Top 10 Trecker Spielzeug Ab 2 Jahre – Traktory na hraní pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Green Toys

#ad

Farma traktor, udržitelné hračky pro děti od 12 měsíců, Green Toys 8601042 Traktor s přívěsem

#ad
Green Toys #ad - Dokonce i kartonové balení je potištěno ekologicky šetrnými sójovými barvami, a proto je zcela recyklovatelné. Produkty green toys jsou promyšlené do nejmenšího detailu: kromě použití udržitelného plastu bez škodlivých látek se robustní hračky vyrábějí bez šroubů nebo lepidla.

Vyrobeno v USA. Bez bpa, pvc a ftalátů, ze 100% recyklovaného plastu, snadno se čistí a lze mýt v myčce. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Doporučeno od 12 měsíců. Perfektní traktor farmy pro spoustu vzrušující zábavy ze hry – uvnitř i venku! Green toys - hrajte s dobrým svědomím.

Skvělý vintage design – pro skvělé děti! Hračky podporují motoriku a fantazii. Super bezpečné a univerzální, bez kovových os nebo vnějších povrchů, je připraveno na jakoukoliv zátěž. Díky silným pneumatikám a odnímatelnému přívěsku na zadní straně mohou malí zemědělci sklízet a přepravovat ty nejčerstvější produkty.
ZnačkaGreen Toys #ad
VýrobceGreen Toys #ad
Výška4.92
Délka12.01
Hmotnost0.99
Šířka5.31
Číslo díluTRTO-1042
ModelkaTRTO-1042
ZárukaZákonná záruka

2. Dickie Toys

#ad

Hračka na podporu motoriky, pohyblivá lopata, odnímatelný přívěs, s pohyblivými částmi, Dickie Toys Traktor ABC – vozidlo pro miminka a malé děti od 1 roku, světlem a zvukem

#ad
Dickie Toys #ad - Světelné a zvukové efekty jsou napájeny 2 bateriemi AA součástí dodávky a spouštěny stiskem tlačítka. Traktor je samozřejmě stálobarevný, odolný proti slinám, bez malých dílů a se zaoblenými rohy. Přívěsek je sklopný. Rukávy se natahují – 65 cm velký traktor je dodáván s odnímatelným přívěskem a pohyblivou lopatou. Délka: 65 cm. Bezpečná zábava ze hry – bezpečnost je pro nás na prvním místě. Podpora motoriky – na podporu vývoje nejmenších existují pohyblivé části, světlo a zvuk - ideální pro podporu motoriky v raném dětství.
ZnačkaDickie Toys #ad
VýrobceDickie #ad
Výška8.66
Délka25.59
Hmotnost2.2
Šířka7.09
Číslo dílu203819002
Modelka204119000
Záruka2 roky záruka na všechny součásti

3. JOHN DEERE

#ad

Theo Klein 3903 John Deere Traktor | s předním plněním a protizávažím | demontovatelné díly | hračka pro děti od 3 let

#ad
JOHN DEERE #ad - Traktor na hraní je postaven v měřítku 1:24 v designu John-Deere. Rozměry: 24, 5 cm x 9, 5 cm x 14, 5 cm i hračka pro děti od tří let. Malí fanoušci traktoru při šroubování trénují svou motoriku a technické porozumění. Tahač má integrovaný šroubovací systém a lze jej pomocí šroubováku demontovat a znovu namontovat. Stejně jako jeho vzor má přední nakladač a protizávaží.
ZnačkaJOHN DEERE #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška4.72
Délka9.65
Hmotnost0.9
Šířka3.74
Číslo dílu3903
Modelka3903
Záruka2 roky záruka na všechny součásti

4. bruder

#ad

Bruder Joskin sklopný přívěs / 02212

#ad
bruder #ad - Další vozidla a příslušenství ze sortimentu bruder najdete v našem značkovém obchodě. Bezpečné držení zajišťuje sklopná opěrná noha. Přívěs má vyklápěcí a aretovatelnou vyklápěcí prohlubeň s automatickým otevíráním dveří zavazadlového prostoru.

