Top 10 Fahrradständer Schwarz – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VOUNOT

#ad

Stříbrný, VOUNOT Stojan na jízdní kolo, montáž na podlahu a stěnu, stojan na více dílů, pro 3 jízdní kola

#ad
VOUNOT #ad - Díky vysoce kvalitnímu kovu je stojan na kolo extrémně odolný. Stojan na kolo je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Vhodné pro jízdní kola s šířkou pneumatiky 60 cm. Snadná instalace, lze instalovat na podlahu nebo na stěnu. Udržujte své kolo čisté a pořádné a ušetřete spoustu místa.
ZnačkaVOUNOT #ad
VýrobceVOUNOT #ad
Výška9.84
Délka27.56
Hmotnost7.5
Šířka12.6
Číslo dílu24094085152868
Modelka24094085152868

2. Hattoro

#ad

5,6 m³, kůlny, uzamykatelný, box na jízdní kolo, tmavě šedá, HATTORO garáž na jízdní kolo pro 4 jízdní kola

#ad
Hattoro #ad - Není součástí dodávky. Box na kolo odolný proti povětrnostním vlivům z žárově pozinkované lakované oceli s pultovou střechou pro ideální odtok dešťové vody. Nové & originálně zabalené – dodávka ve 3 balících – nábytek na sestavení – neprovádějte sami – rychle a spolehlivě doručeno domů.

Upozornění: pro optimální stabilitu a stabilitu byste měli nejprve položit základ ve formě podlahových desek nebo betonového odlitku. 4 kolejnic na jízdní kola s nastavitelnými třmeny pro jízdní kola 168-180 cm. Vč. Chraňte svá kola pomocí přístřešku na kolo nejen před počasím, ale také před krádeží – dvojité dveře s integrovaným zámkem a 3 klíči.

Garáž na jízdní kolo pro bezpečné uložení až 4 jízdních kol odolných povětrnostním vlivům – vnitřní rozměry: cca 189 × 189 × 142 – 157 cm š × h × v | Vnější rozměry: cca 203 × 198 × 142 – 157 cm š × h × v.
ZnačkaHattoro #ad
VýrobceClic-Trade GmbH #ad
Výška61.81
Délka79.92
Hmotnost138.89
Šířka77.95
Číslo dílu90897

3. Mendler

#ad

Pozinkovaná ocel, 87 × 10 × 13 cm – antracit, podpěra, stojan na jízdní kolo, outdoorový práškový nástřik, Mendler Ramínko na kolo HWC-J80

#ad
Mendler #ad - Tento stojan na kolo je vyroben z oceli a je opatřen práškovým nástřikem. Oboustranně použitelný třmen poskytuje stabilitu díky ukotvení do země a ochraně před krádeží. Tím je ochranný třmen extrémně chráněn před sluncem a deštěm.

Hledáte stabilní ramínko a ochranu pro vaše kolo? zde jste našli optimální oporu jízdního kola. Ramínko je vzhledově atraktivní a má dlouhou životnost a zajišťuje pěstěný venkovní prostor. Majitel značky tÜv-süd qm iso9001 certifikovaný s č. Rozměry v × d × Š: 87 × 13 × 10 cm | materiál: pozinkovaná ocel s venkovním práškovým nástřikem | Barva: antracitová.

Umožňuje pohodlné a bezpečné odstavení jízdních kol | testováno sociálních standardů bsci | použitelné z obou stran | vhodné pro 1–2 jízdní kola | bezpečnost a ochrana proti krádeži | Výborně se hodí pro každodenní použití v interiéru a. 12 100 59626 tms pro řízení kvality v Německu.
ZnačkaMendler #ad
VýrobceMendler #ad
Výška34.25
Délka5.12
Hmotnost13.47
Šířka3.94
Číslo dílu83307

4. KAKAKE

#ad

Nastavitelná podpěra pro školní sport pro tréninkovou soutěž Black, KAKAKE Nastavitelný boční stojan na kolo z hliníkové slitiny, boční stojan

#ad
KAKAKE #ad - Jedná se o boční stojan na kolo, který se skládá z kvalitní hliníkové slitiny. Jednoduchý a praktický design, lze přizpůsobit. Stabilní podpora a dlouhodobé používání. Důležité cyklistické díly a dobré příslušenství pro jízdní kola. Jednoduchá instalace a odstranění.
ZnačkaKAKAKE #ad
VýrobceKAKAKE #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.67
Šířka0.39
Číslo díluKAKAKE n69v0g18t23621-01

