Top 10 Target Darts Tasche – Skříňky a pouzdra na šipky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DARTLINE

#ad

Držák šipek, Černá matná povrchová úprava, DARTLINE® Držák na šipky ze dřeva na 12 šipek | ušlechtilý držák šipek pro uložení ocelových šipek a měkkých šipek | příslušenství Premium Dart

#ad
DARTLINE #ad - Masivní kaučukové dřevo drží ocelové i plastové hroty. Držák šipek dartline nabízí příslušenství na šipky, takže máte vše vždy po ruce. Jsou často vyrobeny z plastu, což je nejen roztřesené, ale také výhodné.

U nás naproti tomu dostanete také k dostání také na každém terči na šipky. Rád hrajete šipky se svými přáteli a chceš jim udělat radost? perfektní, protože díky krásnému dárkovému balení je držák na šipky také k dispozici. Tak můžete dělat, co chcete – bez kompromisů! Vaše šipky, letky a další už nikde nepoletí.

Začínáme s otvory čistě vyvrtanými technologií přes montážní sadu a plstěné kluzné podložky k ochraně zdi je vše k dispozici! U DARTLINE můžete jen profitovat! Je jedno, jaké šipky preferujete, váš držák na šipky je ideální jak pro vaše použití. Ale přesvědčte se nejlépe sami.
ZnačkaDARTLINE #ad
VýrobceDARTLINE #ad
Výška0.98
Délka15.75
Hmotnost1.39
Šířka3.54
Číslo díluPH-232
ModelkaD231

2. Target Darts

#ad

Holds x 1 sada Náprsní taška na šipky, Target Darts Černé pouzdro Takoma Regular Darts

#ad
Target Darts #ad - Samet uvnitř tašky zajišťuje měkký pocit a zabraňuje poškrábání. 3dílná sada šipek – šipky se na horním konci upevňují gumovým páskem a zůstávají tak pohromadě. Rozsah dodávky – 1 x kapsa na šipky na 3 šipky, nejsou součástí dodávky žádné letky ani šipky. Takoma style taška – silný materiál eva zajišťuje zachování tvrdosti a šipky včetně příslušenství zůstanou uvnitř nepoškozené. Velikost – 18 cm x 8, 5 cm x 5 cm. Dvojitý zip – taška je dostatečně silná, aby bylo zajištěno, že se letky nerozbijí.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška7.28
Délka3.74
Hmotnost0.37
Šířka1.77
Číslo dílu125869
Modelka125820

3. Target Darts

#ad

Target Takoma XL Dart Bag, ne N / A, sáčky a tašky, černé kufry

#ad
Target Darts #ad - Takoma xl style taška – silný materiál eva zajišťuje zachování tvrdosti a šipky včetně příslušenství zůstanou uvnitř nepoškozené. Obsahuje 2 sady šipek – šipky se na horním konci upevňují gumovým páskem a zůstávají tak pohromadě. Dvojitý zip – taška je dostatečně silná, aby bylo zajištěno, že se letky nerozbijí. Rozsah dodávky – 1 x kapsa na šipky na 6 šipek, nejsou součástí dodávky žádné letky ani šipky. Samet uvnitř tašky zajišťuje měkký pocit a zabraňuje poškrábání. Velikost – 19 cm x 13 cm x 5 cm.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška7.68
Délka5.51
Hmotnost0.53
Šířka1.97
Číslo dílu125874
Modelka125828

4. Champify

#ad

černá,, Champify® Kapsa na šipky s přidržovacím systémem proti sklouznutí šipek | tvrdý obal na ochranu 6 ocelových šipek nebo měkkých šipek a mnoha kapsami na letičky na šipky a další příslušenství

#ad
Champify #ad - Tak jsou vaše šipky a letky vždy chráněny před poškozením a poškrábáním. Další přihrádka zajišťuje extra úložný prostor pro uložení dalšího příslušenství jako např. Násadky. Pokud nebudete spokojeni, dostanete peníze zpět - po dobu 1 roku! Váš dokonalý průvodce při šipkách.

1 rok vrácení peněz: my ve společnosti champify důvěřujeme naší kvalitě a chceme vám proto umožnit objednání 100% bez rizika. Ať už ocelové šipky nebo měkké šipky, obtěžující klouzání šípů je nyní minulostí. Velikost: 20 cm x 14 cm x 5 cm. Dvojitý upevňovací systém udrží všechny šipky na svém místě. Ochrana: kvalitní taška na šipky se skládá z obzvlášť pevného vnějšího materiálu a současně měkké vnitřní podšívky.

Praktické: promyšlený design je nejen krásný na pohled, ale také koncipován tak, aby dobře padl do ruky a snadno se přepravoval. Celkem 6 šipek a ještě mnohem více letek najde místo. Pořádek: taška na šipky champify zajistí pořádek pro vaše šipky, letky a další příslušenství šipek. Více místa: naše pouzdro na šipky nabízí dostatek prostoru pro vaše šipky a letky.
ZnačkaChampify #ad
VýrobceChampify #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0.42
Šířka5.51
Číslo dílu1
ModelkaDT6

5. Casemaster by GLD Products

#ad

Schwarz, Casemaster Gürtelclip 3 Dart Nylon Aufbewahrungs-/Reisetasche

#ad
Casemaster by GLD Products #ad - Langlebigem schwarzem Nylon Außenseite hält Feuchtigkeit fern. Herausnehmbarer Einsatz zu schützen Spitzen und Schäfte. 90-tägige begrenzte Garantie; Pfeile und Zubehör separat erhältlich. 2 taschen für züngeln Zubehör; Gürtelclip für bequem tragen. Für 1 dart-komplett-Set in.
ZnačkaCasemaster by GLD Products #ad
VýrobceGLD Products #ad
Výška1
Délka7
Hmotnost0.35
Šířka4
Číslo dílu36-0800-01
Modelka36-0800-01

6. Target Darts

#ad

Target Darts Taška na šipky Rob Cross Takoma, 3 šipky, tmavě zelená a Aqua

#ad
Target Darts #ad - Uvnitř tašky na šipky byla přidána sametová vrstva, která je měkká na dotek a odolná proti poškrábání. 3 dvojitá pojistka na zip – taška na šipky je dostatečně silná, aby se zajistilo, že se letky nerozbijí.

