Top 10 Wandleuchte Innen Chrom LED – Nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Glighone

#ad

Glighone Nástěnné svítidlo vnitřní vintage stmívatelné nástěnné svítidlo černé industriální retro lampa z kovu a dřeva E27 s vypínačem na schodiště chodbu kavárna bar restaurace hotel obývací pokoj bez žárovky

#ad
Glighone #ad - Jas světla můžete nastavit pomocí tlačítka na 0 – 100 %. Rozměry délka: 15 cm, výška: 29 cm, maximálně 40 wattů na objímku; materiál: železo a dřevo; s klasickou černou povrchovou úpravou.

Stínidlo lampy vytváří krásný světelný efekt a rendering. Stmívatelné nástěnné svítidlo toto nástěnné svítidlo je stmívatelné nástěnné světlo s vypínačem na podstavci. Můžete si vybrat jako žárovky edison, energeticky úsporné / - žárovky dle přání bez osvětlovacího prostředku. Jednoduchý design je ideální pro moderní a rustikální domy. Retro nástěnné svítidlo toto vintage nástěnné svítidlo z pravého dřeva a železa.

Jednoduchá struktura, velmi snadná instalace. Použití retro nástěnné svítidlo glighone uvnitř perfektní pro dekoraci chodby, restaurace, obývacího pokoje, ložnice, kavárny, garáže, baru, verandy, kanceláře, obchodu, kuchyně, pracovny, balkonu atd. E27 tato led nástěnná lampa je vhodná pro žárovky e27.
ZnačkaGlighone #ad
VýrobceGlighone #ad
Výška5.91
Délka10.63
Hmotnost1.32
Šířka6.69
Číslo díluSU-9928782
ModelkaSU-9928782

2. Dehobo

#ad

Nastavitelná nástěnná lampa, obývací pokoj, černá, vintage – nástěnné bodové světlo E14 max.40 W – vnitřní nástěnné svítidlo s retro designem pro ložnici, jídelnu,, kov, Dehobo E14 nástěnné svítidlo

#ad
Dehobo #ad - Retro nástěnné svítidlo nástěnné led nástěnné svítidlo z kovu s odnímatelným stínidlem v rastrovém vzhledu se velmi dobře hodí jako lampička na čtení na chodbu, na schodiště nebo obývací pokoj. Lampa nepotřebuje spínač ani síťový kabel a je připojena přímo k pevné přípojce.

Nastavitelný designstínidlo lampy vintage průmyslové lampy se upevňuje na flexibilní držák. Snadná instalacemoderní průmyslové kreativní nástěnné osvětlení lze jednoduše připevnit na strop nebo stěnu. V případě dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit a my vám do 24 hodin poskytneme uspokojivou odpověď. Zcela jednoduché a praktické. Vnitřní nástěnné svítidlo je skvělý tvar pro kuchyň a domácí dekoraci. Lze jej otáčet o 350° a vertikálně vyrovnat o 90°. Výběr světelného zdrojeled nástěnná lampa na schodiště má patici e14, můžete si vybrat, zda můžete kombinovat s různými druhy světelných zdrojů, žárovky E27 nejsou součástí dodávky, kompatibilní s led světly nebo běžnými světly, maximální výkon nepřesahuje 40 W.

Díky tomu můžete světlo nasměrovat kdekoliv v místnosti. Poprodejní servisnástěnná svítidla led uvnitř moderní černá se velmi dobře hodí do barů, kuchyní, restaurací, pracoven, loftů, ložnic atd. Podle požadovaného efektu lze konfigurovat různé úhly.
ZnačkaDehobo #ad
VýrobceDehobo #ad
Výška4.41
Délka8.27
Hmotnost1.26
Šířka5.39
Číslo díluHB-RH1811099-01
ModelkaDKE14-1

3. EGLO

#ad

Nástěnné svítidlo uvnitř z kovu v bílé a chromové barvě, kulatá, EGLO LED nástěnná lampa Passa, objímka, 2 žárovky nástěnné svítidlo, lampa do obývacího pokoje, lampa do chodby s Up and Down Light

#ad
EGLO #ad - U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt se světelným zdrojem energetické účinnosti F; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Nástěnné svítidlo s osvětlením up and down z bílého kovu a chromovaných prvků se bez problémů začlení do moderního trendu. Nástěnná lampa nabízí svým atraktivním designem moderní osvětlení v každé místnosti – ať už v kuchyni, obývacím pokoji, jídelně, chodbě nebo ložnici. Stmívatelné podle použitého světelného zdroje; rozměry: délka: 6 cm, rozložení: 8, 5 cm. Led žárovky jsou součástí dodávky a poskytují příjemné teplé bílé světlo každý 3, 3 W, po 240 lumenech. Vhodné pro každý světelný zdroj s paticí gu10, výška: 17 cm, maximálně 35 wattů na objímku.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška2.36
Délka6.69
Hmotnost1.17
Šířka3.35
Číslo dílu95368
Modelka95368
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. HARPER LIVING

#ad

Ideální do ložnice, obývacího pokoje, leštěný chromový povrch, hotely, třída 2 dvojitě izolované, 1 x E14 nástěnné světlo s přepínacím spínačem, B & B, chodby, oválné válcové skleněné stínítko, světlo na čtení

#ad
HARPER LIVING #ad - Ka: 12 cm. Ideální pro obývací pokoj, ložnici, chodbu, jídelnu a kuchyň.1 x max 40 w e14, vhodné pro led upgrade, nejsou součástí dodávky žádné osvětlovací prostředky.

