Top 10 Verpackung Für Geldgeschenke – Dárkové krabice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Herz & Heim

#ad

Herz & Heim® Dárková krabice se jmény v různých druzích písma a textem na přání k narozeninám/narození/dni otců atd. růžová

#ad
Herz & Heim #ad - Vyberte si svou oblíbenou barvu a vytvořte si svůj malý unikát jako dárek s tlačítkem "Přizpůsobit". Krabička má rozměry cca 35, 5 cm x 10, 5 cm x 19 cm Š/v/h a nabízí proto místo pro mnoho vašich nápadů na dárek. Krabička je potištěna po celém obvodu a má víko s zasouvacími poutky pro uzavření. Ať už k narozeninám, Velikonocům nebo k Vánocům. Během několika dnů od vaší objednávky odešleme z našeho domu v Durynsku. Skvělá dárková krabička se jménem na přání a textem na přání.
ZnačkaHerz & Heim #ad
VýrobceHerz & Heim® #ad
Výška4.13
Délka7.48
Šířka13.98
Číslo dílupde-pap-box-l-w-2710

2. Herz & Heim

#ad

Herz & Heim® Dárkové balení k narozeninám – 28 cm × 35,5 cm × 10 cm Š/V/H – potištěno vaším jménem a textem na přání

#ad
Herz & Heim #ad - Elegantní dárková krabička s barevnými konfetovými motivy. S individuálním jménem na přání a textem na přání si z krabice uděláte skutečný unikát.

Překvapte člena rodiny, přítelkyni nebo dobrou kolegyni touto personalizovanou dárkovou krabičkou. Perfektní balení pro vaše dárky k narozeninám. Použijte tlačítko "Přizpůsobit nyní". Po vaší objednávce zhotovíme, zabalíme a odešleme po celém obvodu potištěnou dárkovou krabici během několika dní z našeho domu v Durynsku. Ať už se jedná o sladkosti a poukázku na kino nebo samostatně pletené ponožky – s rozměry 28 cm × 35, 5 cm × 10 cm Š/V/H máte dostatek místa pro vaše nápady na dárek.
ZnačkaHerz & Heim #ad
VýrobceHerz & Heim® #ad
Výška13.98
Délka3.94
Šířka11.02
Číslo dílupde-pap-box-xl-w-2774

3. Schöne Güter

#ad

Biřmování, Sada dárkového balení peněz na Vánoce, stabilních skládacích krabiček v lékařském stylu na poukazy a peněžní, 5 veselých vysoce kvalitních, narozeniny, oslavu mládeže a další příležitosti

#ad
Schöne Güter #ad - Poukázky a peníze geniálně zabalené: obojí lze rychle, resp. Nenašli jste vhodný dárek a máte při kutění dvě levé ruce? Pak darujte, přece jen jinak. Vždy sedí: 5 skládacích krabiček má klasickou velikost 10 × 5 × 2 cm.

Jedná se o velmi stabilní, kvalitní a FSC certifikované lepenkové krabice s brilantními barvami. Originální a bez receptu. Pět úžasných a vtipných nápadů na dárek: skládací krabičky s certifikací fsc v klasickém stylu léků překvapí, milé a milým způsobem pomáhají například při akutním nedostatku peněz. Jako vtipné dárkové balení, individuální prasátko / pokladnička / nebo rafinované malé balení šperků.

Sada s 5 motivy: s touto sadou získáte pět různých motivů a barev – při každé příležitosti najdete vhodnou krabičku na vtipné a elegantní darování peněz a poukazů. Vhodné jako vánoční dárek, jsou vtipné, svatební dárek k vydání osvědčení atd. Pošlete peníze, jednoduše a jednoduše geniálně zabalit do těchto vysoce kvalitních krabiček.
ZnačkaSchöne Güter #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo díluschg-geldgeschenk-kartons

4. KAMACA

#ad

Dárky, Vánoce 4dílná sada kovové dárkové krabičky, malé dárky, peněžní poukázka, KAMACA 4dílná sada dárkových krabiček na peněžní dary, dárkové balení

#ad
KAMACA #ad - Podívejte se také na další nabídky ve vašem KAMACA-SHOP. Velmi originální a vtipné dárkové balení, které v každém případě dobře přijde. Velikost cca 12 × 9 × 2 cm, z kovu. 4dílná sada kovových dárkových dóz merry christis dárková krabička na peněžní dary poukázka balení dárkové balení peníze poukaz Vánoce. Skvěle se hodí jako dárková krabička na bankovky, poukazy nebo poukázky na Vánoce.
ZnačkaKAMACA #ad
VýrobceKAMACA-SHOP #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka3.54
Číslo díluPentole Agnelli_ALMA111BM32
ModelkaAVCNUJAACC

5. TONESPAC

#ad

Dárkové krabičky s víkem na Vánoce 25 kusů 100 * 100 * 50 mm zásilkové krabice balicí kartony balení dárků peněžní dary party na Vánoce Nový rok TONESPAC

#ad
TONESPAC #ad - Balicí krabice jsou ze zesíleného kartonu, vybrané z dobré kvality a vysoce pevné vlnité lepenky, která je o 30 % tužší než běžné kartony. Dobrý materiál, vysoká kvalitadbáme na každý detail zásilkového kartonu. Můžete je podle libosti přizpůsobit, Halloween a samozřejmě Vánoce.

