Top 10 Fettpresse Mundstück – Mazací pistole

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Milwaukee

#ad

Milwaukee 49–16–2647 M18 121,9 cm Fettpresse Schlauch w/Kupplung

#ad
Milwaukee #ad - M18 fettpresse, 121, 9 cm Schlauch W/Koppler. Das produkt ist sehr dauerhaft. Das produkt ist einfach zu benutzen und einfach zu handhaben.
ZnačkaMilwaukee #ad
VýrobceBuilders World Wholesale Distribution #ad
Výška1.12
Délka7.93
Hmotnost0.96
Šířka6.91
Číslo dílu49-16-2647
Modelka49-16-2647

2. GURTECH

#ad

Die Originale Aufsetzbare Fettpresse für Schmierfett, Fettpresse für Schmiernippel von G. Coupler ⅛BSP, GURTECH G.Coupler Long Serie Fettpresse

#ad
GURTECH #ad - Einzigartige eigenschaften: unser wiederaufbaubarer g. Coupler ist der marktführer in der Schmierstoff-Liefertechnologie. Unser G. Couler passt auf alle sae und metrischen DIN Zerk Fitting Schmiernippel und funktioniert mit Batterien, elektrischen, pneumatischen und manuellen Fettpressen.

Diese 50 mm extra lange version ermöglicht es ihnen, die tief versenkt sind und ist besonders nützlich für U-Gelenke, ZERK-Fittings zu erreichen, Mähdrescherköpfe, abgeschirmte Zapfenschäfte usw. Sauber und frustfrei: große aufgaben können unordentlich werden, um Ihnen dabei zu helfen, wenn Sie mit komplizierten Industriebedarf und Maschinen arbeiten. Schnell und einfach: drücken sie den auslöser und befestigen sie ihn an der gewünschten zerk-montage. Funktional: wählen sie aus m10 x 1, 1/8 zoll bsp oder 1/8 zoll npt gewindeanschlüssen für kompatibilität mit allen verfügbaren Fettpressenmarken und regionalen Spezifikationen.

Für industrielle ausrüstung: unsere original patentierte schmierfettkupplung ist ein robustes Werkzeug, die Schmierung auf der Baustelle, ideal für alle Maschinen, Bauernhof, Bergbau, Wartungseinrichtung, Wald, Service-Werkstatt oder überall vor Ort benötigen. Der hebelmechanismus verriegelt den G. Kuppler am zerk, kein Verdrehen oder Knicken mehr, wodurch eine auslaufsichere Abdichtung der Gelenke entsteht. Drücken sie den auslöser erneut, um ihn loszulassen, auch bei maximalem Betriebsdruck von 690 bar / 10000 psi.
ZnačkaGURTECH #ad
VýrobceGURTECH #ad
Výška0.77
Délka5.43
Hmotnost0.36
Šířka1.73
Číslo díluGC81030

3. Pressol

#ad

Pressol Mazací lis s příslušenstvím 0653600 & PS 1853589 12511 Víceúčelová mazací kazeta 400 g, 1 balení

#ad
Pressol #ad - Produkt 2: třída NLGI: 2. Výrobek 2: víceúčelové mazivo: diN 51 502: K2K-30 Výrobek 1: tlustý lis s příslušenstvím 12633. Výrobek 2: mastná kartuše: DIN 1284. Výrobek 2: víceúčelové mazivo pro mazání kluzných ložisek a valivých ložisek při vysokém zatížení, voděodolné, bez kyselin.
ZnačkaPressol #ad

4. sourcing map

#ad

Sourcing map 20 ks. Mazací vsuvka Rovná tuková vsuvka Motocykl Auto Niklování Mazací vsuvka Příslušenství M8 x 1

#ad
sourcing map #ad - 20dílná sada barva skořepiny: stříbrná; rozměry: 17 x 11 mm / 0, 31"; vnitřní dm. Velmi rozšířenétyto často používané mazací bradavky se velmi dobře hodí pro většinu automobilů, nákladních vozidel, motocyklů, farem a průmyslových použití.

