Top 10 Soft Darts Pfeile – Softové šipky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Viper

#ad

Black Rings, Viper Astro 80% Tungsten Soft Tip Darts mit Aufbewahrungs-/Reisetasche, Unisex

#ad
Viper #ad - Entworfen mit hoher qualität, 80% tungsten und 20% Nickel Barrel, bieten herausragende Balance und Styling in Einem schlanken Profil. Diamantiert aluminium schäfte funktion verschluss Löcher, durch die die für einen festeren Sitz anzubringen, dass verbessert Stabilität und stark reduziert die Notwendigkeit zu festziehen.

Enthält eine weitere reihe von konvex nylon-schäfte, 2BA Dartspitzen, Flights, einen Dart Mechanic Schraubenschlüssel und ein Accessoire mit Kordel zum Zuziehen. Jedes fass hat strategisch platzierte gerändelt Bands, Tiefe Rillen und Ringe, die ausgezeichnete greifen Punkte und fördert gleichmäßige Hand Platzierung. Darts und zubehör sind modisch gespeichert und geschützt in einem Premium Aluminium-Gehäuse, die verfügt über ein weiches Innenfutter und eine harte äußere Schale. Beim Spielen.
ZnačkaViper #ad
VýrobceViper by GLD Products #ad
Výška1
Délka12
Hmotnost0.04
Šířka8.5
Číslo dílu21-3279-18
Modelka21-3279-18

2. Shot!

#ad

Shot!, Tribal Weapon 4, Softdart Gesamtgewicht 20

#ad
Shot! #ad - Marke: Shot Darts. Shot tribal weapon 4 90% Softdarts. Kategorie: Softdarts > Shot Softdarts. Materiale: Tungsten 90%. Originale Shot.
ZnačkaShot! #ad
VýrobceShot #ad
Výška0.79
Délka7.09
Hmotnost0.05
Šířka3.94
Číslo dílu9415639063462
Modelka3925786787909-29380042293317

3. Viper

#ad

Viper schwarz Ice Soft Spitze Darts, Unisex, Purple Rings

#ad
Viper #ad - Beim Spielen. Diamantiert aluminium schäfte funktion verschluss Löcher, durch die die für einen festeren Sitz anzubringen, dass verbessert Stabilität und stark reduziert die Notwendigkeit zu festziehen.

Eigenschaften 2ba tufflex tips ii soft Tip Dart Points, dass besitzen eine verstärkte Membran, dadurch extrem stark und strapazierfähig. Jedes fass hat strategisch platzierte gerändelt Bands, Tiefe Rillen und Ringe, die ausgezeichnete greifen Punkte und fördert gleichmäßige Hand Platzierung. Entworfen mit high qualität, schwarz beschichtetes Messing-Barrel die hervorragende Balance und Styling in Einem schlanken Profil bieten. Qualität flights helfen geschwindigkeit erhöhen und verringern ziehen, produzieren eine konsistente für höchste Genauigkeit; detaillierte Grafiken sind prominent angezeigt für zusätzliche Flare Flight Path.
ZnačkaViper #ad
VýrobceViper by GLD Products #ad
Výška1
Délka10
Hmotnost0.2
Šířka6
Číslo dílu20-1703-18
Modelka20-1703-18

4. BLESION

#ad

Sada šípů, 18 gramů, profesionální měkké šipky, BLESION Šipky s plastovým hrotem pro elektronický terč na šipky 9 kusů Soft Darts

#ad
BLESION #ad - Snažíme se vyvíjet šipky nejvyšší kvality pro všechny, kteří mají rádi šipky. Dosáhněte lepších výsledků během hry! Precizně střižené letky šipek jsou trvanlivé a nerozbitné a zaručují perfektní rovnováhu a stabilitu. Individuální konfigurace šipek : nabízíme různé druhy těl, abyste si mohli vytvořit individuální nastavení příslušenství a objevit perfektní kombinaci pro váš styl.

