Top 10 Spy Camera Mini Versteckt – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

PIR detekcí pohybu, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, dlouhá doba pohotovostního režimu, cloud/SD, bezdrátová monitorovací kamera venkovní/vnitřní s barevným 10m nočním viděním

#ad
ieGeek #ad - Můžete také nastavit detekční oblast a dobu detekce, abyste šetřili energii a současně přesně rozpoznali. S vylepšenou integrovanou anténou lze zajistit stabilnější spojení s routerem podporuje pouze 2, 4 GHz. Simpler od geek-making securityať už letní horko, prvotřídní zkušenosti a prvotřídní servis. Pokud máte jakékoliv potřeby, déšť nebo dokonce německá zima, bezpečnou a jednoduchou aplikaci ieGeek Cam, venkovní bezpečnostní kamera vydrží vše venku.

Bezdrátová monitorovací kamera je tak malá, že ji lze během několika minut nainstalovat kamkoli. Pir detekce pohybu a práce s alexouvenkovní bezpečnostní kamera používá inteligentní ai algoritmus s přesností detekce až 99 %, takže výstražná hlášení obdržíte pouze ve správný okamžik. Integrovaný mikrofon a reproduktor pro bezproblémovou a jasnou konverzaci kdykoli a kdekoliv. Zabudovaná infračervená led a externí bílé světlo venkovní bezpečnostní kamery zajišťují vynikající noční vidění až 10 m a nabízí vám kompletní ochranu ve dne i v noci.

Siréna a světelný alarm a 2cestné audiojakmile je vetřelce rozpoznán, lze bílé světlo a sirénu venkovní bezpečnostní kamery aktivovat nebo manuálně aktivovat pro varování cizinců a potenciálních zločinců. Dlouhá pohotovostní doba a bezdrátová po jednorázovém nabití vám bude monitorovací kamera sloužit 3–6 měsíců. Společnost iegeek se snaží udržovat toto odvětví aktuální a nabízet vám vysoce kvalitní produkty, můžete se na nás obrátit. 2k qhd a barevné noční vidění 2k ultra high definition rozlišení vám přináší jasnější vizuální kvalitu a plynulejší živý přenos.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost205
Šířka2.13
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S
Záruka1 rok záruka.

2. ieGeek

#ad

Venkovní sledování, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, solární, barevné noční vidění, 5200 mAh akumulátorová kamera, WLAN, 2cestné audio, detekce pohybu PIR, bodová světla,

#ad
ieGeek #ad - Kromě toho kamera podporuje cloudové úložiště 6sekundová smyčka a paměť SD karet a můžete si vybrat libovolnou metodu ukládání videí. Po instalaci si můžete užívat monitorovací obrázky s vysokým rozlišením, nemusíte si dělat starosti s kvalitou sledovacího videa. Kamera může být v pohotovostním režimu po dobu 6 měsíců a může pracovat 40–60 dní.

Zajišťuje sice detekční efekt, podporuje ale také nastavení uživatelsky definovaných oblastí detekce. Venkovní monitorovací kamera iegeek má kvalitu 2k HD rozlišení 2304 * 1296 a širokoúhlý úhel 130 °. Po získání vašeho souhlasu si mohou další uživatelé prohlédnout obrazovku videa. Baterie 5200 mah a solární panel: venkovní solární monitorovací kamera má nabíjecí baterii 5200 mah, vybavenou solárním nabíjecím panelem pro nezávislé napájení. Po instalaci solárního panelu si již nemusíte dělat starosti s výdrží baterie a nabíjecím kabelem, jedná se o 100% venkovní monitorování kamery.

Kamera podporuje také sdílení více uživatelů. S vodotěsností ip65, nebojte se špatného počasí. Každou oblast monitorovací obrazovky můžete určit jako důležitou oblast rozpoznávání a umožnit přesnost rozpoznání až 99 %. Dvoucestné audio a sdílení více uživatelů: po instalaci mikrofonu do této venkovní kamery wifi můžete přímo mluvit s osobou před bezpečnostní kamerou venku, ať už se jedná o kurýra nebo domácí zvíře, můžete mluvit přímo, a to nezmeškáte ani žádnou "návštěvu".
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.69
Šířka3.35
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S

3. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen. Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos. Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen.

Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen Cloud-Speicher an, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen!100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt. 2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert.

Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, wodurch Fehlalarme reduziert werden. Wenn eine bewegung erkannt wird, wird ihr handy in echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, die den menschlichen Körper anhand der Temperatur identifizieren können, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen. Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, Sie können eine der Optionen auswählen, zu speichern und wiederzugeben, um Videos aufzuzeichnen, so dass Sie nichts verpassen werden.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

4. TOAIOHO

#ad

Multi-uživatelské sdílení, TOAIOHO Venkovní monitorovací kamera 2K, detekce pohybu, vodotěsnost IP66, venkovní monitorování, WiFi kamera s barevným nočním viděním, Android/iOS, dvoucestná konverzace

#ad
TOAIOHO #ad - Clearer 2k a sdílení kameryvenkovní bezpečnostní kamera zobrazuje novou verzi 2k technologie. Díky tomu může kamera v noci zachytit více detailů. Automaticky sleduje pohybující se osobu nebo objekt, dokud se bezpečnostní kamera již nemůže otáčet nebo objekt zmizí z zorného pole kamery.

Je certifikována podle IP66 vodotěsná. Pomocí aplikace můžete kód naskenovat, může lépe pochopit, vysokým rozlišením a ultra čistým. Volitelná cloud/sd karta a kompatibilita můžete si vybrat, zda použijete sd kartu nebo cloudový servis a chcete uložit video pořízené kamerou WiFi. Venkovní kamera podporuje sdílení více uživatelů. Učiňte obrázky a videa jasnější můžete si vybrat mezi standardním rozlišením, co se děje v oblasti sledování. Venkovní monitorování kamery je dobře kompatibilní s iOS a Android.

To snižuje falešné poplachy způsobené hmyzem, jako je silný déšť, deštěm, těžkým sněhem atd. Určitě vám poskytneme uspokojivé řešení. Pokud v nastavení alarmu zapnete pouze "zvukový a světelný alarm", když je spuštěn alarm. Nabízí 360° ochranu pro váš dům. Pokud zapnete funkci barevného obrazu " režimu nočního vidění, zaznamená bezpečnostní kamera venkovní wifi pouze barevné noční vidění, můžete po celý den dostávat barevné obrázky a videa.
ZnačkaTOAIOHO #ad
VýrobceTOAIOHO #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
ModelkaG100
Záruka1 rok záruka výrobce.

5. Tenda

#ad

Rozpoznání osob a detekce pohybu, zvukový a světelný alarm, kompatibilní s Alexou, 1080P WLAN kamera, 2cestné audio, CH3, Tenda Venkovní monitorovací kamera WLAN, venkovní s nočním viděním v barvě

#ad
Tenda #ad - F1. 6 velká clona & 1080p sledování kamery – venkovní kamera přijímá 2mp obrazové senzory, vydává 1080p hd videa, snižuje šum a zachycuje více detailů. Bezdrátové podporuje pouze 2, 4 ghz wifi/kabelové spojení – dvě antény s vylepšeným signálem zvyšují výkon wi-fi o 50 %, což vede k přenosovému dosahu 250 m v experimentálním prostředí.

K dispozici jsou tři režimy nočního vidění: chytrý režim, plnobarevný režim a černobílý režim. Nehumánní cíle jsou odfiltrovány, což výrazně zlepšuje přesnost alarmu. Dvoucestné audio a individuální auido – plně duplexní audio komunikační funkce v reálném čase vám umožní chatovat s rodinou kdykoli a kdekoli. Obrazovku můžete probudit hlasem, zobrazit monitorovací obraz a zařízení pohodlně ovládat. Ip65 vodotěsné a odolné proti prachu – díky vodotěsnému a prachotěsnému provedení IP66 může kamera odolat dešti, slunci, bouři a dokonce sněhu.

Kromě toho můžete nastavit 3 uživatelsky definované audio zprávy méně než 10 sekund pro uvítání v obchodě nebo pro varování před krádeží. Tři možnosti ukládání – tři možnosti ukládání videa lze uložit na lokální micro sd kartu až 128 gb, cloudové úložiště a NVR úložiště. Zároveň se do aplikace tdsee odešle poplašné hlášení pro zvýšení bezpečnosti. I když se vaše zařízení poškodí vandalismem, můžete sledovat videa prostřednictvím cloudového záznamu. Lze připojit k alexa assistant – připojte přístroj s alexou, abyste měli volné ruce.
ZnačkaTenda #ad
VýrobceTenda #ad
Výška4.72
Délka3.94
Hmotnost0.94
Šířka3.94
Číslo díluCH3
ModelkaCH3-WCA

6. WUUK

#ad

WUUK bezdrátová monitorovací kamera venkovní, 2K bezpečnostní kamera venkovní WLAN, bezdrátová kamera monitorování venkovní, IP67, práce s Alexa/Google Assistant, zdarma 32 GB úložný prostor, noční vidění

#ad
WUUK #ad - Uklidňující domácí bezpečnostní kamerový systém bezdrátová bezpečnostní kamera na doma se dodává se 2 bezdrátovými kamerami, základní stanicí wuuk 32 GB. Za cloudový servis nevznikají žádné další náklady. Wuuk jako rostoucí značka bezpečnostních systémů smart Home slibuje, že poskytneme profesionální zákaznický servis, abychom vyhověli potřebám našich hostů.

