Top 10 Hexcal Studio Desktop – Stojany pro počítačové monitory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. meatanty

#ad

Počítač, 1 bezdrátový nabíjecí modul a 4 USB porty, Meatanty 3 v 1 duální stojan na monitor se 2 zásuvkami, z kovu podporuje přenos dat a nabíjení

#ad
meatanty #ad - Jakýkoliv problém pro tento stojan na monitor, je naším neustálým úsilím. Bezdrátový nabíjecí modul s max. Stolní úložiště se 2 zásuvkami náš stojan na monitor je vybaven 2 výsuvnými zásuvkami 15 × 15, 3 cm, jako jsou U-disky, svorky na knihy, pevné disky, 5 × 3, tužky, které mohou uložit většinu malých kancelářských potřeb, chytré telefony atd.

Pozorný zákaznický servis zavazujeme se poskytovat zákazníkům lepší zážitek z nakupování, že uslyšíme zkušenosti a návrhy všech spotřebitelů. Multifunkční design 3 v 1 jediný stojan na monitor se zásuvkou, bezdrátovým nabíjením a prodloužením usb na aktuálním trhu, který výrazně zlepší vaše pohodlí a pohodlí v každodenním životě a v kanceláři. Vynikající prostorově úsporný asistent. Tipy: pokud je váš iphone správně položen na bezdrátovou nabíjecí podložku, ale přesto jej nelze nabíjet, stojan na monitor meatanty usnadňuje nabíjení tím, restartujte prosím telefon.1

15w bezdrátová nabíječka, že telefon jednoduše položíte na nabíjecí prostor. Rozšíření rozbočovače se 4 usb porty tento stojan na monitor počítače podporuje přenos dat a funkci rozbočovače, iPady, USB flash disky, díky čemuž je snadné připojit vaše USB zařízení jako smartphony, Kindles a další zařízení. Upřímně doufáme, můžete nás kontaktovat a my Vám nabídneme uspokojivé řešení do 24 hodin. Tento stojan na monitor z vysoce kvalitního kovového materiálu může nést předměty o hmotnosti až 30 liber a 2 monitory až 27 palců jako IMAC.
Značkameatanty #ad
Výška4.33
Délka38.74
Šířka7.87
Číslo dílumeatanty
Modelkameatanty

2. Fenge

#ad

Multifunkční počítač, notebook, černý, velký, 2 patra, Fenge Duální stojan na monitor s držákem na telefon/podložku, obrazovka Riser 108 × 23,5 × 14,5 cm

#ad
Fenge #ad - Multifunkční stojan na monitor dvoustupňový stojan na monitor má dvě prostorné regály, sluchátka, přičemž horní regál je ideální pro umístění 2 monitorů a spodní police pro notebooky, notebooky a další. Snadná montáž stojan na monitor můžete jednoduše namontovat pomocí podrobných pokynů a potřebných nástrojů.

Vysoká stabilita s nohami ve stylu mnosnost: 50 kg, splňte různé potřeby použití. Ideální pro domácí použití v kanceláři rozměry: 108 cm délka x 23, 5 cm výška, odolný proti poškrábání a velmi snadno se čistí, 5 cm šířka x 14, psací stůl se skládá z MDF desky a masivního kovu, vynikající pomocník pro domácí kancelář. K dispozici je také dlouhý slot pro mobilní telefony a PC, normální klávesnici lze uložit pod spodní polici.

Ergonomický design pro vaše zdraví s výškou 145 mm zvedne tento počítačový stůl vaši obrazovku do ergonomické polohy, která pomůže napravit držení těla a zmírnit bolesti šíje, zad a kloubů způsobené dlouhými hodinami před počítačem. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Díky designu pro správu kabelů zůstanete daleko od nepořádného stolu. Delší životnost než většina stojanů na monitory na trhu.
ZnačkaFenge #ad
VýrobceFenge #ad
Výška5.71
Délka42.52
Hmotnost19.18
Šířka9.25
Číslo díluG04A2122B-FR

3. GELSENWERK

#ad

černá bez vrtání, GELSENWERK® 2dílná sada kabelových kanálů, držák kabelu 43 × 12 × 12 cm vč. kabelové hadice – kabelová vana pro řádné vedení kabelů na pracovišti a pořádek v kanceláři, psací stůl

#ad
GELSENWERK #ad - V xxl držáku kabelu od gelsenwerk se podaří čistá organizace kabelů a řádné vedení kabelů. Univerzální management kabelů na psací stůl obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli pracovat bez stresu.