Doporučený věk: od 4 do 99 let. Od 1 do 1 hráče, věkové schválení: 3 roky. Zrno lze rovněž otevřít. Klikněte na název značky bruder pod názvem výrobku. Pro těžká břemena a přepravu je výklopný přívěs Joskin přesně to pravé. Modely na dálkové ovládání – příslušenství. K dostání je v měřítku 1:16. Závěsný přívěs je vyroben z kvalitních plastů, jako například ABS. 3osý podvozek vyrovnává všechny nerovnosti terénu.
Značkabruder #ad
VýrobceBruder #ad
Výška8.27
Délka18.11
Hmotnost2.15
Šířka7.09
Číslo díluB102212
Modelka02212
Záruka0 let

5. bruder

#ad

John Deere 9620X mit Raupenlaufwerk, 1:16 Bauernhof Landwirtschaft Feldarbeit Traktor Trecker Schlepper Bulldog Kettenfahrzeug, bruder 04055

#ad
bruder #ad - Erhältlich ist der john deere 9620RX im Maßstab 1:16. Klicken sie dazu auf den Markennamen bruder unterhalb des Produkttitels. Die aufklappbare Motorhaube zeigt einen Blick auf den riesigen Motor.

Die türen lassen sich öffnen. Die anhängekupplung besitzt ein höhenverstellbares hubwerk. Weitere fahrzeuge und zubehör aus dem bruder Sortiment finden Sie in unserem Marken Shop. Das fahrzeug hat eine innovative Knicklenkung und ist mit einem Raupenantrieb ausgestattet. Die kabinenscheiben des Traktors sind aus transparentem und bruchsicherem Kunststoff gefertigt. Der john deere 9620x mit raupenlaufwerk kann mit zahlreichen Anhängegeräten aus dem landwirtschaftlichen bruder Sortiment kombiniert werden.
Značkabruder #ad
VýrobceBruder #ad
Výška9.25
Délka19.69
Hmotnost3.75
Šířka7.48
Číslo dílu04055
Modelka04055
Záruka0 Jahre

6. Geschenkissimo

#ad

Dekorace, Geschenkissimo Traktor s přívěskem – personalizovaný se jménem – hračka traktor ze dřeva s rytinou pro děti – dřevěná hračka, dárek k narozeninám, dárek pro děti

#ad
Geschenkissimo #ad - Rytina z naší dílny na dárky v Bavor. Bez plastu, bez chemie. Dětská hračka klasika! nostalgická dřevěná hračka potěší mladé i staré; ať už se traktor hraje nebo stojí jako dekorace na polici.

Hladké dřevo a zaoblené hrany zajišťují bezpečnou zábavu, pokud se traktor používá jako hračka. Vysoce kvalitní dětský traktor s přívěskem z masivního dřeva. Díky tomu se dřevěný traktor stane osobním dárkem k narozeninám nebo Vánocům. Láskyplně zhotovený traktor na hraní s přívěskem ze dřeva, perfektní dárek k narozeninám, možnost personalizace se jménem, do školky nebo jako uznání za tvrdou práci zemědělce.

Trektor na hraní ze dřeva s odnímatelným přívěskem podrobně: velikost: cca 34 x 9, 5 x 13 cm; materiál: buk; hmotnost: cca 900 g; dřevěná hračka od 3 let pro chlapce a dívky. Perfektní pro všechny malé i velké zemědělce a jejich farmy. Osobní nápad na dárek: vyryjeme jméno nebo krátký nápis na střeše traktoru nebo do nakládací plochy přívěsu.
ZnačkaGeschenkissimo #ad
VýrobceGeschenkissimo #ad
Výška5.12
Délka13.39
Hmotnost1.98
Šířka3.74
Číslo díluTraktor-598
ModelkaTraktor-598

7. Dickie Toys

#ad

žádné spolkatelné díly, Dickie Toys Happy Fendt Traktor, pro děti od 1 roku, 25 cm, farma hračka, 193367, traktor

#ad
Dickie Toys #ad - Nyní může dojít k práci. Bezpečná zábava ze hry – bezpečnost je pro nás na prvním místě. Zvlnění rukávů – dokonce i malé dětské ruce dokážou dobře uchopit traktor o velikosti 25 cm a díky volnoběhu je také jednoduše posouvat sem a tam.