Dlouhá životnost vyrobeno z poniklovaného kovu pro dodatečnou pevnost a odolnost proti korozi. Mastné vsuvky mazací vsuvky chrání zerk-Fittings před korozí a nečistotami. Otvoru: 3 mm / 0, 67" x 0, 43" d*max. Design: rovný; styl hlavy: hex; závit : 8 mm / 0, 12"; stoupání závitu: 1 mm / 0, 04"; model: M8 x 1. Funkce k obnovení a nahrazení chybějících nebo zlomených mazacích vsuvek na vašem stroji.
Značkasourcing map #ad
Výrobcesourcing map #ad
Číslo dílua18071000ux0010eu

5. 3min19sec

#ad

Tuková stříkačka do 69 bar, 3min19sec Mini lis na mazivo jednoruční, malý mazací lis na volné mazivo nebo tuk I Grease Gun I lis na mazací tuk I tuková pistole, přesné dávkování díky 0,9 mm mazací vsuvce

#ad
3min19sec #ad - Hlavice je přitom ergonomická a pohodlná. Mnohostranné použití – primární ruční mazací lis na kolo je určen pro přesnou práci na silničním kole, kmitání, úderů a vřetenů, k namaštění ložisek a vodítek mazací vsuvkou. Individuální obsluha – ručně velká tuková kartuše pro mazací lis cca 80 g plnicí množství umožňuje práci jednou rukou s dlaní.

Jednoruční mazací lis, je vám náš německý zákaznický servis ochotně k dispozici. 100% spokojenost – pokud máte dotazy nebo problémy týkající se mazicího lisu pro mazací bradavky, resp. Naplnění mazicího lisu jednou rukou lze provést volným tukem nebo našroubováním tukové nebo montážní pasty se závitem 36 mm. Hodí se však také pro modelářství, horském kole mtb nebo elektrokole: mazání kuličkových ložisek, domácí kutily nebo – zcela jednoduše – když dveřní závěs někdy skřípe.

Tuk na kolo nebo montážní pastu lze díky tomu přesně a čistě nanést mazací vsuvkou a zabránit zbytečnému plýtvání tukem. Přesné dávkování – díky jemnému, výsuvnému hrotu Ø 0, 9 mm lze mazivo nanést pomocí mini mastného lisu jako s tužkou. Výkonný – malý mazací lis mini, nazývaný také grease gun, má vysoce kvalitní kovové pouzdro a díky maximálnímu tlaku 69 barů/1000 psi.
Značka3min19sec #ad
Výrobce3min19sec #ad
Hmotnost0.18

6. UMETA

#ad

UMETA® Sortiment mazacích vsuvek 62 v 1 – robustní sada H1 M6/M8/M10/R1/8 včetně náústků a ochranných krytek – dlouhá životnost, vyrobeno v Německu – profesionální příslušenství pro mazací lis

#ad
UMETA #ad - To zajišťuje náš interní management kvality certifikovaný TÜV. Stojíme za kvalitou našich výrobků, proto vám nabízíme záruku vrácení do 30 dnů. Připraveno na nouz: všechny běžné typy din 71412 jsou pokryty v sortimentu.

S ochranným krytem zajistěte před ucpáním. Snadná obsluha a bezpečné mazání: díky mimořádně kvalitní výrobě jsou mazací vsuvky obzvlášť těsné a zabraňují tak úniku tuku na stroji. Jednoduše vyměňte ucpanou nebo zlomenou mazací vsuvku na stroji, abyste zabránili výpadkům a zjednodušili údržbu. NejvyŠŠÍ kvalita a dlouhÁ Životnost: sortiment uMETA nabízí optimální ochranu pro vaše stroje a dlouhodobě a spolehlivě je udržuje.