Velikost a barva – 18 cm × 8, 5 cm × 5 cm, v tmavě zeleném a aqua barevném designu. 3 sady šipek – šipky jsou kompletně složeny s elastickým páskem na horním konci, aby se zabránilo pohybu uvnitř. Rozsah dodávky – 1 x taška na šipky pro 3 šipky, bez letek nebo šipek. Taška na šipky rob cross takoma – silný materiál eva se používá pro zachování stability a ochrany šipek a příslušenství uvnitř. Uvnitř tašky se nachází dva uzavíratelné sáčky na zip pro uložení náhradního příslušenství.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška1.97
Délka3.54
Šířka7.87
Číslo dílu450002
Modelka450002

7. DARTLINE

#ad

černá, DARTLINE Držák na šipky ze dřeva | praktické příslušenství pro 12 šipek masivní dřevo pro ocelové šipky a měkké šipky, Kufr

#ad
DARTLINE #ad - Tak můžete dělat, co chcete – bez kompromisů! Jsou často vyrobeny z plastu, což je nejen roztřesené, ale také výhodné. Vaše šipky, letky a další už nikde nepoletí. Masivní kaučukové dřevo drží ocelové i plastové hroty.

Držák šipek dartline nabízí příslušenství na šipky, takže máte vše vždy po ruce. Ale přesvědčte se nejlépe sami. Začínáme s otvory čistě vyvrtanými technologií přes montážní sadu a plstěné kluzné podložky k ochraně zdi je vše k dispozici! U DARTLINE můžete jen profitovat! Je jedno, jaké šipky preferujete, váš držák na šipky je ideální jak pro vaše použití.

Rád hrajete šipky se svými přáteli a chceš jim udělat radost? perfektní, protože díky krásnému dárkovému balení je držák na šipky také k dispozici. U nás naproti tomu dostanete také takovou pomůcku, která upoutá pozornost ve vašem pokoji se šipkami.
ZnačkaDARTLINE #ad
VýrobceDARTLINE #ad
Výška7.48
Délka8.66
Hmotnost1.59
Šířka0.98
ModelkaD221

8. Target Darts

#ad

Target Darts Takoma Knox Design Darts Wallet

#ad
Target Darts #ad - Sada 3 šipek – šipky se upevňují gumovým páskem na horním konci a zůstávají tak pohromadě. Taška je potažena sametovou vrstvou, šedá – pouzdro z tvrdého materiálu ABS, která je luxusní a slouží k ochraně obsahu před poškrábáním.

Takoma knox designová taška, aby byla zachována stabilita a poskytla ochranu šipek a příslušenství uvnitř. Velikost – 18 cm × 8, 5 cm × 5 cm. Uvnitř jsou dvě kapsy se zipem, aby se zajistilo, s přídavným místem pro náhradní příslušenství. Rozsah dodávky – 1 x taška na šipky pro tři šipky, bez letek a šipek. Dvojitý zip – taška je dostatečně silná, že se letky nerozbijí.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška1.97
Délka7.09
Hmotnost0.34
Šířka3.35
Číslo dílu450032
Modelka450032

9. Mission Darts

#ad

Mission Darts ABS-1 | Slimline Dartkoffer mit metallischem ABS, Modern, Schwarz

#ad
Mission Darts #ad - Neben einer reihe von dartpfeilen verfügt die Tasche über zusätzliche Fächer für all Ihre wichtigen Accessoires. Der abs 1 sieht fantastisch aus und ist optisch atemberaubend mit dem Mission-Logo auf der Oberfläche. Die darttasche verfügt über einen evA-Einsatz mit Gummiband, damit die Darts jeder Länge sicher und sicher gehalten werden können. Gehäuse-spezifikation: material: abs, Breite: 85 mm, länge: 210 mm, Tiefe: 50 mm. Die mission abs-1 ist eine schlanke Darttasche aus einem haltbaren metallischen ABS-Material.
ZnačkaMission Darts #ad
VýrobceMission Darts #ad
Číslo dílu021250100002502692728
Modelka021250100002502692728

10. Mission Darts

#ad

MISSION, Freedom Dartkoffer Farbe Rot

#ad
Mission Darts #ad - Die tasche verfügt auch über 16 flugtaschen, fünfzehn einzelne Schachtfächer und ein zusätzliches großes Reißverschlussfach. Gehäuse-spezifikation | material: eva | länge: 225 mm | Breite: 185 mm | Tiefe: 85 mm.

Der luxor enthält zwei verstellbare eva-einsätze, unabhängig von der Länge Ihres Setups! Zwei abnehmbare plexiglasröhren sind im Lieferumfang enthalten, mit denen Sie vier Sets zusammengebauter Darts sicher aufbewahren und transportieren können, ideal zum Aufbewahren von Punkten und anderem kleinen Zubehör. Der mission luxor ist ein stylisches und sehr robustes extra großes Dartetui aus einem strapazierfähigen EVA-Material.
ZnačkaMission Darts #ad
VýrobceMission Darts #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluW225
Modelka4269584121925-30864084238405