Top 10 NICI Bär – Plyšová zvířata

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NICI

#ad

NICI 46507 Plyšové zvířátko šnek 25 cm – plyšové zvířátko pro dívky, sbírání a mazlení – útulný mazlivec, pestrý, chlapce a miminka – flaušové plyšové zvířátko na hraní

#ad
NICI #ad - Classic bear: jaro je tady a sladký, světle hnědý medvěd a jeho nejlepší kamarád hlemýžď slaví jaro piknikem v lese. Má hnědou hlavu vlasů, vyšívané letní pihy a do detailu zamilovaný tyrkysový šnečí budka.

Hebce měkký: roztomilý šnek je super měkké plyšové zvířátko z kvalitního plyšového NICI. Ideální dárek pro miminka, děti a fanoušky mazlíčků: ideální dárek k narozeninám, ke křtinám nebo k nástupu do školy. Zvědavý: plyšový šnek rád objevuje svět. Doplňte také celou kolekci Classic Bear řady NICI.

Nici plyšová zvířata: již více než 30 let zajišťuje nici zářivé oči kojenců a dětí. Plyšová zvířátka nici zajišťují mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Společně si užijete mnoho dobrot a necháte se dobře jít. Proto je vždy ráda všude s sebou. Ať už při mazlení nebo dovádění, malý šnek je vždy po tvé straně.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška7.48
Délka9.84
Hmotnost0.44
Šířka5.51
Číslo dílu46507
Modelka46507
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

2. NICI

#ad

NICI Plyšové zvířátko Hyena Helgi 25 cm – plyšové zvířátko z měkkého plyše, realistické plyšové zvířátko k mazlení a hraní, pro děti a dospělé, béžová, 48865, skvělý nápad na dárek

#ad
NICI #ad - Ideální jako dárek: ať už k narozeninám, jako dárek ke křtinám pro miminko nebo jako roztomilý dárek – ručně zkrocení divocí přátelé nadchnou svým originálním designem pro každou příležitost.

Nici zelená: nová plyšová zvířátka z rodiny wild friends přispívají svými plyšovými a plnivy k trvalému zlepšení zacházení se zdroji při výrobě dětských hraček. Výjimečný přítel z plyše: se svou přírodní plyšovou kožešinou a extrémně roztomilým výrazem obličeje okouzlí třepená hyena Helgi fanoušky přírody a mazlíčka každého věku.

Rozsah dodávky: 1 x plyšové zvířátko hyena helgi 25 cm, hebké plyšové zvířátko ze super měkkého plyše, k dostání v různých velikostech, navrženo NICI v Německu. Bude to divoké: dvě nové postavy wild friends hyena helgi a tenrek terek přinášejí spoustu originální zábavy při hraní a mazlení přímo ze vzdálené Afriky do dětského pokoje.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška9.84
Délka3.94
Hmotnost0.31
Šířka4.72
Číslo dílu48865
Modelka48865
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

3. NICI

#ad

My First NICI plyšový medvídek Taps – plyšové zvířátko pro miminka a malé děti od narození

#ad
NICI #ad - Kvalita produktu – dbáme na přísné kontroly kvality a nejmodernější bezpečnostní standardy, protože je pro nás velmi důležité, aby si vaše dítě mohlo užít bezstarostnou zábavu s mazlením.

První společník – naše zboží je přizpůsobeno individuálním úrovním vývoje miminek. Plyšový medvídek taps je díky své velikosti 24 cm a hebké srsti vhodný již pro první měsíce. Tulně měkké – medvěd taps upoutá pozornost svými nízkými ponožkami a pruhovaným uchem v měkkém plyšovém oděvu – ideální společník na hraní pro vaše dítě.

Nici – naše láskyplně navržené produkty pro hraní a učení byly vyvinuty zkušenými designéry, kteří jsou sami rodiči. Důvěřujte našemu know-how a darujte svému dítěti radost. Prvotřídní materiály – nici zboží je vyrobeno z kvalitního plyše – vynikající kvalita nám pro vaše dítě leží na srdci.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH (FO) #ad
Číslo dílu39684
Modelka39684

4. NICI

#ad

Sladké mazlící zvířátko od 12 měsíců I 45240, mravenečník pro dívky, flaušové plyšové zvířátko na hraní, NICI Plyšové zvířátko Anita, sbírání a mazlení, 25 cm, šedá/bílá, chlapce a miminka

#ad
NICI #ad - Zlatohnědá, huňatá kožešina plyšového zvířátka je hebce měkká. Její dlouhá čenich, huňatý ocas a drolké oči vás učiní tak roztomilými. Hebce měkký: roztomilý mravenečník má super měkkou hebkou srst z kvalitního plyšového NICI a vypadá podobně jako skutečná kožešina.

