro nepřetržité čištění ve velkém objemu, až 170 minut bez přerušení. Operace lze v aplikaci individuálně přizpůsobit, kterým místům se má vyhnout.
Značkadreame #ad
VýrobcePZ6UN #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost15.21
Šířka0
Číslo díluRLS3D
ModelkaRLS3D-UK
Záruka2 roky výrobce.

9. Xiaomi

#ad

Nastavitelný úhel 90°, vhodný pro zvířecí chlupy, Xiaomi Truclean W10 Pro mokrý a suchý vysavač s nabíjecí stanicí výdrž baterie až 35 minut, inteligentní detekce skvrn

#ad
Xiaomi #ad - Inovativní design vakuové hlavy pro rohy a hrany: přední a boční strany válečkového kartáče kloužou přímo po stěně pro bezproblémové čištění hran a rohů.

Inteligentní detekce nečistot: v automatickém režimu se automaticky upraví sací výkon a průtok vody, prodlužuje výdrž baterie a zlepšuje čištění. Isticí funkce 3 v 1: vysávání, otřete a perte jedním tahem, výdrž baterie až 35 min. Komfortní a velký design válečkového kartáče: zvířecí chlupy do 25 cm se nezachytávají v válečkovém kartáčku, není nutné ruční čištění kartáče. Hel nastavitelný o 90° pro snadné čištění: pro čištění meziprostorů pouhých 12 cm uchopte pod něj bez nutnosti omezení. Pohovky, postele, stoly a židle.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška43.31
Délka9.84
Hmotnost4.41
Šířka9.84
Číslo dílu41231
ModelkaBHR6278EU
Záruka2 roky výrobce.

10. Philips Domestic Appliances

#ad

Bílý, Bezdrátový vysavač Philips SpeedPro – bezdrátový ruční vysavač s sací tryskou 180 stupňů – až 30 minut čisticí síly FC6723/01

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Vše na dohled: díky led osvětlení v hubici objevíte také skryté nečistoty – s tímto bezdrátovým vysavačem Philips vám neunikne žádné zrno prachu.

Výkonné baterie: až 30 minut čištění díky 18V lithium-iontovým akumulátorům. Rychlé čištění s velkým dosahem: bezdrátový vysavač a ruční vysavač Philips SpeedPro zachytí každým tahem až 98 procent všech částic prachu a nečistot. Přizpůsobení všem druhům nečistot: vyberte si ze dvou různých nastavení rychlosti pro různé druhy prachu, nečistot a hrubších částic nečistot. Rozsah dodávky: ruční vysavač, štěrbinová hubice, síťový adaptér, držák na stěnu, integrovaný kartáč, 180stupňová sací hubice, omyvatelný filtr.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška30.31
Délka6.69
Hmotnost5.36
Šířka15.35
Číslo díluFC6723/01
ModelkaFC6723/01