Při hraní s těmito šipkami budete mít spoustu radosti. Byl proveden důkladnější výzkum ohledně rukojeti, která jim nejlépe vyhovuje. Násadky šipek jsou vybaveny 20 o-kroužky, aby se zabránilo ztrátě letek šipkami při házení. Speciálně na míru pro šipky. Objevte perfektní těsto na šipky mezi našimi třemi možnostmi, rychlosti a vyvážení šipek, přesnosti, aby hráči mohli mít šipku, šité na míru právě pro vás.

Kromě toho vám zdarma poskytneme 9 letek, víceúčelový nástroj pro šipky s plastovým hrotem a upevňovací nástroj s O-kroužkem. Navíc se tyto letky s šipkami vyznačují vysokou pevností. Speciálně navržené letky: tyto šipky s plastovým hrotem jsou ozdobeny třemi symboly mořských živočichů, suchozemských zvířat a nebeských bytostí, aby vám poskytly jedinečný zážitek ze hry šipek. Nakupujte s absolutní důvěrou: tato sada šipek s měkkým hrotem je přesná a praktická pro profesionální použití.
ZnačkaBLESION #ad
VýrobceBLESION #ad
Číslo díluRN01

5. RED DRAGON

#ad

20 g celková hmotnost Softip Tungsten Darts s letky a dříky, RED DRAGON Peter Wright Snakebite Mamba 18 g hmotnost sudu

#ad
RED DRAGON #ad - Red dragon Snakebite hardcore letky. Nejzajímavější hráč na světě. Sada 3 x 18 g hmotnost sudu, celková hmotnost 20 g – 90 % prémiová kvalita Red Dragon Softip tungsten šipky. Snakebite mamba softip jsou k dispozici v hmotnosti 16 g, 18 g a 20 g. Red dragon nitroTech dříky.
ZnačkaRED DRAGON #ad
VýrobceRED DRAGON #ad
Hmotnost18
Číslo díluRDD1925

6. Target Darts

#ad

žlutá a červená, 18G, černá, Target Darts Unisex-Adult Dimitri-Van den Bergh Dream Maker 80% wolfram sada měkkých šipek šipky

#ad
Target Darts #ad - Sada dimitri van den bergh – perfektní šipky pro nadšence šipek, odborníky na šipky a hráče, kteří jsou ve sportu noví. Skvělý nápad na dárek! stylový design – dimitri van den bergh 80 % je vybaven špičkou pixelů, jedinečnou rukojetí Pro Grip a letem navrženým firmou Dimitri, který byl vyvinut speciálně pro doplnění této dechberoucí šipky.

Rozsah dodávky – 3 × tělové kolečko na šipky, 3 × rukojeť Pro Grip, 3 × exkluzivní letky No. 6 pro šipky a Pixel Soft Tips. Target darts step beyond – dimitri van den bergh range – vyrobeno s ohledem na hráče šipek, abyste vytvořili profesionálně zpracovanou 80% wolframovou sadu šipek – Dimitri Van den Bergh 18 g wolframové měkké šipky sada šipek.

Precizně frézovaný design – délka návinu 48 mm, 4 mm sudy se skládají průběžně z moderních radiálních drážek s nápadnými černými PVD segmenty spolu s přírodními wolframovými segmenty, průměr návinu 6, aby šipky propůjčily dech beroucí finiš.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška1.18
Délka4.72
Hmotnost0.24
Šířka7.87
Číslo dílu210304
ModelkaDIMI80%SOFT

7. CyeeLife

#ad

CyeeLife 18g Tungsten Soft Dart Barrels 90% ZG05 stříbro

#ad
CyeeLife #ad - Pokud se vyskytnou problémy s výrobkem nebo kvalita nesplňuje vaše očekávání, informujte nás prosím e-mailem. Rozsah dodávky: 3 sudy bez dalšího příslušenství. Profesionální 90% wolframové měkké šipky pro kluby a hobby hráče v různých designech a hmotnostech. Pro všechny, kteří chtějí své šipky individuálně sestavit nebo jen potřebují nová tělíčka. Pod cyeelife najdete u amazonu další profesionální produkty z oblasti šipek. Ozveme se vám do 24 hodin, abychom vše vyřešili k vaší spokojenosti.
ZnačkaCyeeLife #ad
VýrobceCyeeLife #ad