Ideální pro mazlení, hraní a sbírání. Společně čtyři vzdorují horkému pouštnímu slunci. Nici kvalita: nici plyšová zvířátka zajišťují již více než 30 let zářivé oči kojenců a dětí. Doplňte také hned rodinu mravenečníků série NICI.

Autentické: anita fascinuje detailním a náročným zpracováním. Ideální dárek pro miminka, děti a milovníky mazlíčků: perfektní dárek ke křtu, k narozeninám nebo jen tak někdy. Wild friends: nicis divocí přátelé jdou do dalšího kola! tentokrát nás mravenečník, velbloud, pásovec a pouštní lišku unesou do horkých podnebí.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška10.04
Délka10.63
Šířka5.12
Číslo dílu45240
Modelka45240
Záruka2 roky při správném ošetření

5. NICI

#ad

NICI 48078 Plyšové zvířátko Sova Oscar 35 cm s otočnou hlavou, hnědá, 35 cm

#ad
NICI #ad - Hnědo-béžové tělo s trochu delším plyšem z něj dělá extra měkkého plyšového přítele. To znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou. Ideální dárek pro všechny milovníky plyšových zvířat.

Sova oscar od owlsons je se svými modře pruhovanými nohami a oranžovým plyšovým zobákem prostě super roztomilá. S nici vám bude darovat ještě více radosti! hebce měkké - vyrobeno ze super měkkého plyšového materiálu NICI v nejlepší kvalitě NICI. Náš oscar samozřejmě nechce být sám, proto dostane přítelkyni na bok: béžovou Owlunu s růžovými nohama najdeme stejně rozkošnou jako Oscara.

Pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. Nici zajišťuje mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Kromě toho může oscar otáčet hlavou jako skutečná sova! sova oscar je u našich zákazníků tak oblíbená, že roztomilá sova má nyní u nici vlastní linii.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška13.78
Délka7.48
Hmotnost0.64
Šířka4.72
Číslo dílu48078
Modelka48078
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

6. NICI

#ad

Béžová/šedá, 13 cm, NICI 47290 Plyšové zvířátko 13 cm – Myš plyšové zvířátko pro dívky, chlapce a miminka – flaušové plyšové zvířátko k mazlení a hraní – hebké mazlivé zvířátko zimní kolekce

#ad
NICI #ad - Zimní discovery – zimní kolekce od nici: Čtyři přátelé slon amadou, sněhová liška Nordin, tučňák Icaak a myš Smoothy Ruth se potulují ve sněhových bouřích Dálného severu. Myš smoothy ruth: s vyšívanýma očima a barevným kroužkovým ocasem je plyšová myš obzvlášť roztomilá.

Nici plyšová zvířata: již více než 30 let zajišťuje nici zářivé oči pro miminka a děti. Tak bude zima zábava! ideální dárek pro miminka, ke křtu, malé děti a milovníky zvířátek: perfektní dárek k narození, narozeninám nebo příležitostem. Plyšová kapuce má myš smoothy ruth, aby se chránila před chladem ve vaší domovině dalekém severu.

Doplňte zároveň ostatní produkty řady NICI. Tulně měkká: roztomilá plyšová myš má béžovou, super měkkou hebkou kožešinu z kvalitního plyšu NICI Jako zvláštní akcent je pruhovaný ocas v pestrých barvách. Plyšová zvířátka nici zajišťují mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška5.12
Délka3.94
Šířka4.13
Číslo dílu47290
Modelka47290
Záruka2 roky při správném ošetření

7. NICI

#ad

Zboží pro fanoušky fotbalu k mazlení a hraní, pro děti a dospělé, hnědá, skvělý nápad na dárek, NICI Plyšové zvířátko FC BAYERN MÜNCHEN Medvěd Berni 35 cm – plyšové zvířátko z měkkého plyše, 49074

#ad
NICI #ad - Ideální jako dárek: ať už k narozeninám, jako talisman pro štěstí nebo pozornost – rozmanitost kolekce NICI kolem klubového maskota Medvěda Berni vykouzlí úsměv na tváři velkým i malým dětem.