Kabelové kanály gelsenwerk byly testovány tÜv rheinland. Díky zásuvce na kabely je to možné. Zejména byl úspěšně proveden zátěžový test. Chraňte své děti a domácí zvířata neviditelným a řádně položeným kabelem. Zvolte si psací stůl pro kabelový kanál, velmi snadná montáž pomocí oboustranné lepicí pásky nebo šroubů z ušlechtilé oceli.
ZnačkaGELSENWERK #ad
VýrobceGELSENWERK #ad
Výška4.72
Délka16.93
Hmotnost4.41
Šířka4.72
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

4. MOOJAY

#ad

Pro PC/Laptop/iMac, Black, Monitor Riser Foldable Computer Screen Riser with Drawer and Pen Tray, MOOJAY Monitor Stand for Desk, RGB Gaming Light with USB 3.0 & 2.0 Hub

#ad
MOOJAY #ad - 2 roky záruka: pokud se vyskytne nějaký problém s kvalitou stojanu na laptop a psací stůl, neváhejte nás kontaktovat. Po složení lze délku stojanu na displej zkrátit, na kterou lze umístit počítače nebo notebooky. Mohou být použity k ukládání malých předmětů a umístění mobilních telefonů poté, co byly vytaženy.

Vědecká vizuální výška vám umožňuje vyhnout se ohýbání, upravit polohu sezení a efektivně zmírnit únavu šíje a zad. Použijte usb pletený kabel je součástí dodávky pro spojení s usb portem přístroje, a pak můžete použít hub pro rozšíření funkce. Počítač riser může zvýšit obrazovku počítače o 3, 15 palce. Efektivní organizér na psací stůl + přihrádka na tužku vestavěná úložná zásuvka + stojan na telefon jsou ukryté v držáku monitoru počítače.

Poskytneme vám uspokojivý zákaznický servis. Ipad můžete také umístit na slot na kartu zásuvky. Iroké použití + 2 roky záruky lze použít nejen jako stojan na displej na psací stůl, ale také jako stojan na tiskárnu, stojan na počítač, stojan na notebook nebo dokonce jako regál na psací stůl.4 usb porty + rgb podsvícení počítačový stojan pro stolní monitor má 1 usb 3. 0 port a 3 usb 2. 0 přípojky.
ZnačkaMOOJAY #ad
VýrobceMOOJAY #ad
Číslo díluSM51B-DE-1
ModelkaSM51B-DE-1
Záruka2 roky

5. Fenge

#ad

Fenge Dual Monitorständer Bildschirmständer aus Holz für Computer TV Laptop,Monitor Stand Swivel Länge Justierbar mit Schublade, Telefonhalter, 75-119 x 23,5 x 8,9 cm Schwarz G04C1122B

#ad
Fenge #ad - Wenn sie fragen haben, zögern Sie nicht, uns zu kontaktieren! Und bietet gleichzeitig einen geräumigen und ordentlichen Arbeitsplatz. Einfach zu montierenenthält detaillierte anweisungen und die erforderlichen Werkzeuge, mit denen Sie es einfach zusammenbauen können. Halten sie alles griffbereit und sorgen Sie gleichzeitig für einen geräumigen und ordentlichen Arbeitsbereich.

Mit telefonhalter, schublade für Stifte, 2 beweglichen Aufbewahrungsboxen und Kabelmanagement-Design. Ergonomisches design89 mm höhe, der pc-computerständer erhöht ihren Computer-Bildschirm in einer ergonomischen Position, die hilft, Ihre Haltung zu korrigieren und Nacken-, Rücken- und Gelenkschmerzen durch langes Sitzen vor dem Computer zu lindern. Drehbar und verstellbardie seitenböden können nach belieben gedreht werden, die Länge ist auch verstellbar, um unterschiedlichen Anforderungen gerecht zu werden.

Halten Sie alles griffbereit. Tischcomputerständer aus 12 mm matter MDF-Platte, sehr pflegeleicht. Vier gummipads unter der basis des monitorständers tragen dazu bei, 9 cm Höhe, 5 cm Breite x 8, stabil zu bleiben, kratzfest, ein Verrutschen und Kratzen auf dem Schreibtisch zu vermeiden und die Lebensdauer zu verlängern. Genügend stauraumunser holz-monitorständer für schreibtische eignet sich für ihre PC-Bildschirme, Laptops und Drucker usw. Technische detailsabmessungen: 75-119cm länge x 23, maximale kapazität: 25 kg.
ZnačkaFenge #ad
VýrobceFenge #ad
Výška3.5
Délka46.85
Hmotnost8.38
Šířka9.25
Číslo díluG04C1122B
ModelkaG04C1122B

6. meatanty

#ad

Meatanty Dual-Monitorständer mit 2 Schubladen und 4 USB-Anschlüssen, unterstützt Datenübertragung und Aufladen, Schreibtisch-Organizer für PC, iMac 98,3 cm, Metall-Monitorständer für 2 Monitore

#ad
meatanty #ad - Aufmerksamer kundenservice unser ständiges streben, kunden ein besseres einkaufserlebnis zu bieten. Schreibtisch-aufbewahrung mit 2 schubladenunser extra langer monitorständer ist mit 2 ausziehbaren Schubladen 15 x 15, Smartphones usw. Seine leistungsstarke desktop-speicherkapazität hilft Ihnen, um Ihren Monitor auf eine wissenschaftliche und geeignete Höhe zu heben, mehr Platz zu sparen und Ihren Bürokomfort praktisch zu verbessern.

