Top 10 Tischlampenschirm Metall Schwarz – Lampová stínidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ambiente-lebensart.de

#ad

Designové stínítko lampy Kaiman optika umělá kůže obdélníkový kónický tvar černá

#ad
ambiente-lebensart.de #ad - Vyšený interior. Stylový trendy design, vzhled kroko kůže. Vhodné pro stolní nebo stojací lampy. Objímka E 27. Kvalitní zpracování.
Značkaambiente-lebensart.de #ad
Výrobceambiente-lebensart.de #ad
Číslo dílu731112

2. FRIDEKO HOME

#ad

Salonu, průmyslová retro šířka 16 cm stojací lampa závěsné svítidlo malý rám stínidlo lampy E27 do kuchyně, FRIDEKO HOME 2 ks vintage klec stínidlo lampy z kovu a konopného lana, baru, restaurace, ložnice

#ad
FRIDEKO HOME #ad - Vintage kovová klecová lampa – vintage kovová klecová žárovka hlídací držák lampy; kreativní stínidlo s konopným lanem pro nástěnná svítidla, který je pro vás to pravé! Upozornění: Toto je pouze stínidlo, stolní lampy a závěsná svítidla. Najděte si styl osvětlení, nic jiného není součástí dodávky.

Rozsáhlé použití – toto moderní závěsné svítidlo stínidlo lampy je ideálním osvětlením, kuchyně, pracovnu, jídelnu, které dodá vaší kuchyni nebo vaší domácnosti kreativitu a pohodlí. Toto příslušenství si můžete objednat s kabelem lampy se zástrčkou jako závěsné svítidlo nebo nástěnnou lampu ASIN: B0832LF1M1 & B09CT2QY8L. Rozměry stínidla e27 – délka cca 19 cm, průměr 16 cm dole, nahoře je asi 6, 7 cm; hodí se na standardní světlo E27 s límcem pro zachování ochrany; hladký základ krku nebude fungovat.

Retro & moderní design – extrémně odolný kov a dobře vyrobené klece; vypadá dobře se stylovými LED žárovkami "Edison"; perfektní kombinace vintage a moderního designu žárovka není součástí dodávky. Současně je vybaven konverzním kroužkem pro hlavu lampy E27, kterým můžete hlavu lampy E27 přeměnit na hlavu lampy E14. Přesnost slámového stínidla – naše stínidlo lampy se liší od ostatních stínidel na trhu. Opěrná tyč stínidla je dvojitě propojená a železný drát je silnější cca 3, 2 mm. Celé stínidlo lampy je velmi silné a stabilní.
ZnačkaFRIDEKO HOME #ad
VýrobceFRIDEKO HOME #ad
Výška7.48
Délka6.3
Hmotnost1.15
Šířka0.01

3. Eastlion

#ad

černá, Eastlion 2 balení 6,2" E14 noční stolek stínidlo nástěnné svítidlo křišťál lustr stínítka lamp

#ad
Eastlion #ad - Fabric shade vytváří romantickou a teplou atmosféru bez oslnění a může chránit vás i vaše dětské oči před poškozením oslnění. Velikost lampy: 10 cm horní průměr * 16 cm průměr pístu * 14 cm výška / 4" x 6, 2" x 5, 5". Oblek pro svícny a nástěnnou lampu, malá stolní lampa v obývacím pokoji, hale, výstavní hala restaurace. Vhodné pro lampbase Holder Typ: Clip on / E14. New lampshade může obléct vaši starou lampu a perfektní dekoraci do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře, hotelového pokoje a tak dále.
ZnačkaEastlion #ad
VýrobceEastlion #ad
Výška5.51
Délka6.3
Hmotnost0.44
Šířka0.01
Číslo díluWYT-1483-B
ModelkaWYT-1483-B

4. Varia Living

#ad

Stínidlo lampy kulaté – černé od Varia Living | náhradní stínidlo pro stolní lampu – stojací lampa stolní lampa | kónický tvar | vintage – moderní – industriální – klasické černé | Ø 27 cm | výška 17 cm

#ad
Varia Living #ad - Materiál je kvalitní látka Chintz. Tento krásný deštník pro stolní lustr v klasickém vzhledu a v černé barvě zaujme svou elegancí. Je něco krásnějšího než při chladných zimních večerech pohodlně číst knihu nebo sledovat napínavý film? Světlo, které k tomu potřebujete, pak dodá vaši lampičku na čtení elegantním stínidlem.

