Top 10 Grill Zubehör – Kartáče na grily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RÖSLE

#ad

Vysoce kvalitní kartáč na grilovací rošty z ušlechtilé oceli, gril se 4 hlavními a 1 bočními hořáky, černý a čisticí kartáč na grilovací rošt, RÖSLE Plynový gril BBQ stanice Videro G4 černý, ocelové

#ad
RÖSLE #ad - Výrobek 2: rÖsle čisticí kartáč na grilovací rošt 43 cm: kvalitní kartáč na grilovací rošty z ušlechtilé oceli, chromu a smaltu – pro přesné čištění mezer grilovacího roštu. Výrobek 1: vysoce kvalitní materiály: oboustranné grilovací rošty ze smaltované litiny pro dobrou branding na grilovaných pokrmech – BBQ stanice s dlouhou životností s krytem z černé oceli s práškovým nástřikem – vana na zachytávání tuku a rozváděč tepla z ušlechtilé oceli.

Výrobek 1: rÖsle plynový gril bbq stanice videro g4 černý: vysoce kvalitní gril v ušlechtilém designu videro s bleskovým tryskovým zapalováním, 4 plnohodnotnými hořáky z ušlechtilé oceli a praktickým bočním hořákem pro přílohy a grilovací pánve – vysoký komfort a četné funkce spojené v jedné plynové stanici pro grilování a grilování. Výrobek 2: robustní: Čisticí štětiny z oceli odstraní obratem ruky zhuštění, tukové usazeniny a jiné nečistoty. Výrobek 1: velkorysý úložný prostor: lišta s háčky nabízí možnost zavěšení grilovacích kleští a rukavic přímo na grilu po ruce – spodní skříňka nabízí místo pro plynové lahve do 5 kg a je vybavena regulátorem tlaku plynu s integrovanou pojistkou proti prasknutí hadice – praktické boční stolky lze použít jako pracovní nebo odkládací plochu.

Výrobek 2: praktický: ergonomická rukojeť z černého plastu dobře padne do ruky a je opatřena závěsným očkem – tak je možné uložení přímo na grilu nebo jiných závěsných háčcích. Výrobek 1: komfortní práce: příjemná pracovní výška a osvětlené, přehledné otočné knoflíky pro usnadnění ovládání – díky sklu ve víku a velkém teploměru víka lze grilované pokrmy kontrolovat bez ztráty teploty při zavřeném víku. Výrobek 2: flexibilní: Čisticí kartáč je oboustranně použitelný a čistí efektivně pomocí šířky kartáče 16 cm.
ZnačkaRÖSLE #ad

2. Pork Barrel BBQ

#ad

Smoker & Weber Grillwerkzeuge, Pork Barrel BBQ Grillbürste und Schaber – sicherer Edelstahl-gewebter Draht, robustes Grillzubehör für Grillreinigung im Freien, Grillzubehör

#ad
Pork Barrel BBQ #ad - Sicherer edelstahldraht: unsere innovative Pork Barrel BBQ Grillbürste wurde für eine sichere und effiziente Grillreinigung entwickelt. Perfektes geschenk für grillliebhaber: diese vielseitige Grillbürste ist ein ideales Geschenk für Grillliebhaber und ist ein wichtiges Werkzeug für jedes Grill-Reinigungsset oder Grillzubehör.

Grillbürste zur Grillreinigung mit Grillschaber. Universelle kompatibilität: perfekt für alle arten von Grillrosten, einschließlich Gusseisen, Edelstahl und Porzellan, was es zu einem unverzichtbaren Grillzubehör für Outdoor-Grill-Enthusiasten macht.33-in-1-reinigungswirkung: verfügt über ein einzigartiges, wischt und kratzt, das Ihre Grillroste sauber schrubbt, dreifach gewebtes Drahtdesign, um jedes Mal eine gründliche Reinigung zu gewährleisten.

