Top 10 Pokemon Booster Pack Deutsch – Karetní hry s vlastním balíčkem karet

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Exploding Kittens

#ad

Fun Family Games, Card Games for Adults Teens & Kids, A Russian Roulette Card Game, Multicolor, Exploding Kittens Originální edice od Exploding Kittens

#ad
Exploding Kittens #ad - S ostatními kartami můžete ovlivnit vaše riziko, vyhrál! Zábavná a jednoduchá karetní hra pro děti a dospělé – perfektní hra pro všechny příležitosti: herní večer doma, na pláži, na cestách nebo při společenském pití s přáteli.

Kdo nevybuchne, prohraje a je plný smutné omáčky pro poražení. 56 karet, společenské večery, s krabičkou a návodem na hraní – jednoduchá karetní hra pro děti, koťata a dospělé – ale ne v tomto pořadí. Vhodné pro začátečníky a vysvětleno za 2 minuty – kdo vytáhne explodující koťátko, že budete tahat explodující koťátko.

Ruská ruletová karetní hra s koťátkem – party hit pro rodinu a přátele, explozích, kteří stojí na koťatech, laserových paprscích a někdy i kozách. Vítěz hry "game of the year award" – více než 10 milionů prodaných kopií překonává rekordy ve hrách pro děti, dospělé a všechny mezi tím.
ZnačkaExploding Kittens #ad
VýrobceExploding Kittens LLC #ad
Výška1.5
Délka4.41
Hmotnost0.4
Šířka6.38
Číslo díluEKG-ORG1-1
ModelkaEKG-ORG1-1

2. Cards Against Humanity

#ad

Cards Against Humanity: Nasty Bundle • 6 ošklivých tematických balíčků + 10 zbrusu nových karet

#ad
Cards Against Humanity #ad - Věk: od 17 let. Toto je rozšiřující balíček pro Cards Against Humanity. Obsahuje 145 bílých karet a 45 černých karet, které musíte schovat pod postelí. Sbírka drzých rozšiřujících balíčků karet Against Humanity, které Vás rozruší. Políbíte svou matku těmito ústy? Nejprve si koupte.
ZnačkaCards Against Humanity #ad
VýrobceCards Against Humanity LLC #ad
Výška4
Délka3
Hmotnost0.88
Šířka4
Číslo díluNSB
ModelkaNSB

3. Pokémon

#ad

Pokemon 290-80906 příslušenství, vícebarevné

#ad
Pokémon #ad - Pak vyměňte paluby lo s evoli za liberlo nebo Pikachu a přiveďte jiný tým Pokémon do arény. Můžete si vybrat liberlo nebo pikachu Lo, abyste svůj tým vedli do přímého boje s jiným trenérem. Připravte se na bitvu pokémon s hravou sběratelskou karetní hrou Pokémon Bojová akademie. Ne v německém jazyce na palubě, takže zvládnete svou první hru bez námahy. Anglická verze, 2 hráče, od 6 let, doba hraní 10 minut. Bojová akademie obsahuje vše, co dva hráči potřebují ke hraní, s návodem český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaPokémon #ad
VýrobceNintendo #ad
Výška0.1
Délka3.2
Hmotnost0.31
Šířka11.85
Číslo dílu290-80906
Modelka290-80906
Záruka4 roky záruka výrobce

4. ASS

#ad

ASS 70006 Skat len, 22570006, francouzský obraz, od 10 let

#ad
ASS #ad - Obsah: 32 karet. Věk: od 10 let. 2 až 6 hráčů. Doba hraní: cca 15 minut. Skutečné altenburské hrací karty s ušlechtilým lněným ražením.
ZnačkaASS #ad
VýrobceASS Altenburger #ad
Výška0.71
Délka2.6
Šířka3.86
Číslo dílu22570006
Modelka70006
Zárukažádné

5. F.X. Schmid

#ad

Francouzský obraz, čiré pouzdro, 32 karet v průhledné krabičce, formát hrací karty: 59 x 92 mm, 32 listů, Ravensburger 27003, Skat

#ad
F.X. Schmid #ad - Stuhová hra pro 3 hráče. Tradiční hrací karty pro klasiku karetní hry. Francouzský obraz, který je svým půvabem a jasností po mnoho generací tak oblíbený, činí z této hry klasiku mezi rodinnými a společenskými hrami. Vhodné pro celosvětově obdivované hrací brusle. Perfektní pro každý herní večer s rodinou nebo přáteli a také skvělý dárek k příležitostem jako Vánoce, narozeniny nebo Velikonoce.
ZnačkaF.X. Schmid #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška3.54
Délka2.36
Hmotnost0.01
Šířka0.39
Číslo dílu27003 3
Modelka27003 3
Zárukabez záruky výrobce

6. Pokémon

#ad

EN, Pokémon GO Radiant Eevee Premium Collection Box

#ad
Pokémon #ad - Mit ihrer einzigartigen färbung sind shiny pokémon in der regel schwer zu finden, aber der entzückende Radiant Eevee möchte Ihrem Team in dieser Sammlung mit Tonnen von Schätzen beitreten! Sie erhalten eine promo-karte aus folie mit radiant Eevee, eine luxuriöse glänzende Emaille-Anstecknadel und Spielmatte mit Kunstwerk mit Radiant Eevee plus 8 Pokémon Go Booster-Packs.