Snadná montáž pro montáž dárkového kartonu ji jednoduše složte podél čárkovaných linií a nejprve vytvořte podlahu. 100% záruka spokojenostinabízíme 100% záruku spokojenosti zákazníků. Náš skládací karton je čistě vyříznutý a zabalený do plocha, štěrbina je pevně upnutá a nedá se snadno uvolnit, aby šetřil místo, což může zajistit dárkové balení během přepravy. Perfektní dárkové balení dárkové krabičky jsou ideální pro každou oslavu, den svatého valentýna, razítkem nebo vlastním uměleckým dílem, narozeniny, nálepkami, šňůrkami, opatřit stuhami, mašličkami, Nový rok, aby odpovídaly tématu party.

Každé balení obsahuje 25 dárkových kartonů. Dárkové krabičky s 25 kusyvnitřní velikost dárkových krabiček použitelné: 100 × 100 × 50 mm Š×d*v. Perfektní pro matky a den otců, dárkovým papírem, každou událost nebo každou příležitost. Poté můžete strany zasunout a složit víko krabice. Podpora 90° v pravém úhlu je stabilní a nabízí maximální ochranu pro vnitřní předměty. Máte-li jakékoli dotazy s naším přepravním kartonem, neváhejte nás kontaktovat přes Amazon ToneSPAC.
ZnačkaTONESPAC #ad
VýrobceTONESPAC #ad
Hmotnost0.25

6. Scherzboutique

#ad

5 veselých motivů k darování peněz, Peněženka & dárková trubička mix set č. 4 ve stylu léků, originální peněžní dárek na Vánoce Mikuláš Svatba Konfirmace Svěcení mládeže Stěhování

#ad
Scherzboutique #ad - Jako vtipné dárkové balení, individuální prasátko / pokladnička / nebo rafinované malé balení šperků. Originální, pozvánky, co lze srolovat. Plná trubka pro vaše peněžní dárky! nenašli jste vhodný dárek a máte při kutění dvě levé ruce? pak darujte, volně prodejné tuby se mimochodem nabízejí také pro malé dárky, poukázky a vše ostatní, resp.

Humorné nápady na výrobky – vedle humorných nápadů na produkty je "žertovná butika" symbolem kulatého vybraného sortimentu a vtipných dárkových výrobků k narozeninám, oslavě mládeže, biřmování, svatbě, Silvestru, Vánocům, k vydání nebo jednoduše jako milý dárek pro kolegy nebo nejmilejší. Ve výhodné sadě po 5 kusech: Úžasný a vtipný nápad na dárek: plastová trubička známá jako trubička na vitamíny v klasickém stylu léků zná každého. Naše trubička překvapí, milá a často pomáhá milým způsobem – například při akutním nedostatku peněz. K tomu patří klasika jako panenka voodoo "worwelt", naše "komplimentové sušenky" a samozřejmě naše "tuby na peněžní dar".

Pošlete peníze jinak. Celková hmotnost pro případné zaslání dopisu činí 12, nalezne zde vnitřní rozměry: 8, 5 cm a průměr ø 2, 4 gramů. Vhodné jako vánoční dárek, je vtipná, svatební dárek k vydání osvědčení atd. Značka scherzboutique klade – také u našich dárkových trubiček důraz na MADE IN GERMANY. ErnÁ boutika z berlÍna – jedná se o výrobek firmy "scherboutique", "dárky na sardinky", která se stará o široký a často šibalský úsměv a mnoho šťastných tváří.
ZnačkaScherzboutique #ad
Výrobcegorilla cases GmbH #ad
Číslo díluilov-DE-MIX-GS-ROE-ME04--5EH
Modelkailov-DE-MIX-GS-ROE-ME04--5EH

7. ESC WELT

#ad

ESC WELT Secret Treasure Box 3D Puzzle Hra ze dřeva – kreativní dárková krabička na peníze, dárkové karty – dřevěná krabička 3 v 1 – dárková krabička pro mládež a dospělé – 3D dřevěné puzzle, poukázky

#ad
ESC WELT #ad - Ideální pro ukládání šperků, ženám, slouží jako všestranný doplněk, který dodá každému prostoru nebo kanceláři stopu elegance a tajemství. Nechte svůj dárek vyniknout a zanechejte trvalý dojem! Překvapte svou rodinu a přátele tímto složitým dobrodružstvím v puzzle. Pokud jednou zaseknete, můžete ji znovu sestavit, nabízíme užitečné tipy a triky, které vám ukážou cestu.