Geschenk für Männer. Robuste konstruktion: unsere grillreinigungsbürste ist so gebaut, dass sie den härtesten Grillaufgaben standhält, mit einer hochwertigen Edelstahlkonstruktion für dauerhafte Haltbarkeit. Ergänzen sie Ihr Raucherzubehör.
ZnačkaPork Barrel BBQ #ad
VýrobcePork Barrel BBQ #ad
Výška17
Délka6
Šířka3
Číslo díluGrill Brush Stainless Steel
ModelkaGrill Brush Stainless Steel

3. Grill Spark

#ad

Bezpečný kartáč na gril z ušlechtilé oceli, porcelán, ideální pro plynový a uhlíkový gril, 45,7 cm, litina, Rychlý/jednoduchý kartáč na grilování a škrabka, všechny grilovací rošty

#ad
Grill Spark #ad - Proto má naše kartáče škrabku na jednom konci. Rychlé čištění: tento čisticí kartáč na gril má dlouhé štětiny, aby se dosáhla maximální plochy grilu jedním tahem. Kartáč na gril má velkou čisticí plochu, s kulatou hlavou, která odpovídá třem jednotlivým kartáčům, která umožňuje čištění 360 stupňů.

Design 3 v 1: úplné čištění. Proces čištění činí 5krát rychlejší. Náš 45, 7 cm dlouhý kartáč s 25, 4 cm dlouhou pp rukojetí má hladký, protiskluzový povrch a mírnou tloušťku, aby dobře seděla v ruce.

Ostrá škrabka: pro některé odolné skvrny stačí jednoduchý kartáček. Během chvilky odstraňuje mastné zbytky. Ergonomická rukojeť: pro efektivní čištění je důležitá správná velikost rukojeti. Nerezové: náš kvalitní čistič z ušlechtilé oceli je nerezový, nedeformuje se při častém používání a může vám sloužit roky.
ZnačkaGrill Spark #ad
VýrobceGrill Spark #ad
Výška3
Délka18
Hmotnost1
Šířka4
Číslo dílu6

4. Weber

#ad

6277, 30 cm, černá/stříbrná, černé & Three-Sided Grill Brush trojstranný Grillb rste, Weber 7183 Premium pouzdro pro Spirit/Spirit II série 300 a Spirit 200 série

#ad
Weber #ad - Produkt 2: trojstranný design kartáče se štětinami čistí rychle a jednoduše větší plochy. Výrobek 1: krása a výkon zůstanou dlouho zachovány. Výrobek 1: vysoce kvalitní polyesterové UV stabilizátory v materiálu poskytují ochranu před vyblednutím.

Výrobek 2: 30 cm dlouhý, aby se dostal do všech oblastí grilovacího roštu. Suché zipy drží kryt na místě. Výrobek 1: dlouhá životnost a velmi odolný. Prodyšné a vodoodpudivé a nečistoty pro ochranu grilu před povětrnostními vlivy. Výrobek 2: Úzké strany jsou optimální pro čištění rohů a pro uvolnění zbytků grilu v meziprostorách grilovacího roštu. Výrobek 2: komfortní rukojeť pro lepší manipulaci při čištění pevně vypálených zbytků jídla. Výrobek 1: bezpečné před větrem a počasím.
ZnačkaWeber #ad

5. Traeger

#ad

Traeger BBQ čipy kuřecí Tron

#ad
Traeger #ad - Vyrobeno v USA. Z robustního porcelánu pro dlouhou životnost a dlouhou životnost. Pivo může kuřat ještě jednodušeji s opakovaně použitelným držadlem kuřátka Thron. Lze mýt v myčce pro snadné čištění.
ZnačkaTraeger #ad
VýrobceTraeger #ad
Výška7
Délka7
Hmotnost1.1
Šířka7
Číslo díluBAC357
ModelkaBAC357

6. Traeger

#ad

Träger BAC535 BBQ Schere

#ad
Traeger #ad - Edelstahlkonstruktion für Langlebigkeit. Nylonborsten beschädigen die Roste nicht. Entwickelt um gekühlte Grillroste zu reinigen.
ZnačkaTraeger #ad
VýrobceTräger #ad
Výška1.22
Délka15.75
Hmotnost1.08
Šířka5.91
Číslo díluBAC537
ModelkaBAC537

7. Ninja

#ad

Mit abgewinkelten Drahtborsten & Aufhängeöse, offizielles Zubehör, Schwarz XSKOGXLCNBSEU, kompatibel mit dem Ninja Woodfire BBQ Grill OG701/OG850/OG901, Ninja Woodfire Grill-Reinigungsbürste

#ad
Ninja #ad - Abgewinkelte borsten: leistungsstarke, flexible Nylonborsten dringen mühelos in jeden Spalt ein und entfernen festsitzende Speisereste und Fett.