Nici zelené: výrobky z kolekce nici fc bayern mÜnchen přispívají svými plyšovými a plnivy k trvalému zlepšení zacházení se zdroji při výrobě dětských hraček. Sportovní přítel z plyše: svým přátelským výrazem obličeje a červeným trikotem FCB nadchne světoznámý medvídek Berni mazlíčky a fotbalové fanoušky každého věku. Rozsah dodávky: 1 x plyšové zvířátko fc bayern mÜnchen medvěd berni 35 cm, maskoti z měkkého plyše, k dostání v různých velikostech, design NICI v Německu.

Medvěd jižního: vždy s sebou ze hry, doprovází fotbalové přátele medvěda berni na další zápas, v autě a do kanceláře, jako plyšové zvířátko v posteli a dětském pokoji nebo jako hrací skříňka v kočárku.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška13.78
Délka4.33
Hmotnost0.55
Šířka9.45
Číslo dílu49074
Modelka49074
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

8. NICI

#ad

Stojí bezpečně a unese osoby do 100 kg – navrženo v Německu, NICI 40126 NICI Sedící zvířátko s jednorožcem Theodor 80 cm I Držák jednorožce pro dívky

#ad
NICI #ad - S nici vám bude darovat ještě více radosti! To znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou. Nejvyšší kvalita a jedinečný design. Sedící zvíře jednorožec Theodor. Designed in germany. Kovová konstrukce v těle. Nici postará se o mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Pevně naplněný a unese jezdec do 100 kg. Pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška29.13
Délka35.43
Hmotnost17.64
Šířka14.96
Číslo dílu40126
Modelka40126
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

9. NICI

#ad

NICI Dárková sada pro miminka a malé děti – mazlíček a mazlíček zajíc Tilli 18 cm malé sluneční svit v skvělé dárkové krabičce 25 x 25 cm dárky pro miminka od 0+ měsíců – plyšové zvířátko a plyšová

#ad
NICI #ad - Nici zajišťuje mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Tato dárková sada se skládá z mazlíčka a plyšového zvířete a je skvělou pozorností k narození. To znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou.

Béžová kožešina a červené puntíky na uchu a noze dělají z tohoto mazlíčka a plyšového zvířátka Tilli od začátku svého oblíbeného společníka, ať už v kočárku nebo v dětské sedačce. V roztomilém dárkovém balení jsou mazlíčky s výšivkou "malého slunečního svitu" a plyšového zajíce Tilli. Od my first nici, nyní existují také skvělé dárkové sady. Vysoce kvalitní, kolekce pro miminka a malé děti z dílny NICI, barevné dárkové balení doplňuje design.

Pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. Ideální dárek pro všechny milovníky plyšových zvířat. Dárková sada z kolekce my first nici se skvěle hodí jako dárek k narození. S nici vám bude darovat ještě více radosti! hebce měkké - vyrobeno ze super měkkého plyšového materiálu NICI v nejlepší kvalitě NICI.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška13.78
Délka3.15
Hmotnost0.07
Šířka12.2
Číslo dílu4012390469967
Modelka46996
Záruka2 roky při správném ošetření

10. NICI

#ad

NICI Glubschis: Originál – Medvěd Glubschis Mr Cuddle 15 cm – Ležící plyšový medvěd s velkýma očima – flaušové plyšové zvířátko s velkými třpytivými očima – mazlící zvířátko pro milovníky plyšových

#ad
NICI #ad - Roztomilá edice: zvláštností na nových glubschis je, velkými třpytivými očima a designem, že pohodlně leží na svém bříšku a rozbuší srdce s nadýchaným plyšem, který se tam roztaví. Ideální dárek pro miminka, malé děti a milovníky mazlíčků: perfektní dárek k narozeninám, ke křtinám nebo příležitostem.

Pouze originál s hvězdou NICI. Medvěd mr cuddle: roztomilému plyšovému medvídku prostě neodoláte. Pořiďte si také další přátele z rodiny Glubschis. OriginÁlnÍ glubschis: nové glubschis s mnoha láskyplnými detaily a velkými koukáními! plyšové zvířátko s velkýma očima má super měkkou plyšovou kožešinu NICI & roztomilý výraz obličeje.

Nici plyšová zvířata: již více než 30 let zajišťuje nici zářivé oči pro miminka a děti. Plyšová zvířátka nici se postarají o mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Plyšový medvěd má hebkou srst, třpytivé vnitřní uši & tlapky a přirozeně obrovské, kulovité oči.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška3.35
Délka5.91
Šířka4.33
Číslo dílu46920
Modelka46920
Záruka2 roky záruka při správném ošetření