Top 10 Hoher Blumentopf Mit Einsatz – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

Lechuza Cubico Color 22 Set květináč a vyjímatelná vložka

#ad
Lechuza #ad - Dostupné v několika velikostech. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Vyjímatelná vložka usnadňuje sázení. Odolný plast, moderní, pryskyřice, elegantní, čtvercový design. Zavlažovací systém značně usnadňuje péči o rostliny.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška22.05
Délka11.81
Hmotnost11.75
Šířka11.81
Číslo dílu13138
Modelka13138

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 21 antracitová metalická 16023

#ad
Lechuza #ad - Dné hromadění vody: kontrola množství náplně pomocí dodaných indikátorů hladiny vody, šroub na zem pro odtok přebytečné vody v dešti, vyjímatelná vložka na rostliny se stabilními rukojeťmi pro snadné přezimování nebo výměnu výsadby.

Made in germany: kvalitně zpracovaný, 8 l objem rostliny: 3 l použití na rostliny:. Zavlažovacího systému a rostlinné vložky, zásobník vody: 0, rozměry: 22 x 20, materiál: plast, 5 cm, 5 cm, vložka pro rostliny: Ø 18, 8 l.118, ideální pro obytné prostory, uv odolný květináč z plastu, matný lak, ordinace nebo obchodní prostory Rozměry: Ø 22 x 20 cm zásobník na vodu: 0, foyery, 5 cm. Klasický, perfektní na každé ploše v domě nebo na zahradě, kulatý květináč z kolekce Premium s vyjímatelnou vsadkou na rostliny, použití v samostatném uspořádání nebo ve skupině.

Rozsah dodávky: 1x lechuza classico premium ls 21, vč. Dlouhodobého hnojiva jako drenážní vrstva pro optimální dávkování přívodu vody a živin. Zalévání méně často: snadné plnění nádrže pro samostatné zásobování rostlin vodou, LECHUZA-PON vč.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.27
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo díluCharcoal - Metallic
ModelkaCharcoal - Metallic

3. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - 25, vč. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání.

Robustní, snadná údržba a dlouhá životnost. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. K dostání v různých barvách a velikostech. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Zavlažovacího systému, 5 cm. Materiál: plast rozměry: 29, 5 x 29, 5 x 25, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l Objem rostliny: 12 l Rostlinná vložka:.

Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, terasu a balkon.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

4. Kreher

#ad

Trávy nebo jako mini jezírko na zahradu a terasu!, Kreher XXL květináč s průměrem 60 cm a výškou 59 cm. Z plastu v antracitové barvě v moderním optickém pletení. Jako XXL květináč na stromky

#ad
Kreher #ad - Bez otvorů v podlaze lze vyvrtat, proto se používá jak uvnitř, tak i venku! vnější rozměry Ø x v nahoře: 60 x 59 cm | vnější rozměr Ø na dně: 37, 5 cm | barva: Bílá | Design: vzhled opletení | Materiál: HDPE plast odolný proti mrazu.

Xxl objem pro stromeček nebo palmy. Vysoce kvalitní vzhled a zpracování | odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům | lehká a přesto robustní | moderní vzhled | vrchní zpracování. Super xxl matuba pletený květináč z robustního plastu HDPE ve skvělém vzhledu výpletu a tlumené antracitové barvě. Pro soukromé domácnosti nebo pro obchodníky – do těchto XXL hrnců Matuba se hodně vejde a skvěle se vám hodí.
ZnačkaKreher #ad
VýrobceKreher #ad
Výška23.23
Délka23.62
Šířka23.62
Číslo dílu90106

5. BigDean

#ad

Antracitový, ø 50 × V 38 cm, kulatý, odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní použití – vyrobeno v Evropě, BigDean 3× květináč s podtáckem

#ad
BigDean #ad - Nabízí vám bezpočet možností pro osázení květináčů. Odtok vody: ve dně květináčů jsou otvory pro možnost odvodnění. Jsou perfektně vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Středomořský vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností drenáže.

Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy skvělým poutačem pozornosti. Detaily: průměr hrnce vnější: cca 50 cm // výška hrnce: cca 38 cm // vnější průměr podložky: cca 41, 5 cm // barva: antracitová/tmavě antracitová // rozsah dodávky: 3x květináč + 3x podložka // Detailní rozměry najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, než je vidět na fotografiích. Terase nebo balkonu. V závislosti na výrobě může být možné, že otvory ještě musí být otevřeny.