5. Perfeclan

#ad

Perfeclan Univerzální stojan, organizuje většinu z PVC pro kola 10-12 palců, skládací držák koloběžky, stabilní základna

#ad
Perfeclan #ad - Do, dvorů a místností pro udržení vzpřímené polohy. Příležitost: tento držák na parkovací stojan lze umístit všude, např. Použití: stojan na kolo je koncipován pro 10–12palcová kola pro děti. DÁrek: scooters je skvělý dárek pro vaše přátele a rodinu. MateriÁl: dětský úložný stojan na kolo je vyroben z vysoce kvalitního, zesíleného PVC materiálu, ekologický, stabilní a s dlouhou životností. Přenosný: lehký a skládací, skladuje a instaluje, snadno se nosí, vynikající příslušenství.
ZnačkaPerfeclan #ad
VýrobcePerfeclan #ad
Číslo dílu031900091001740030000

6. Euro Windkat GmbH

#ad

4dílná stojánek na jízdní kolo s reklamní štít A kolečky, černá

#ad
Euro Windkat GmbH #ad - Einfache Montage. Mit 4 fahrradeinschüben. Stahlrohrgestell, Rohrstärke 25 mm. Witterungsbeständig & unverwüstlich. Hochwertiger, massiver Fahrradständer mit Werbefläche weiß.
ZnačkaEuro Windkat GmbH #ad
Hmotnost37.48
Číslo dílu500 533

7. gontoe

#ad

Fahrradständer, Verstellbarer Seitenständer,Fahrradteile für 24-29 Zoll Mountainbike-Rennräder, gontoe Fahrradseitenständer, Stabiler Fahrradständer

#ad
gontoe #ad - Entwickelt für alle arten von fahrrädern mit Befestigungslöchern, einschließlich Mountainbikes und Falträdern, sorgt sein 4 cm großes Mittelloch für eine weit verbreitete Passform. Längenanpassung: stellen sie die länge ihres fahrradständerfußes so ein, dass sie Ihren Fahrradabstellanforderungen entspricht.

Weit verbreitet: revolutionieren sie ihre radtour mit diesem ständerfuß. Mühelose unterstützung: unser fahrradständerfuß bietet zuverlässige Stabilität, sodass Sie Ihr Fahrrad mühelos auf ebenen oder unebenen Oberflächen abstellen können. Sein schlichtes und praktisches Design ist eine praktische Ergänzung für Ihren Fahrradrahmen. Dieses aus langlebigem, wasserdichtem und verschleißfestem Legierungsmaterial gefertigte Produkt eignet sich perfekt für den längeren Einsatz auf jeder Art von Straße.

Problemlose einrichtung: mit diesem einfach zu installierenden Fuß können Sie Ihren Fahrradständer problemlos installieren. Langlebig und zuverlässig: unser fahrradständerfuß ist auf hohe Festigkeit und Langlebigkeit ausgelegt. Sein stabiles Design sorgt für ein verbessertes und sorgenfreies Fahrerlebnis. Mühelos verstellbar für 24–29-zoll-Fahrräder, genießen Sie sicheres und stabiles Parken an jedem Ort.
Značkagontoe #ad
Výrobcegontoe #ad
Číslo díluPOQODWD1CIB5OV5OF08A

8. Yongwiory

#ad

Geeignet für Garagen, Häuser,, Wandhalterung für Fahrräder, Yongwiory Garagen-Fahrradständer-Wand, Fahrradständer, Wandmontierter Präsentationsständer für Mountainbikes | Steady Rack Fahrradständer

#ad
Yongwiory #ad - Diese stabilen und zuverlässigen Kleiderbügel werden mit Schrauben für eine problemlose Montage und dauerhafte Tragfähigkeit geliefert. Einfache installation: haken sie das vorderrad des fahrrads zum Parken ein und halten Sie Ihre Garage oder Ihr Fahrradgeschäft sauber und ordentlich.

Geeignet für die meisten fahrradtypen, einschließlich Rennräder, Mountainbikes und Falträder, schützen Sie Ihr Fahrrad vor Beschädigungen. Diese langlebigen und wiederverwendbaren Kleiderbügel gehen nicht so leicht kaputt und bieten Ihnen eine langlebige und platzsparende Aufbewahrungslösung. Zuverlässig und robust: unsere aus hochwertigem stahl gefertigten Fahrradhalter für die Garage bieten eine hervorragende Haltbarkeit und halten hohem Gewicht stand. Weitgehend kompatibel: installieren sie unseren robusten fahrradhalter und schaffen Sie wertvollen Platz in Ihrer Garage.