5, 8 cm, 1 cm. Délka: 12 cm. Celková velikost: výška: 17 cm. Ka: 3 cm. Ne v němčině. Rozsah dodávky: 1 x nástěnná lampa a svícen, 2 x hmoždinky, 1 x skleněný deštník, 1 x pár rukavic na čištění, 2 x šrouby, návod k instalaci příp.77 cm. 17, 8 cm; zadní deska: výška: 12 cm. 17, délka: 13 cm. Leštěný chrom, oválný skleněný deštník a lustr, třída 2, dvojitě izolovaná objímka lampy.
ZnačkaHARPER LIVING #ad
VýrobceAUROLITE #ad
Výška2.95
Délka1.86
Šířka2.17
Číslo díluAL1021
ModelkaAL1021

5. Lightsjoy

#ad

Chodby, Lightsjoy LED nástěnná lampa do interiéru moderní nástěnné svítidlo up and down lampa do chodby nástěnné osvětlení do ložnice, schodiště atd. teplá bílá, obývacího pokoje

#ad
Lightsjoy #ad - Akrylový kryt pmma s nano-světelným vodičem zajišťuje neoslňující a rovnoměrné světlo. Pokud se jedná o problém s výrobkem, materiál a zpracování jsou lepší. 3 cm silný držák nabízí větší prostor pro instalaci, takže můžete lampu pohodlně instalovat. Vylepšená lampa: aktualizovali jsme všechny části produktu, co není s vámi obdrženými lampami v pořádku, můžete nám přímo zaslat e-mail a my se o to co nejrychleji postaráme.

Rozměry 6w led nástěnné lampy činí 29 x 11 x 4, koupelně, balkónu, chodbě, ložnici, vytváří příjemnou atmosféru a je ideální pro instalaci v obývacím pokoji, schodišti, 5 cm, na terase atd.6600 lm a 3000 k teplá bílá díky kvalitním 5730 led čipům, o 90 % nižší spotřeba energie než žárovky, vysoká reprodukce barev jako přirozené světlo, energeticky úsporná, dlouhá životnost až 50 000 hodin.

Vylepšená verze: asi 1, 5 cm tlusté tělo akrylové lampy je mnohem silnější než jiné a zajišťuje více neoslňujícího a rovnoměrného světla. Tento nástěnný světlomet se hodí do prostoru 5 – 10 ㎡. Bez ohledu na to, zašleme vám zdarma novou lampu nebo Vám vrátíme peníze. Vysoce kvalitní akrylové těleso lampy a hliníková základna, nerezavějící, odolná proti korozi, dlouhá životnost a dlouhá životnost. Bezpečnost: konstantní proud; snadná instalace pomocí kabelu a šroubů.
ZnačkaLightsjoy #ad
VýrobceLightsjoy #ad
Výška7.48
Délka6.69
Hmotnost1.46
Šířka7.09

6. GLADFRESIT

#ad

Nástěnná lampa do interiéru, nástěnná lampa, restauraci, vintage kov, terasu, kavárnu, pro lanový dům, retro, sklo, na půdu, obývací pokoj a studium bronz, Nástěnná lampa Starožitné nástěnné svítidlo

#ad
GLADFRESIT #ad - S válcovým tělesem lampy, průměrné rozložení světla, velká osvětlená plocha, vhodná pro všechny druhy vnitřního osvětlení. Materiál: těleso lampy používá vysokotlakou litinu s vlastnostmi odolnosti proti nárazu a korozi.

Bakelit se používá na objímce lampy, aby se zabránilo úrazu elektrickým proudem. Efekty: průmyslové nástěnné svítidlo s elegantním designem vytváří útulnou a romantickou atmosféru. 100% spokojený servis: máte-li během nákupu dotazy, obraťte se přímo na náš zákaznický servis. Problém vyřešíme co nejdříve, abyste měli dobrý zážitek z nakupování.

Zdroj světla: světelný zdroj: 200 v – 240 v pro evropu; doporučeno: Energeticky úsporná žárovka, žárovka, LED žárovky je nutné zakoupit samostatně. Oblast použití: toto retro nástěnné svítidlo se hodí do mnoha dekorů, restaurace, zejména do půdy, venkovského domu, portálu, kuchyně, kavárny, obývacího pokoje, ložnice a studia.
ZnačkaGLADFRESIT #ad
Výška1.97
Délka13.39
Hmotnost3.97
Šířka7.48
Číslo díluVinatge Wall Light
ModelkaVinatge Wall Light

7. EGLO

#ad

Stropní lampa se 2 žárovkami, EGLO LED nástěnné svítidlo Metrass 2, LED lampa, nástěnná lampa, nástěnné osvětlení pro interiér z hliníku v matném niklu a satinovaném plastu, lampa do obývacího pokoje

#ad
EGLO #ad - Nástěnná lampa může být také bez problémů použita jako stropní svítidlo. Svítidlo nabízí svým jednoduchým designem nadčasové osvětlení v každé místnosti – ať už v kuchyni, obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě.