Díky velikosti se nabízejí zcela nové herní dimenze. Ivot na venkově – traktor s volnoběžkou nabízí jedinečný herní zážitek pro všechny milovníky farem. Dětská hračka byla vyvinuta ve spolupráci s Fendtem a podporuje jemnou motoriku a nutkání malých farmářů. Traktor je samozřejmě stálobarevný, odolný proti slinám, bez malých dílů a se zaoblenými rohy.
ZnačkaDickie Toys #ad
VýrobceDickie Spielzeug #ad
Výška7.28
Délka7.09
Hmotnost1
Šířka11.22
Číslo dílu203814008
Modelka204114002
ZárukaZáruka 2 roky

8. Dickie Toys

#ad

Lis na balíky sena a zvířaty diorama sada, Dickie Toys, pro děti od 12 měsíců, traktor ABC Fendt – s přívěsem, hračka-traktor 30 cm se světlem a zvukem

#ad
Dickie Toys #ad - V něm se balík sena otáčí a lze jej vysunout stiskem tlačítka. Láskyplně navrženo – kromě trackeru obsahuje farma přívěsek se zvířecím přívěskem s výklopnou rampou, lis na balíky sena včetně balíků sena, roztomilá zvířata kráva a kůň a lepenkový dům.

Bezpečná zábava ze hry – vyrobeno pro dětské ruce: hračka na farmě je dobře uchopitelná stálobarevná odolná vůči slinám bez spolknutí malých dílů zaoblená snadno se posune. O značce dickie toys – značka vozidel pro děti! máme vždy na mysli jeden cíl: vykouzlit dětem úsměv na tváři.

Jednoduše vybalte a můžete začít zábava! Od 12 měsíců – naložte přívěsy, přepravujte zvířata, stlačte balíky sena: Hra s vozidlem a příslušenstvím podporuje jemnou motoriku a hodí se pro miminka a malé děti od 1 roku. Nanu, co se to děje? - hračkový traktor fendt se světlem a zvukem má v závěsu skutečný lis na balíky sena.
ZnačkaDickie Toys #ad
VýrobceDickie Toys #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.56
Šířka0
Číslo dílu204118002ONL
Modelka204118002ONL
ZárukaŽádná záruka výrobce

9. bruder

#ad

1:16 Lis na balíky zemědělství farma sklízecí stroj práce v terénu traktor přívěsek sláma seno kulaté balíky, Claas Rollant 250 Lis na kulaté balíky, bruder 02121

#ad
bruder #ad - Kulatý balíček je součástí dodávky a profilové obruče obraz opticky ideálně doplňují. Navíječ lze namontovat pomocí tažného zařízení natáčka 02122 není součástí dodávky.

Lis na kulaté balíky je k dostání v měřítku 1:16. Lis na kulaté balíky claas rollant 250, firmy bruder, je oblíbenou hračkou malých zemědělců. Pick-up je sklopný a během jízdy je poháněn pomocí ovládacích koleček. Boční víko a lisovací záď lze otevřít. Další vozidla a příslušenství ze sortimentu bruder najdete v našem značkovém obchodě. Klikněte na název značky bruder pod názvem výrobku. Stisknutím odkládací kolébky se míč samostatně vysune.
Značkabruder #ad
VýrobceBruder #ad
Výška6.3
Délka11.81
Hmotnost1.08
Šířka6.3
Číslo díluB102121
Modelka02121
ZárukaLegal manufacturer

10. Siku

#ad

Siku 1949, kov/plast, Claas Axion Traktor s předním plněním, zelená, 1:50, pohyblivá lopata a kyvná houpačka s předním plněním, sklápěcí korba, Dolly a sklápěč

#ad
Siku #ad - Rozsah dodávky: 1x siku 1949 traktor s předním plněním, 6 x 8, materiál: kov/plast, 7 cm, 8 x 5, dolly a sklápěč, Měřítko: 1:50, rozměry: 39, hmotnost: 0, 415 kg, barva: zelená, série: Siku FARMER.

Vysoká stabilita: robustní design díky kovovým a plastovým dílům, Dolly a sklápěči lze kombinovat s každým traktorem Siku v měřítku 1:50 . Detailní traktor s předním nakladačem, dolly a sklápěčem na hraní a zábavu. Ideální jako dárek pro velké i malé fanoušky zemědělství, perfektní doplněk k sérii Siku FARMER. Rozsáhlé funkce: pohyblivá lopatka a kyvná kyvná kyvná lopatka s předním plněním, otevíratelné dveře zavazadlového prostoru, sklápěcí 3osý sklápěč, sklopná opěrná noha.
ZnačkaSiku #ad
VýrobceSIKU #ad
Výška4.72
Délka16.54
Hmotnost0.93
Šířka2.76
Číslo dílu1949
Modelka1949
Zárukažádné