Dieses set ist der perfekte weg, um schnell Ihre Sammlung zu erweitern, die Sie zum Sieg in Ihrem nächsten Spiel Raketen helfen kann. Ein glänzendes lächeln und flauschiges Fell – strahlender Eevee ist da. Enthält auch eine code-Karte für Pokémon TCG Live.
ZnačkaPokémon #ad
VýrobcePOKEMON COMPANY #ad
Výška9.1
Délka3.2
Hmotnost0.88
Šířka14.4
Číslo dílu290-85052
Modelka290-85052
Záruka2 year manufacturer

7. Pokémon

#ad

Pokémon Scarlet & Violet Miraidon Elite Trainer Box

#ad
Pokémon #ad - Beginnen sie ein neues abenteuer mit Pokémon-Ex und machen Sie sich auf eine Reise in die Region Paldea. Treffen sie die ersten partner sprigatito, Fuecoco und Quaxly und erkunden Sie die Kraft der legendären Pokémon Koraidon und Miraidon als Pokémon. Die pokémon-sammelkartenspiel: scarlet & violet erweiterung verfügt über neue Pokémon aus der Palde Eine Region und die Einführung von Tera Pokémon ex. International products have separate terms, and language of product, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.
ZnačkaPokémon #ad
VýrobceThe Pokémon Company International #ad
Výška6.73
Délka7.36
Hmotnost1.5
Šířka3.43
Číslo dílu0820650854590
ModelkaScarlet & Violet Miraidon

8. Pokémon

#ad

151 Poster Collection, Pokémon TCG: Scarlet & Violet, EN

#ad
Pokémon #ad - Ihre eigene Legende entwickelt sich Pokémon. Sie erhalten außerdem 3 pokémon-sammelkarten: Scharlachrot und Violett 151 Boosterpacks und ein Plakat mit einem Scarlet & Violet—151. Und eine code-karte für Pokémon TCG Live. Die pokémon-sammlung tcg: scarlet & violet – 151 enthält 3 Promokarten aus Aluminium mit Bulbasaur, Charmander und Squirtle.
ZnačkaPokémon #ad
VýrobcePOKEMON #ad
Výška0.1
Délka1.4
Šířka10.65
Číslo dílu290-85316
Modelka290-85316

9. Pokémon

#ad

Pokémon, sběratelská karetní hra: Plakátová kolekce karmínová a fialová – 151 3 boosterpacky a 3 holografické promo karty

#ad
Pokémon #ad - Kromě toho obdržíte barevný plakát s karmínovou a fialovou barvou – 151, který můžete pověsit, kdekoli chcete. V rozšíření karmín & purpur – 151 se odvíjí nová dobrodružství a otevírají se nové horizonty! Perfektní dárek pokémon pro každého fanouška! Cesta přes kanto by nebyla úplná bez prvního partnera Pokémon! Vezměte si do svého týmu bisasam, Glumandu a Schiggy jako hratelné holografické promo karty.

Obsahuje 3 boosterové balíčky rozšíření karmínových karet pokémon a fialová – 151, 3 holografické promo karty, 1 karmín a fialová – plakát 151 a 1 kódová karta pro sběratelskou karetní hru Pokémon Live.
ZnačkaPokémon #ad
VýrobcePokémon #ad
Výška9.8
Délka1.93
Šířka10.63
Číslo dílu290-45557
ModelkaPoster-Kollektion Karmesin & Purpur
ZárukaNení relevantní

10. Odisey

#ad

Sada karet z 50 Pokemon karet originál německy | 10 Holos nebo Reverse Holos | Sada karet Pokemon | Pokemon karty pro hru Pokemon | Každá sada je jedinečná, Odisey

#ad
Odisey #ad - Perfektní zážitek ze hráče: pokémon karty se perfektně hodí pro sběratele a fanoušky Pokémonů – rozšiřte svou sbírku dnes o tuto fantastickou sadu karet Pokémon pro hru Pokémon. Ideální nápad na dárek: krabička na karty pokemon se skládá z mnoha různých sad jako Pokemon 151, Karmín, Purpur, Celebrations a Obsidián.

Perfektní pro sběratelské album karet Pokémon. Box pokemon box, který sestavil Odisey může obsahovat Pokémony jako Pikachu, Evoli nebo Pokemon Glurak. Pro chlapce a dívky: sada karet odisey z 50 originálních karet pokemon v němčině.

Každou sadu balíme ručně sbíraný naším týmem. Bezkonkurenční sada: pokémon hračka obsahuje 10 karet holo / reverse card – součástí dodávky jsou karty Pokémon v němčině originál a karta Odisey Mochi. Něco pro všechny: pokémon dárek je v němčině a každá karta Pokémon je v novém stavu. Sběratelské karty Pokemon jsou nezaměnitelné a jedinečné.
ZnačkaOdisey #ad
VýrobceOdisey #ad
Číslo dílu10 Holo+GA