Náš příslib kvality: naším posláním je chránit tě před nákladnými poruchami. Pro ochranu před korozí a opotřebením jsou mazací vsuvky tvrzené, M8x1, pozinkované a pasivované. Individuální použití: vyberte si mezi rovnými maznicemi h1 tvar a v m6x1, m10x1 nebo R1/8.
ZnačkaUMETA #ad
VýrobceUMETA #ad
Výška1.22
Délka6.5
Šířka4.13
Číslo dílu6110111
Modelka6110111
ZárukaZáruka 2 roky

7. Teklemon

#ad

Mazací lis pro všechny druhy mazacích lisů, Teklemon G Coupler pro mazací lis, dvojitý náústek s 30cm hadicí na mazací náustek s hadicí 30 cm, náustkem, spojkou, spojka pro kuželovou mazací vsuvku

#ad
Teklemon #ad - Kompatibilní se všemi tukovými lisy. Jednoduchá manipulace: vysokotlaká vstřikovací tryska typu kleští se zablokuje, po stisknutí se tryska 6 otvorů roztáhne směrem ven a pevně zablokuje. Náústek do lisu na mazání v prémiové kvalitě: pružina je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vykazuje dobrou elasticitu, která zajišťuje plynulé klouzání během celého procesu používání a stabilní výkon.

Exkluzivní design: tato spojka na mazání má vylepšený design a tlakový provoz a zabraňuje axiálnímu ohýbání. Nevyhazujte pod tlakem. Pogumovaná rukojeť nabízí lepší držení a lepší účinek páky. Vylepšená spojka g pro mazací lis : adaptér na mazací tuk, tento produkt je tukovou spojkou se zablokováním, kterou lze uzamknout na mazací vsuvku a přispívá k odstranění nečistot spojených s mazáním.

Pomocí páčky palce jej lze snadno uvolnit i pod extrémním tlakem. Iroké možnosti použití: vhodné pro stíněné kloubové hřídele, hřídele, kombarové agregáty, klouby ve tvaru U a další vložené mazací vsuvky. Díky delší verzi je design smysluplnější, jednoduchá instalace, efekt použití je dobrý a bezpečný. Adicí páku lze snadněji tlačit.
ZnačkaTeklemon #ad
VýrobceTeklemon #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluZłącze pistoletu smarowego002
ModelkaZłącze pistoletu smarowego002
Záruka180 dní

8. Bavooty

#ad

Univerzální vnitřní závit, dvojitá rukojeť G Coupler pro mazací lis, pro všechny druhy mazacích lisů, Náústek na mazací tuk, dvojitý tukový lis, mazací lis na mazací náustek, dvojitý grip G Coupler

#ad
Bavooty #ad - Adicí páku lze snadněji tlačit. Vylepšené čelisti mají dlouhodobě stabilní výkon bez úniku oleje. Delší verze činí design smysluplnějším. Jednoduchá instalace. Easy releasedvojitá rukojeť g coupler typu kleští se zablokováním, po stisknutí se tryska 6 nábojů roztáhne směrem ven a pevně se zablokuje.

Vylepšený design mazací lis na náustek, spojka, vyhněte se axiálnímu ohýbání. Náš zesílený náústek do čelisti zajišťuje dlouhodobě stabilní výkon a vysoce kvalitní utěsnění, že při nejvyšším tlaku neprotéká dopředu a dozadu, které zajišťuje, efektivní a bezpečné použití. Velmi rozšířenédvojitá rukojeť g coupler pro mazací lis je vhodná pro všechny mazací vsuvky m6-m14, v lesnictví, který je třeba mazat na staveništích, manuální a elektrické, perfektní pro každý stroj, v hornictví, pneumatické, v zemědělství, v servisních zařízeních nebo dílnách.