Bei problemen mit diesem monitorständer können Sie uns kontaktieren und wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden eine zufriedenstellende Lösung anbieten. Wir hoffen aufrichtig, auf die Erfahrungen und Vorschläge aller Verbraucher zu hören. Langlebig und solidehergestellt aus hochwertigem metallmaterial, kann dieser Ständer für 2 Monitore Gegenstände bis zu 30 kg und 2 Monitore bis zu 68, 6 cm 27 Zoll wie iMac tragen. Hub-erweiterung mit 4 usb-anschlüssen meatanty dual-computer-monitorständer unterstützt Datenübertragung und Hub-Funktion, USB-Sticks, iPads, wodurch es einfach ist, Ihre USB-Geräte wie Smartphones, Kindles und andere Geräte anzuschließen.

Aufbewahren können, buchclips, stifte, die die meisten kleinen Büromaterialien wie U-Disks, Festplatten, 3 cm ausgestattet, 5 x 3, hält Ihren Schreibtisch ordentlich und ordentlich. Ein ausgezeichneter platzsparender Assistent. Ergonomisches design unser doppel-monitorständer mit schublade basiert auf dem konzept der Gesundheit und wurde entwickelt, wodurch der Druck auf Ihren Hals und Ihre Taille entlastet wird.
Značkameatanty #ad
VýrobceMeatanty #ad
Výška4.37
Délka38.74
Šířka7.87
Číslo díluZGJ211-meatanty

7. VAYDEER

#ad

Laptop – černý, Vaydeer Stojan na duální monitor s bezdrátovým nabíjením a 4 USB rozbočovači – kovový stojan na 2 monitory – podpora až 32 palců – pro počítač

#ad
VAYDEER #ad - Funguje se všemi bezdrátovými nabíjecími telefony. Pokud kontrolka airpods po nabíjení na několik sekund zhasne, ale přesto jej nelze nabíjet, je to normální a nabíjení pokračuje. Stojan na duální monitor je vyroben z vysoce kvalitního kovu a může současně pojmout dva 27palcové monitory a další přístroje jako tiskárny, pokud musíte mít dva počítače spolupracovat! Rozměry produktu: 38, 88 x 7, počítače a notebooky.

Musíte pouze upevnit obě nohy na desku. Robustní a s dlouhou životností to je skvělá volba, 87 x 3, 54 palců d * Š * v; nosnost: 66 liber. Funkce rychlého bezdrátového nabíjení jednoduše položte telefon na nabíjecí stanici a během několika sekund se automaticky nabije. Snadná montáždodává se s monolitickou kovovou deskou. 4 usb porty nabízí funkce přenosu dat a nabíjení, praktické pro připojení vašich usb zařízení a nabíjení vašich pevných disků, mobilních telefonů, iPadů, 4 USB rozbočovače, Kindles a dalších zařízení.

Pokud je iphone řádně umístěn na bezdrátové nabíjecí stanici, restartujte telefon. Nemusíte desku upevňovat, což je velmi estetické. Organizér na psací stůl nabízí spoustu místa do velikosti 36, ipady a herní zařízení, abyste mohli uspořádat kancelářské potřeby a doplňky, 6 × 7, lepicí lístky, klávesnice, 87 × 3, myši, mobilní telefony, DVD přehrávače, 14 palců, jako jsou sešívačky, pro produktivnější a organizované pracoviště.
ZnačkaVAYDEER #ad
Výrobcexunli #ad
Výška3.54
Délka38.78
Hmotnost4.5
Šířka7.87

8. Aothia

#ad

Dřevěný stojan s trvale udržitelnými nohami z korkových bloků pro těžké notebooky/počítače/TV/PC, Aothia Velký stojan na monitory počítačových obrazovek, perfektní organizér do kanceláře/domácnosti

#ad
Aothia #ad - Ergonomický design – zvednutí monitoru do ergonomické výšky je důležité, abyste našli nejpohodlnější polohu při sezení. 100% spokojenost zákazníka zaručena: pokud si problémy s kvalitou a poškozením při přepravě mohou vybrat náhradu nebo vrácení peněz, můžete si užívat bezpodmínečné služby vrácení a vrácení peněz.