Lampy a světlo, mohou vytvářet různé nálady a především krásnou atmosféru. Dokonale se hodí do stylů bydlení: vintage, průmyslový, moderní, které šíří, klasický a venkovský styl. Je vhodný pro závěsné i stolní lampy a šíří příjemně teplé světlo. Osvětlení je jednou z nejdůležitějších součástí při nastavování a dekorování. Upřednostňujete spíše klasický styl bydlení nebo moderní životní styl? bude vaše srdce pro skandinávské domy nebo raději do bytů se středomořským nábytkem? Pak se s tímto neutrálním stínidlem vždy držíte správně.

Přizpůsobí se všem stylům bydlení, díky svému adaptivnímu designu a přináší světlo jako designový prvek do popředí. Stojací lampa s tímto stylovým černým stínidlem rozzáří své okolí zvláštním způsobem. S tímto stínidlem lze vybavit různé konstrukce žárovek s objímkou E27 a přiloženým kroužkem adaptéru pro objímky E14.
ZnačkaVaria Living #ad
VýrobceVaria Living #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu16951

5. Ulefone

#ad

Designový stínítko lampy černý kulatý kónický tvar Ø 40 cm vnitřní zlato

#ad
Ulefone #ad - Průměr dole: 40 cm, průměr nahoře: 25 cm, výška: 26 cm. Elegantní moderní designový stínidlo kónicky tvarované. Lehce lesklý ušlechtilý vzhled uvnitř zlatá fólie kašírovaná. Vhodné pro stolní lampy a stojací lampy, objímka lampy dole světelný zdroj E 27 žárovka klasická. Lemované jemně stejným lemem na horní a spodní hraně.
ZnačkaUlefone #ad
Výrobceambiente-lebensart.de #ad

6. Eastlion

#ad

Eastlion 5,5" E14 lněná svíčka lustr stínidlo lampy nástěnné svítidlo závěsné svítidlo stínidla lampy, černá

#ad
Eastlion #ad - Vhodné pro lampbase Holder typ: Clip on / E14. Velikost: palce: horní strana: 3, 5 x dno: 5, 5 x výška: 5, 1 palce cm: 9x14x13cm. Fabric shade vytváří romantickou a teplou atmosféru bez oslnění a může ochránit vaše dětské oči před poškozením oslněním. New lampshade může obléknout vaši starou lampu a perfektní dekoraci pro obývací pokoj, kancelář, ložnici, hotelový pokoj a tak dále. Vhodné pro svícny a nástěnnou lampu, hale, malá stolní lampa v obývacím pokoji, výstavní hala restaurace.
ZnačkaEastlion #ad
VýrobceEastlion #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.2
Šířka0.01
Číslo díluWYT-1344-B-E14
ModelkaWYT-1344-B-E14

7. Wogati

#ad

Wogati® Prémiové stínidlo lampy E14/E27 bavlna | různé velikosti a barvy | Barva: černá/velikost: XS | Lustr Stínidlo lampy stojací lampa + stínidlo na lampu závěsná lampa + stínidlo na stolní lampu

#ad
Wogati #ad - S prémiovými stínidly od wogati ponoříte své okolí do útulného teplého světla. Pokud by něco nebylo podle vašeho přání, neváhejte nás kontaktovat – najdeme pro všechno řešení. Každý člověk může krásně žít – přineste si doma pocit bezpečí. Konečná kontrola kvality zaručuje maximální životnost.

Užívejte si s našimi stínidly mimořádné okamžiky svého života. Pomocí bezplatného adaptéru lze použít evropské standardy objímky E14 a objímky E27. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout skvělý zážitek z nákupu. Každý deštník je překrásný unikát. Chceme zanechat pozitivní stopu | naše výrobky jsou certifikovány zeleným bodem. Rodinná kvalita – v našem malém rodinném podniku je kvalita důležitá. Správné stínidlo pro každou místnost – ať už jako dekorace obývacího pokoje, stropní lampu, stínidlo na závěsné svítidlo, dekorace ložnice nebo dětského pokoje, lampu, prémiová stínidla od Wogati přinesou rovnováhu do vašeho života.