Vylepšené dvojité rukojeti nabízejí větší stabilitu pro lepší účinek páky. Vynikající design univerzální vnitřní závit s vylepšeným designem a vylepšeným lisovacím provozem, čímž se zabrání axiálnímu ohýbání. Pomocí inovativního principu páky může vysokotlaká hubice s tukem s maximálním pracovním tlakem od do. Materiálnáústek lisu na tuky je vyroben z kovového materiálu, který se snadno nerozbije nebo neohýbá a má dlouhou životnost.
ZnačkaBavooty #ad
VýrobceBavooty #ad
Číslo dílu32d-3nfi-NI3FN8

9. GURTECH

#ad

Pobyt zapnuto. Mazání jde dovnitř, G.COUPLER BSP " – G spojka G Coupler pro mazací lis na tuk. Náustek Spojka pro kužel Mazací vsuvka. Snadné oblékání a svlékání, ne na stroji

#ad
GURTECH #ad - 10 000 psi. Konce chaosu. Klikněte na tlačítko Orange na pravé straně. Snadno se uvolní, když je pod tlakem, natahování nebo pomocí šroubováku, také na vestavná svítidla armatury.

Již žádné zastrčení – – kroucení, aby se odstranily. Vyměňte jednoduše stávající spojku. Už žádné nečistoty a mastnota všude. Tuk se dostane dovnitř, ne na stroj. Mazací vsuvka, již nezlomená. Tyři čelisti z tvrzené pružinové oceli jsou zatížitelné pod vysokým tlakem – max. Ukončí odpady. Hodí se na všechny sae a metrické armatury zerk. Dné vytékání. Končí frustrací z tuku. Jedinečný, patentovaný design. Vhodné pro fat guns – whitworth závit.
ZnačkaGURTECH #ad
VýrobceGURTECH #ad
Výška0.65
Délka3.46
Šířka1.61
Číslo dílu6009900105345
Modelka6009900105345

10. G Coupler

#ad

Snadné nasazení a sejmutí M10x1, G.COUPLER mazací lis – originální nasazovací mazací lis od G. Coupler, mazací lis pro mazací maznice s mazacím mazivem

#ad
G Coupler #ad - Jedinečné vlastnosti: náš přestavitelný, hands-free použitelný mazací lis g. Coupler je lídrem v technologii přívodu maziva. Pákový mechanismus spojuje mazací lis g. Coupler s mazací vsuvkou a utěsňuje spojení bezpečně proti vytečení. Nabízíme kromě toho naši servisní a údržbu G. Spares a extra dlouhou verzi mazicího lisu délka +50 mm pro všechny těžko přístupné mazací vsuvky.

Stiskněte znovu spoušť pro opětovné uvolnění spojení – již není nutné žádné kroucení ani tahání, ani při maximálním tlaku 690 barů / 10 000 psi. FunkČnÍ: vyberte si mezi m10x1, 1/8" bsp nebo 1/8" npt závitové přípojky s kompatibilitou se všemi dostupnými značkami mazacích lisů a regionálními specifikacemi. Náš náustek G. Coupler se hodí na všechny mazací vsuvky sae a metrické din a funguje s každým akumulátorem na baterie, mazací lisem a všemi elektrickými, pneumatickými a manuálními mazací lisy. Pro průmyslová zařízení: náš originální, patentovaný mazací lis je vysoce výkonný nástroj, v horě, na farmě, který se perfektně hodí pro všechny stroje, které musí být mazány na staveništi, v lese, v zařízeních údržby nebo v dílně.

Náš nástavec na mazací mazací mazivo byl vyvinut, těžkopádnému a neefektivnímu mazání a zabránilo plýtvání. Bez nečistot a nečistot: větší práce mohou být velmi špinavé, aby vám pomohl zabránit nepořádku, zejména pokud pracujete s komplikovanými, průmyslovými stroji a pomůckami. Rychle a jednoduše: stiskněte spoušť a připevněte nástavec na požadovanou mazací vsuvku.
ZnačkaG Coupler #ad
VýrobceGURTECH #ad
Výška0.65
Délka3.46
Hmotnost0.21
Šířka1.61
Číslo díluB0133O487U_SML
ModelkaB0133O487U_SML
Záruka30 day no risk money back trial. Prodejce zboží defikuje v materiálech a workmanship pro období 3 let od data purchase. V event of such defect, the sellers responsibility shall be limited to repairing the product.