Snadná instalace a profesionální zákaznický servis připojte základní stanici wuuk k vašemu wi-fi routeru přes ethernetový kabel a umístěte bezdrátovou kameru na vámi požadovaná místa. S dobíjecí baterií 9600 mAh. Certifikováno vodotěsností ip67, deštivého nebo slunečního záření a lze ji zasunout kolem domu, že ji často sundávat. S dlouhou životností venkovní bezpečnostní kamera velká kapacita 9600 mah vestavěná baterie je navržena tak, aniž byste si museli dělat starosti, inteligentní bezdrátová wi-fi kamera vydrží většinu outdoorových povětrnostních podmínek, aby byla bezdrátová kamera venkovní a při nabíjení může být zatížení months.2

2cestná audio funkce vám umožňuje mluvit s cizími lidmi nebo varovat vetřelce. Pokud senzor pir rozpozná pohyb, odešle kamera alarm v reálném čase na váš telefon APP, abyste mohli rychle jednat. Rozlišení 2k ultra hd 3mp bezpečnostní bezdrátové inteligentní video-dveřní zvonek se 4:3 pohled z hlavy na nohu, můžete vidět všechny detaily a vědět, co se děje na vašich dveřích přes aplikaci WUUK i v noci s nočním viděním. Pro vaše pohodlí použijte prosím promiton: Koupit jednou dostanete zdarma euro zástrčku společně.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka9.84
Šířka8.26
Číslo dílu2- Cam
Modelka1

7. WIWACAM

#ad

Alarm na mobil, chytrá detekce pohybu, e-mailový alarm, monitorovací kamera uvnitř, WIWACAM WLAN kamera 4K Ultra HD, slot na kartu microSD, live video mobilní telefon

#ad
WIWACAM #ad - Pokud máte dotazy, obraťte se jednoduše na náš tým podpory. Kvalita videa 4k, nejlepší rozlišení všech dob tato kamera pořizuje vysoce kvalitní snímky v rozlišení 4k a videa ve vysokém rozlišení 2k. Jednoduše naskenujte kód na svém mobilním telefonu a můžete začít. Pokud je detekován pohyb, může kamera nahrávat a poslat poplašná hlášení na váš smartphone a e-mail.

S tolika úložným prostorem může kamera nepřetržitě nahrávat až 480 hodin. Nejstarší soubory se automaticky přepíšou, když je karta plná. Nejsou nutné žádné technické znalosti. Kromě toho je citlivost a detekční zóny pohybového senzoru nastavitelné, aby odpovídaly vašim potřebám. Podpora trvalého záznamu na micro sd kartě do 256 gb tato kamera podporuje trvalé nahrávání na micro sd kartu karta není součástí dodávky s kapacitou až 256 GB. Nabízíme 2 roky záruku, 60denní záruku vrácení peněz a doživotní technickou podporu.

Díky 130 % většímu počtu pixelů než jiné modely a 130° širokoúhlým úhlem dokáže tato kamera bez problémů zachytit jasné a detailní důkazy. Chraňte svou rodinu a svůj majetek s kamerou můžete sledovat hlídání dětí, abyste zastavili zloděje v bytech, čističe domů nebo zaměstnance, na pracovištích a na jiných místech. Inteligentní detekce pohybu s nastavitelnou citlivostí a detekčními zónami pokročilý senzor pohybu v této kameře dokáže rozpoznat pohyby před kamerou.
ZnačkaWIWACAM #ad
VýrobceWIWACAM #ad

8. SELOWEA

#ad

SELOWEA Versteckter Kamera-Detektor

#ad
SELOWEA #ad - 100% kundenzufriedenheitalle versteckten kamera-detektoren sind mit 30-tage-geld-zurück-garantie und 180-Tage-kostenlosem Ersatz abgedeckt. Die vibrationsfrequenz ist hoch genug, dass Sie die Warnung auch spüren können. Wenn sie mit diesem wlan-versteckten cam-finder nicht zufrieden sind oder ein Problem mit dem Paket haben, das Sie erhalten haben, kontaktieren Sie uns bitte sofort und wir werden Ihnen so schnell wie möglich antworten.