8. Turnart

#ad

9 PC vln, 27 letů, sada nářadí pro elektronický terč na šipky zlatý, 18 gramů s 50 dalšími hroty, 20 gumovými kroužky, Turnart Šipky s plastovým hrotem, 9 kusů

#ad
Turnart #ad - Nejtenčí a nejlehčí design se nachází uprostřed hlavně, že při dotyku šipky dobře padnou do ruky. Speciální design křivky: tyto šipky s plastovým hrotem barrel byly vyvinuty, které zlepšují tření a minimalizují takzvaný "lepivý efekt" při házení šipkami. Vybavili jsme také 18 sad ve 3 různých barvách a 2 druhy materiálu poutka.

Omlouváme se, pokud vás naše šipky nespokojí. Snažíme se navrhovat ty nejlepší šipky pro všechny, kteří mají rádi šipky. Víme, wolframový barel s modrými liniemi, že většina z nás letky ráda mění, černý s červenými čarami.9 kusů 43 mm hliníkových držáků ve 2 barvách vhodných k barelu šipek, proto jsme do ní vložili 27 kusů letek. Součástí dodávky šipek: abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, obecná pravidla pro šipky s plastovým hrotem, shromažďujeme všechny druhy šipek a podíváme se na různé techniky házení, jakým se používá příslušenství pro šipky atd. Kromě toho jsme přizpůsobili modrou s luxusně vypadajícím zlatým papírem na povrchu, který je ideální jako dárek, pokud chcete šípy poslat svým přátelům nebo jednoduše sami obdarovat.

Vytvořte si své šipky: tato sada šipek se skládá ze 3 různých barev těla: se zlatými liniemi, 9 kusů 48 mm kvalitních držáků na pc. U turnart je zákazník první: turnart dělá to nejlepší pro naše zákazníky, nejen u našich produktů, že nám můžete v případě dotazů předložit návrhy. Přední a zadní strana šipek jsou rýhované drážky, aby zprostředkovaly pocit, což zvyšuje pocit uchopení a udržuje šipky v rovnováze.
ZnačkaTurnart #ad
VýrobceTurnart #ad
Číslo díluTN02
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Viper by GLD Products

#ad

16 gramů, černé, Viper Šipky Sure Grip s měkkým hrotem

#ad
Viper by GLD Products #ad - Navrženo s vysoce kvalitními niklovými postříbřenými těly, které nabízejí výjimečnou rovnováhu a styl v úzkém profilu. Diamantově broušené hliníkové násady mají aretační otvory, které umožňují těsnější tvar, který zlepšuje stabilitu a výrazně snižuje nutnost zatažení při hraní.

S 2ba tufflex tips ii hroty šipek s měkkou špičkou, které mají zesílený kužel, díky čemuž jsou extrémně robustní a s dlouhou životností. Kvalitní lety zvyšují rychlost a snižují odpor, vytvářejí konzistentní dráhu letu pro přesnou přesnost; zvýrazňují se detailní grafiky, abyste získali více světlice. Každý dřík má strategicky umístěné drážky pod pogumovaným pouzdrem, které tvoří vynikající úchopné body a podporuje rovnoměrné umístění ruky.
ZnačkaViper by GLD Products #ad
VýrobceViper by GLD Products #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.17
Šířka0
Číslo dílu20-0006-16
Modelka20-0006-16

10. Viper by GLD Products

#ad

černé, s měkkou špičkou, Viper by GLD Products Unisex šipky Super Bee pro dospělé

#ad
Viper by GLD Products #ad - 2-d třpytky, 2BA tipy. Est rýhovaných pásů pro lepší uchopení, k dostání v mosazi, poniklované a černě potažené mosazné sudy. Hliníkové mikrovlnné trouby. Sada obsahuje tři díly:.
ZnačkaViper by GLD Products #ad
VýrobceGLD Products #ad
Výška1
Délka2
Hmotnost0.15
Šířka7.5
Číslo dílu20-1203-16
Modelka20-1203-16