Zde najdete doma nejen květiny, ale také bylinky, citrónové stromy, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a jsou dimenzovány pro dlouhou životnost. Voda tak efektivně proudí a chrání před vlhkostí. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, chilli, rostliny a palmy, resp.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799880

6. rg-vertrieb

#ad

Rg-vertrieb Nádoba na květiny truhlík na květiny květináč ratan vzhled květináč s vložkou model Low 325 antracit

#ad
rg-vertrieb #ad - Vhodné pro vnitřní/venkovní prostory, terasy a verandy, mrazuvzdorné a proto se dobře hodí pro zahrady, . Barva: antracitová, bílá, mocca - béžová, umbra - tmavě hnědá. Květináč květináč ratanový vzhled ve 4 barvách,. Odolná vůči uv záření, s rostlinnou vložkou, od velikosti 265 použití s rukojetí, . Z pp plastu polypropylen plast,.
Značkarg-vertrieb #ad
Výrobcerg-vertrieb #ad
Výška6.69
Délka6.69
Šířka6.69

7. Fox & Fern

#ad

Květináč L – velký včetně odtoku vody – květináč vysoký 27 cm – květináče pro pokojové rostliny – průměr květináče 30 cm – květináče velké – květináče na rostliny – květináč – bílý matný

#ad
Fox & Fern #ad - Ručně vyrobeno z vláknitého kamene: opticky identické, avšak o 70 % lehčí než keramika, jsou tyto květináče vhodné pro pokojové rostliny stejně jako jako květináče pro venkovní použití. Díly této sady květináčů se perfektně hodí k sobě s minimálními nároky na instalaci, zcela bez lepidla nebo šroubování.

Optimální kombinace: tento květináč / květináč se perfektně hodí k našim stojanům na rostliny velikosti L, které jsou vyrobeny z trvale udržitelného dřeva. Příroda doma: dejte svým rostlinám vylepšený tento květináč s tímto velkým květináčem. Ušetřete nyní při nákupu své moderní sady z květináče a stojanu na rostliny. Navíc může u tohoto květináče jednoduše odtékat přebytečná voda díky drenážní zátce v zemi.

Jednoduše vyhledejte amazon "květinový stojan" a u pokladny použijte slevový kód "AGOODFIT10" pro 10% slevu na vaši individuální sadu rostlin. Doživotní záruka: díky vysoké kvalitě našich výrobků je zaručena nekonečná životnost. Potah v mini vzhledu: tento květináč o průměru 30 cm zaujme svým vysoce kvalitním designem a matným povrchem. Tento květináč v bílé barvě je navíc odolný vůči UV záření a mrazu.
ZnačkaFox & Fern #ad
VýrobceFox & Fern #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost4.19
Šířka11.81
Číslo dílu8719327037393
Modelka8719327037393

8. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Color 43 bílá 13230

#ad
Lechuza #ad - S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Matný barevný povrch: hedvábně matný povrch je nenáročný na údržbu a stylově vystavuje rostlinám.

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Materiál: plast rozměry: 43, 5 x 43, 5 x 39, vč. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.

Vše v jednom: 1x květináč classico color, 0 l zásobník vody: 6, substrát pro rostliny lechuza-pon jako drenážní vrstva. K dostání v různých barvách a velikostech. Zavlažovacího systému a ukazatele hladiny vody, 5 cm Objem rostliny: 33, 0 l.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška15.75
Délka16.93
Hmotnost11
Šířka16.93
Číslo dílu13230
Modelka13230

9. Prosperplast

#ad

26,5 x 26,5 x 50 cm, antracit okrasný květináč vnější s vnitřním vloženým květináčem, černý, Prosperplast ratanový květináč 26,6 l, DRTS265-S433, odolný proti povětrnostním vlivům

#ad
Prosperplast #ad - Objem celkem / vložka:11 / 26, 6 litrů. S vyjímatelnou plastovou vložkou. Pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaProsperplast #ad
VýrobceProsperplast (PRRKL) #ad
Výška19.69
Délka10.43
Hmotnost3.31
Šířka10.43
Číslo díluDRTS265-S433
ModelkaDRTS265-S433
Záruka2 roky výrobce.

10. GREEN24

#ad

Profesionální sadbový květináč, čtyřhranné květináče, květináč, Čtyřhranné sadbové květináče od Green24, květináč na květiny, 9x9x9.5 cm

#ad
GREEN24 #ad - Vyberte si požadovanou velikost a množství. Kompatibilní s našimi automaticky zavlažovanými truhlíky. Ohebný a flexibilní plast. Kvalita ze zahradnictví od green24. Sadbový květináč jako robustní květináč z polypropylenu, šedý/černý, s vysokým, volně stojícím děrovaným dnem. Rozmnožování rostlin jako u profesionálů s originálními potřebami od Green24. Opakovaně použitelné.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Výška3.54
Délka3.54
Šířka3.54
Číslo díluTopf9-50