Fünf empfindlichkeitsstufenes stehen insgesamt fünf empfindlichkeitsstufen zur auswahl, je höher die Empfindlichkeit, der Signalerkennungsbereich beträgt 5 cm - 8 m, desto größer der detektierbare Bereich, Sie können die geeignete Empfindlichkeit frei wählen. Drahtlose signalerkennung erkennt hauptsächlich mobiltelefone, kamera-Erkennung ermöglicht es Ihnen, einen magnetischen Signalerkennungsmodus und einen Kamera-Erkennungsmodus, entsprechend blauem Licht, magnetische Signalerkennung erkennt hauptsächlich GPS-Tracking, drahtlose Spionagekameras, den Standort der Kamera leicht zu finden.

Wenn sie feststellen, einer ist Piepton, können Sie einmal auf den Netzschalter tippen und in den Vibrationsmodus wechseln. Da sich die sonde oben befindet, versuchen Sie bitte, die Sonde bei der Verwendung an der Erkennungsorientierung auszurichten. Drei erkennungsmodi unsere kabellosen spionagekamera-finder verfügen über einen drahtlosen signalerkennungsmodus, grünem Licht und drei rotem Licht. Zwei arten von alarmunser wlan-signaldetektor verfügt über zwei alarmmodi, Sie können jeden Modus wählen, der andere ist Vibrationsmodus, dass der piepton zu laut klingt, den Sie gerne arbeiten.
ZnačkaSELOWEA #ad
VýrobceSELOWEA #ad
ModelkaS116

9. TP-Link

#ad

Bewegungserkennung, IP66 wasserdicht,Alarmmeldung, 30m Nachtsicht, Zwei Wege Audio,unterstützt Alexa & Google Assistant, WLAN IP Kamera, TP-Link Tapo C310 Überwachungskamera Außen, 3MP Hochauflösung

#ad
TP-Link #ad - Sichere lokale speicherung: bis zu128GB 3MP Video auf einer microSD-Karte und bietet so bequemen Zugriff auf Ihr Videomaterial. Bewegungserkennung und Benachrichtigungen:Benachrichtigt Sie, wenn die Kamera eine Bewegung erkennt.

Ultrahochauflösendes Video:Zeichnet jedes Bild in kristallklarer 3MPDefinition auf. Sprachsteuerung:jetzt befreit von den händen:funktioniert mit dem Google Assistant und Amazon Alexa. Google assistant und amazon Alexa sind nicht in allen Sprachen und Ländern verfügbar. Verwenden sie eine SD-Karte für die lokale Speicherung. Zwei wege audio:ermöglicht die Kommunikation über ein eingebautes Mikrofon und einen Lautsprecher. Ton und lichtalarm:lösen Sie Licht- und Toneffekte aus, um unerwünschte Besucher abzuschrecken.

Tapo care ist ein kostenpflichtiger cloud-speicher und smart home service dienst;es ist 30 Tage lang möglich kostenlos zu testen, 49€ mtl und Premium: 10, bevor das kostenpflichtige Abo begann; Sie können wählen zwischen 2Abo-Varianten: Basis: ab 3, 49 € mtl. Erweiterte nachtsicht:Bietet selbst bei völliger Dunkelheit eine Sichtweite von bis zu 30m.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka4.07
Hmotnost0
Šířka5.6
Číslo díluTapo C310
ModelkaTAPO C310
Záruka2.

10. EUKI

#ad

Vnitřní WLAN kamera, vnitřní akumulátor, PIR detekce pohybu, EUKI Monitorovací kamera, 1080p HD kamera, 2,4 GHz, bezdrátová kamera s nočním viděním, monitorování

#ad
EUKI #ad - 1080p hd a noční vidění: vychutnejte si nesrovnatelnou kvalitu obrazu a HD videozáznamy, aniž byste unikli jediný detail. Bezdrátové spojení: připojte se zcela jednoduše a bez komplikované kabeláže k domácí síti WLAN a zpříjemněte tak svůj domov.

Rozpozná lidi, kteří se pohybují před vaším domem. Pir detekce pohybu: bezpečnostní kamera je vybavena pokrokovou technologií detekce pohybu PIR. Lze ji použít také. Podpora cloudového úložiště a sd karty: ukládejte rozpoznané videoklipy do cloudu nebo použijte micro SD kartu pro místní ukládání. Výkonný akumulátor: bezpečnostní kamera pro vnitřní prostory má zabudovanou 2400mAh baterii, která je 100% bezdrátová. Kamera s rozlišením 1080P poskytuje jasné a. Super dlouhá pohotovostní doba na jeden měsíc. Oboustranný 3M.
ZnačkaEUKI #ad
VýrobceEUKI #ad
Výška1.68
Délka1.5
Šířka1.5
Číslo díluGX7S
ModelkaGX7S