Uchovávejte své kancelářské příslušenství a příslušenství jednoduše pod monitorem a použijte psací stůl k práci nebo psaní. Moderní a stylový – má za úkol nejen zvednout monitor do správné výšky, ale také dobře uvolnit bolesti šíje a zad během dlouhého pohledu na druhou úroveň a nechat váš psací stůl vypadat moderněji než vaši zaměstnanci. Buďte si jisti, že si můžete koupit. To může přispět ke snížení namáhání očí, ztuhlosti šíje a bolesti zad během pracovní doby! Prémiová kvalita – tento stolní regál je vyroben z masivního kompozitního dřeva a trvale udržitelných korek kokových bloků.

To znamená, že tento nábytek pozitivně ovlivňuje váš život, aniž by to ovlivnilo životní prostředí. Lze jej použít také s vaším tv stojanem na předměty, PS5 nebo jiné přehrávače médií. Space space, xbox one, dobře organizované – konečně můžete mít úložný prostor pro stolní počítače a organizaci, jako je váš kabelový box, kterou jste hledali.
ZnačkaAothia #ad
VýrobceAothia #ad
Výška4.13
Délka42.72
Hmotnost6.17
Šířka9.45
Číslo dílu1
Modelka1

9. Fenge

#ad

Bílý, laptop, Fenge Duální stojan na monitor se 2 zásuvkami, velký stojan na obrazovku pro PC, výškově nastavitelný stojan na monitor počítače 108 × 23,5 × 15,2–16,7 cm, TV

#ad
Fenge #ad - Mimořádně robustní a stabilní. Se 2 zásuvkamináš držák na monitor má 2 zásuvky pro uložení předmětů, jako jsou poznámky, psací potřeby a mobilní zařízení. Klávesnici lze umístit pod držák, abyste ušetřili více místa na vašem psacím stole.

Stabilní počítačový stojan rozměry: 1080 x 235 x 152 – 167 mm. Maximální hmotnost 45 kg. Snadná montáž stojan na monitor můžete jednoduše namontovat pomocí podrobných pokynů a potřebných nástrojů. Ergonomický design pro vaše zdraví s výškou 145 mm zvedne tento počítačový stůl vaši obrazovku do ergonomické polohy, která pomůže napravit držení těla a zmírnit bolesti šíje, zad a kloubů způsobené dlouhými hodinami před počítačem.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Multifunkční stojan na monitor dvoustupňový stojan na monitor má dvě prostorné regály, přičemž horní regál je ideální pro umístění 2 monitorů a spodní police pro notebooky, sluchátka, notebooky a další. Nemusíte si dělat starosti, že se během používání zhroutí nebo kývání.
ZnačkaFenge #ad
VýrobceFenge #ad
Číslo díluG04D2101A

10. PUTORSEN

#ad

Kapacita 15 kg stříbrná + bílá, stojan, výškově nastavitelný nástavec na psací stůl pro počítačovou obrazovku, PUTORSEN Psací stůl se stojacím sedátkem, 91 x 40 cm, notebook

#ad
PUTORSEN #ad - Putorsen přátelská technická podpora v případě dotazů nebo obav. Hodnota důvěryhodnosti pokud nakupujete přes putorsen – získáte naši fantastickou doživotní záruku. Ergonomický design přihrádka na klávesnici je ergonomicky dimenzována pro myš a klávesnici.

Super jednoduchá montáž toto pracovní místo je téměř okamžitě připraveno k použití. Podpora přihrádky na klávesnici je maximálně 2 kg. Umístěte jej na svůj stávající psací stůl, připevněte přihrádku na klávesnici a začněte organizovat svou pracovní stanici. Vysoce kvalitní konstrukce stojanový stůl na stojatý psací stůl bez problémů podporuje 15 kg a prošel rozsáhlými testy rovnováhy. Výšku lze libovolně nastavit mezi 115 mm a 510 mm.

S pomocí plynové pružiny je přechod ze sedu do stání rychlý a jednoduchý se dvěma stlačovacími západkami pro výběr ideální výšky. Prostorná věž na psací stůl se dvěma úrovněmidesktop 91, která se pro usnadnění synchronně zvedá s pracovní plochou, 5 * 40 cm je dostatečně velký pro až dvě nastavení monitoru/notebooku a má přihrádku na klávesnici 65 × 30 cm, aby bylo možné jednoduché a intuitivní ovládání.
ZnačkaPUTORSEN #ad
VýrobcePUTORSEN #ad
Výška20.08
Délka35.83
Hmotnost4.41
Šířka27.56