EnthÄlt: 1 x ninja woodfire BBQ Grill-Reinigungsbürste. Bitte beachten: lassen Sie den Grill vor der Reinigung auf Raumtemperatur abkühlen. Einfache aufbewahrung: die bürste hat eine Aufhängeöse zum einfachen Verstauen auf Ihrem Grillständer oder am Grillplatz im Freien. Grill-reinigungsbÜrste: jeder verschmutzung geht es an den Kragen. Mit dieser speziell entwickelten Grill-Reinigungsbürste können Sie das Innere Ihres Ninja Woodfire BBQ Grills ganz einfach reinigen. Kompatibel: für die nutzung mit dem ninja Woodfire BBQ-Grill OG700-Serie/OG850/OG901 gemacht.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška12.2
Délka2.05
Hmotnost0.29
Šířka3.27
Číslo díluXSKOGXLCNBSEU
ModelkaXSKOGXLCNBSEU

8. OXO

#ad

OXO 11343200 Good Grips Nylon für kalte Reinigung Grillbürste, rot

#ad
OXO #ad - Lieferumfang: 2 Stück. Sicher für den einsatz auf allen Arten von Grillrosten, einschließlich beschichteter Keramik. Langlebige Nylonborsten reinigen kalte Grillroste einfach und sicher. Entwickelt, um mit der good grips nylon-Grillbürste für kalte Reinigung zu arbeiten SKU #11329400 Abgewinkelte Frontborsten für erhöhte Effizienz.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO International Ltd. #ad
Číslo dílu11343200
Modelka11343200

9. Grillfürst

#ad

Broil King, škrabkou a šroubovací rukojetí – čistič grilů 1000 ml, Weber a mnoho dalších. – kartáč na gril s mosaznými štětinami, Grillfürst Sada krytů – robustní kryt na gril 155 × 66 × 124 cm pro Napoleon

#ad
Grillfürst #ad - Promyšlené – ochranné pouzdro má integrované větrací otvory proti vlhkosti a kondenzaci. Univerzální – díky štětinám z mosazi se kartáč na grilovací rošt ideálně hodí k čištění litinových roštů u plynového grilu, grilu na dřevěné uhlí, kulového grilu nebo elektrického grilu.

Grilovací kryt tak spolehlivě a dlouho chrání gril před silným počasím a znečištěním. Krustování tak odstraňuje kartáč na čištění grilu i v mezimístnostech. Pásky na suchý zip bezpečně připevňují kapotu na váš gril. Vysoce kvalitní – materiál s dlouhou životností je extra silně propletený a potažený.

Díky tomu je kapota vodotěsnější než stanová podlaha a odolá tak každému dešti. Praktická taška pro uložení. Efektivní – s trojitou kartáčovou hlavou obklopuje čisticí kartáč litinový rošt na velké ploše. Suchý gril – kryty grilu jsou extra vodotěsné s vodním sloupcem 5 000 mm.
ZnačkaGrillfürst #ad
VýrobceGrillfürst #ad
Hmotnost8.16

10. Weber

#ad

66x49x62 cm, Q2400, elektrický, Weber 55020053 Grill, šedý

#ad
Weber #ad - Rychlé a jednoduché grilování. Grilování tam, kde chcete. Teplotu lze nastavit pro ideální výsledek grilování.
ZnačkaWeber #ad
VýrobceWeber #ad
Výška24.41
Délka25.98
Hmotnost31.05
Šířka19.29
Číslo dílu55020053
Modelka55020053
Záruka-.