Emoce jsou tím nejlepším dárkem – hledáte nejkreativnější tajnou krabici ze dřeva na akci? chcete svůj peněžní dar nebo poukázku prezentovat osobním a nápaditým způsobem? Nehledejte nic jiného než Secret Box! Nechte vzrušení a očekávání stoupat, zatímco vyřešíte puzzle a odhalíte tak své překvapení. Dřevěná dárková boxovací hra se skládá z mnoha mechanických puzzle, takže herní zážitek je mnohem interaktivnější a napínavější. 3d dřevěný box pro dospělé se perfektně hodí pro zábavné večery. Vhodné pro každou příležitost – ať už k narozeninám, oslavě nebo jednoduše jako obal na dárek, svatbě, tato výjimečná dřevěná dárková krabička je perfektní pro každou zvláštní příležitost.

Top zábava při stavbě a puzzle – secret chest 3d ze dřeva má mnoho interaktivních mechanismů, proto je sestavení zárukou ještě více zábavy! Při uvolňování dřevěné dárkové krabičky najdete uvnitř nové prvky, takže si užijete dvojnásobnou zábavu při skládání puzzle. Opakovaně použitelné – jakmile se dřevěná dárková krabička uvolní, takže můžete znovu zažít vzrušení z escape room v krabici. Jedinečný nápad na dárek – personalizované dřevěné dárkové krabičky se skrytými přihrádkami nabízejí srdečnou možnost vyjádřit svou lásku a uznání mužům, drobných pokladů nebo ručně psaných poznámek, dospělým i dětem.
ZnačkaESC WELT #ad
VýrobceESC WELT #ad

8. HARRY POTTER

#ad

Harry Potter Kofferraum-Geschenkbox, Braun, Größe M, HPGB0370

#ad
HARRY POTTER #ad - Offizielles lizenzprodukt;perfekt als geschenk für einen Harry-Potter-Fan;Harry Potter Schmuck und Accessoires sind in unserem Shop erhältlich, um die Box zu füllen;Harry Potter.
ZnačkaHARRY POTTER #ad
VýrobceThe Carat Shop #ad
Výška8.66
Délka9.45
Hmotnost0.73
Šířka3.94
Číslo díluHPGB0370
ModelkaHPGB0370

9. Herz & Heim

#ad

Happy Birthday, potištěná věkem a jménem, Herz & Heim® Dárková krabice k narozeninám

#ad
Herz & Heim #ad - Vytvoříte si tak osobní unikát. Použijte tlačítko "přizpůsobit nyní" jako náhled a pro přenos dat. Na krabici potiskneme barevným nápisem "happy Birthday" na víku, stranách a zasouvací kapse.

Ušetřete si obtěžující zarážení do papíru nebo fólie a prezentujte své dárky v atraktivní krabičce. Navíc ozdobíme víko vaším jménem na přání a přepínačem na přání. Tak je příležitost všude rozpoznatelná. Praktická dárková krabička pro příští narozeniny. Vaše nádherná dárková krabička vám bude dodána během několika dnů po přijetí objednávky na cesty poté, co byla vyrobena v našem domě v Durynsku. Kartonová krabice měří cca 35, 5 cm × 19 cm Š/v/h, 5 cm × 10, dodává se po celém obvodu potištěné a smontované.
ZnačkaHerz & Heim #ad
VýrobceHerz & Heim® #ad
Výška4.13
Délka7.48
Šířka13.98
Číslo dílupde-pap-box-l-w-392

10. MELLIEX

#ad

Sladkosti, Vánoce, krabička se stuhami na vánoční dárkové balení, MELLIEX 12 kusů dárkových krabiček, krabička na pralinky, malá dárková krabička

#ad
MELLIEX #ad - Vánoční designy – tyto vánoční mini dárkové sáčky obsahují 4 barvy v červené, zelené, světle zelené a béžové s různými vánočními kreslenými vzory, které jsou jemné a jedinečné a přinášejí do Vánoc živou atmosféru.

Vysoce kvalitní materiál – krabička na sladkosti je vyrobena z kartonu vhodného pro potraviny, je ekologická a netoxická, silná a s dlouhou životností a může bezpečně uložit celou řadu malých svačinek. Snadné sestavení – vánoční dárkový box lze snadno sestavit a v krabici jsou dva malé otvory pro zavázání šňůrek k zabalení. Pokud jej nepoužíváte, lze jej skladovat na plocho. Množství a velikost – celkem 12 dárkových krabic a 1 role červené stuhy o velikosti 25 yardů, ořechů, pralinek, vhodná pro balení malých sladkostí, malá a roztomilá, dárková krabička měří 8 × 4 × 10 cm, sušenek atd.

Iroké použití – tyto malé vánoční krabičky na sladkosti se perfektně hodí jako vánoční dárkové krabičky, stolní dárkové krabičky a jako dárek a lze je také zavěsit na vánoční stromky.
ZnačkaMELLIEX #ad