Mehrere funktionen: maximieren sie den stauraum in Ihrer Garage, zu Hause, im Innenbereich oder im Schuppen mit diesem multifunktionalen Fahrradhalter, der Ihre Fahrräder sicher und bequem aufhängt. Wiederverwendbare kleiderbügellösung: bewahren sie ihre fahrräder sicher mit unseren Fahrradbügeln aus PP-Material auf. Die installation ist mit Bohren und Schrauben ein Kinderspiel.
ZnačkaYongwiory #ad
VýrobceYongwiory #ad
Číslo díluQPUNXJ3H5OM21Q2N

9. Gigicial

#ad

Gigicial Lze nastavit výšku, 24 palců a 26 palců černý, vhodný pro většinu 16", stojan na jízdní kola pro dospělé, 20 palců

#ad
Gigicial #ad - Přizpůsobení délky s 4mm l klíčem můžete délku přizpůsobit tak, 24–14, aby byla vhodná pro kola 16/20/24/26". Kompatibilitastojan na kolo je vhodný pro většinu 22–28palcových jízdních kol, sportovní kola, jako jsou horská kola, městská kola, bmx/mtb, závodní kola, 20palcových, dětská kola atd.

Snadná instalace. Prémiový materiál Černý stojan na kolo je vyroben ze silného a odolného kovu s plastovou nohou, která je silná a neklouzavá a může chránit vaše kolo před sklouznutím na mokrých površích a potopením bláta. Nastavte barvu svého skládacího kola před poškrábáním a nabídněte stabilní oporu jízdního kola. Délka dříku: 10, 17 palců. Iroká, zesílená plastová noha, aby se zabránilo uklouznutí na mokrém povrchu nebo potopení bláta.

Tento stojan na kolo je lehký a nerezový a hodí se pro většinu 16palcových, 24palcových, 26palcových a 700c silničních kol. Protiskluzová noha stojan na kolo má širokou, protiskluzovou, zesílenou gumovou nohu, která zajišťuje větší stabilitu a zabraňuje sklouznutí na mokrých površích a ponoření do bláta. Rychlé a jednoduché zamykání knoflíku, lze nastavit délku stojanu, lze instalovat bez nářadí. S gumovými polštářky můžete pros.
ZnačkaGigicial #ad
VýrobceGigicial #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.46
Šířka0
Číslo díluGigicialqwcsa3kgbz-11

10. Smileshiney

#ad

Indoor-Fahrradständer | Verstellbarer und Stabiler Fahrradständer, Fahrradzubehör, Smileshiney Fahrrad-Bodenständer, Bodenparkständer für Garage oder Zuhause für 1-3,1 Zoll Mountainbike- und

#ad
Smileshiney #ad - Sie können es leicht auseinandernehmen und bei Bedarf mitnehmen oder auf kleinem Raum aufbewahren. Dieser ständer eignet sich für 26-80-mm-Reifen und bietet mit seinem verstellbaren Design ein enormes Maß an Vielseitigkeit. Freie anpassung: unser fahrrad-bodenständer ist ihre lösung für verschiedene Fahrradtypen und -größen.

Universell einsetzbar: mit diesem fahrrad-bodenständer müssen sie sich keine Sorgen mehr über Kompatibilitätsprobleme machen. Kein schaden: unser fahrrad-bodenständer verfügt über weiche eps-pads an der basis, die für sicheren Halt sorgen, während die rutschfesten Pads an der Vorderseite Kratzer auf dem Boden verhindern. Tragbar und verstellbar: dieser fahrrad-bodenständer lässt sich leicht zerlegen und zusammenbauen, was seine Stabilität und Einstellbarkeit nicht beeinträchtigt.

Schützen sie ihr fahrrad und Ihren Boden und sorgen Sie gleichzeitig für maximale Stabilität. Er lässt sich leicht an die individuellen Abmessungen Ihres Fahrrads anpassen und sorgt so dafür, dass jedes Fahrrad den perfekten Platz auf dem Ständer findet. Innovative unterstützung: der fahrrad-bodenständer verfügt über ein innovatives Rahmendesign, das eine strukturelle 3D-Stabilisierung bietet und Ihnen die Freiheit gibt, Ihr Fahrrad überall sorgenfrei abzustellen.
ZnačkaSmileshiney #ad
VýrobceSmileshiney #ad
Číslo díluLKZ05S5LMEU1UE5X4