Individuálně plánovaný produkt – stínidla od wogati jsou ručně vyrobena ze 100% bavlny. Použijte naše stínidla jako stínidlo stojací lampy velké, lampu na noční stolek, stínidlo pro stolní lampu, stropní svítidlo a mnoho dalšího. Do roku 2025 budou všechny materiály v našich produktech recyklovány nebo obnovitelné a budou získány a zpracovávány odpovědným způsobem.
ZnačkaWogati #ad
VýrobceWogati #ad
Výška5.12
Délka5.12
Šířka5.12

8. HERCHR

#ad

černá stínidla pro stolní a stojací lampu, HERCHR Stínidlo z kovu, vydlabané stínidlo, 4,5 x 7,9 palců

#ad
HERCHR #ad - Dutý design: díky řezbářské technologii má černé stínidlo dutý design ohňostroje. Po upevnění lze žárovku normálně umístit na světlo, nejsou nutné žádné komplikované postupy, je to jednoduché a pohodlné.

Když stolní lampa projde tímto stínidlem, může na stěnu promítat velmi teplý obraz. Moderní styl: díky modernímu stylu může stínidlo z kovu hrát dekorativní roli v procesu osvětlení a propůjčit vaší ložnici jedinečnou, stylovou a moderní atmosféru. Je to perfektní dekorace. Iroké použití: Černé stínidlo lampy lze použít v obývacím pokoji, ložnici, pracovně, kanceláři atd. Snadná instalace: jednoduše vložte naše stínidlo do objímky e27 e26 a upevněte jej. Odnímatelný design: stínidlo lampy je odnímatelné, snadno se čistí, chrání vrstvou a nedá se snadno korodovat.
ZnačkaHERCHR #ad
VýrobceHERCHR #ad
Výška7.87
Délka4.53
Hmotnost0.73
Šířka4.53
Číslo díluHERCHReugocdpkqr
ModelkaHERCHReugocdpkqr

9. Navaris

#ad

Stínidla pro stolní lampy sada, Navaris 2x stínidlo lampy stolní lampa E14 kulatá, 15,2 cm vysoká, 13,7-17,2 cm široká, E 14 stínidlo lampy černo-zlaté

#ad
Navaris #ad - Stylové stínítko na stolní lampu: vyměňte staré deštníky za nový a přidejte svému stolnímu světlu s objímkou E14 skvělou novou komponentu. S tělem lampy z keramiky nebo betonu, čímž vytvoříte napínavou směs materiálů pro váš domov.

Kreativní: kombinujte stínidlo např. Látka z černého lnu a vnitřní strana se zlatou fólií opticky oživí vaši lampu. Na první pohled: objímka: e14 / průměr prstenu: 2, 2 cm / výška: 15, 7 cm nahoře / materiál: len, plast / průměr: 17, 2 cm dole; 13, 9 cm / hmotnost: 140 g.

Vhodné pro: sada stínidel se hodí pro stolní lampy se závitem e14, lze ji použít v principiálním ale samozřejmě také pro závěsná svítidla nebo stojací lampu se závitem E14. Doporučujeme však použití se stolní lampou. Sada: protože dostanete celkem 2 stínítka, můžete přímo vybavit 2 lampy novým stínidlem a barevně je sladěte.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška5.98
Délka6.77
Hmotnost0.31
Šířka6.77
Číslo dílu53996.01.40
Modelka53996.01.40_m000096

10. Navaris

#ad

Výška 16,2 cm, Navaris 2 x stínidlo stolní lampa E27 kulatá, šířka 15,3 – 22 cm – sada stínidel pro stolní lampy – E 27 stínidlo černo-zlaté

#ad
Navaris #ad - Stylová stolní stínidla: vyměňte staré stínidla za nový a přidejte ke své stolní lampě s objímkou E27 skvělý nový prvek. Látka z černého lnu a zlatá fólie vnitřní strana opticky oživí vaši lampu.

Doporučujeme však použití se stolní lampou. Vhodné pro: sada stínidel se hodí pro stolní lampy se závitem e27, lze ji principiálně ale samozřejmě použít také pro závěsné svítidlo nebo stojací lampu se závitem E27. S tělesem lampy z keramiky nebo betonu pro vytvoření vzrušující směsi materiálů pro váš domov.

Sada: protože dostanete celkem 2 stínítka, můžete přímo 2 lampy vybavit novým stínidlem a ty tak barevně vzájemně sladit. Na první pohled: objímka: e27 / průměr: 22 cm dole; 15, 1 cm / průměr prstenu: 4, 2 cm / materiál: len, plast / výška: 16, 3 cm nahoře / hmotnost: 175 g. Kreativní: kombinujte stínidlo např.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška6.38
Délka8.66
Hmotnost0.39
Šířka8.66
Číslo dílu53997.01.40
Modelka53997.01.40_m000096