Led poskytují příjemné teplé bílé světlo každý 4, délka: 17 cm, 480 lumenů; rozměry: Výška: 20 cm, vyložení: 5, 5 W, 5 cm. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt se světelným zdrojem energetické účinnosti F; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Nástěnné led svítidlo z niklu matného hliníku a dvou obdélníkových světelných prvků ze satinovaného plastu se bez problémů začlení do moderního trendu.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška2.17
Délka6.69
Hmotnost1.94
Šířka2.17
Číslo dílu96043
Modelka96043
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Trio Leuchten

#ad

Inkl. 2x 6 Watt LED, Switch Dimmer, Trio Leuchten LED Wandleuchte Concha 225172924, Metall rostfarbig

#ad
Trio Leuchten #ad - Dieses produkt enthält eine Lichtquelle der Energieeffizienzklasse F. Led wandleuchte Concha in Metall rostfarbig. Umgebende produkte sind Leuchten, die zur separaten Überprüfung der enthaltenen Lichtquellen zerlegt werden können.

Es ist kein externer Dimmer notwendig. Warmweißes licht mit 3000 Kelvin und 2x 600 Lumen zur optimalen Ausleuchtung. Switch dimmer - über den herkömmlichen Wandschalter kann die Leuchte in drei verschiedene Helligkeitsstufen geschaltet sowie ausgeschaltet werden. Inklusive energiesparende 2x 6 Watt LED mit einer durchschnittlichen Lebensdauer von 20000 Stunden. Bei diesem produkt handelt es sich um ein umgebendes produkt. Die leuchte hat eine Breite von 28cm.
ZnačkaTrio Leuchten #ad
VýrobceTrio Leuchten #ad
Výška3.15
Délka1.77
Šířka11.02
Číslo dílu225172924
Modelka225172924

9. Newrays

#ad

Newrays Vintage Wood Bead nástěnné svítidlo šedá modrá finální retro antik s pevným kabelem pro armatury do ložnice

#ad
Newrays #ad - E14 max 60 w, led, žárovky nebo stmívatelné led žárovky, cfl a halogenové žárovky jsou funkční bez světelného zdroje. Doporučené žárovky mohou způsobit hezký světelný efekt. Vlastnosti: pokud používáte žárovky Edison, žárovky, je toto upevnění stmívatelné. Vrstva vodního kamene na povrchu perel odolá vysokým teplotám, zabraňuje spálení dřevěných korálků. Perly jsme již seřadili dohromady a zavěsili je na lampu, nemusíte je sestavovat. Rozměry tělesa svítidla: cca 27 cm průměr, výška 33 cm. Certifikát CE + Rohs.
ZnačkaNewrays #ad
VýrobceNewrays #ad
Výška8.07
Délka11.8
Hmotnost2.71
Šířka9.44
ModelkaW190717

10. DAWALIGHT

#ad

DAWALIGHT Nástěnné svítidlo interiérové černé nástěnné osvětlení LED 6 W nepřímé osvětlení se stěnou lampička na čtení postel 3 W LED bodové svítidlo lampa na noční stolek nástěnná lampa s vypínačem

#ad
DAWALIGHT #ad - Nástěnná svítidla nastavitelné čtení: nástěnná svítidla otočná o 330 stupňů a nastavitelná o 90 stupňů nahoru dolů, můžete nastavit úhel pro osvětlení toho, co chcete osvětlit. Upozornění: toto kovové nástěnné svítidlo je třídy II a lze jej bezpečně používat bez uzemňovacího připojení.

Nástěnné svítidlo s vypínačem: 2 samostatné spínače, se kterými můžete samostatně ovládat umývací nástěnné světlo a bodovou lampu na čtení, zapněte / vypněte spínač podle svých potřeb. Co dostanete: 36měsíční záruka a přátelský zákaznický servis jsou spojeny s našimi produkty. Vysoce kvalitní vnitřní nástěnné svítidlo: práškový nástřik nabízí lepší odolnost proti horku a poškrábání; led pearly lens vytváří měkké, teplé bílé světlo, které je šetrné k očím.

Světlo 2 v 1: 6w led nepřímé nástěnné světlo na noční stolek a 3w led lampička na čtení jsou vybaveny v 1 osvětlení, které lze použít pro čtení v posteli/pohovce a současně osvětlit ložnici nebo obývací pokoj.
ZnačkaDAWALIGHT #ad
VýrobceDAWALIGHT #ad
Výška6.89
Délka7.87
Šířka3.15
Číslo díluDB0030
ModelkaDB0030