Top 10 Durchlauferhitzer STIEBEL ELTRON – Elektrické ohřívače vody

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Stiebel Eltron

#ad

Energeticky úsporný díky technologii 3i, přesný výběr teploty, testováno VDE, STIEBEL ELTRON Nejnovější generační elektronický průtokový ohřívač vody DHB 18/21/24 ST Trend, 204202

#ad
Stiebel Eltron #ad - SchvÁlenÍ zemĚ: Německo. Instalace: časově úsporná montáž díky instalačnímu systému professional rapid a snadná výměna všech běžných průtokových ohřívačů; připojení na silný proud volitelně nahoře nebo dole. Bezpečnost: odborný pracovník může trvale omezit výstupní teplotu vody a aktivovat tak ochranu proti opaření nebo dětskou pojistku.

Vlastnosti pohodlí: plynulý otočný regulátor je vybaven teplotní stupnicí; vysoký komfort obsluhy zůstává zachován i při montáži pod stůl, protože kryt přístroje a ovládací jednotka lze otáčet. Rozsah dodávky: stiebel eltron průtokový ohřívač vody dhb 18/21/24 st trend, speciální příslušenství, závěsná lišta, montážní šablona, návod k obsluze a instalaci.

Oblast použití: elektronický průtokový ohřívač vody pro zásobování teplou vodou z několika odběrných míst v kuchyni a koupelně; uzavřený, tlakově odolný přístroj lze použít se všemi běžnými tlakovými armaturami. Spora energie: 3i technologie se 3 senzory zajišťuje konstantní teplotu teplé vody. Dhb 18/21/24 st trend musí být instalován odborníkem a uveden do provozu.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceSTIEBEL ELTRON #ad
Výška18.35
Délka8.86
Hmotnost6.39
Šířka8.86
Číslo dílu204202
Modelka204202

2. Stiebel Eltron

#ad

Stiebel Eltron 221 Otevřený malý zásobník SN, pod a nad stůl

#ad
Stiebel Eltron #ad - Rozmanitá oblast použití: pro zásobování teplou vodou 1 výčepní místo, např. Stky. Výhradně svislá montáž pod stůl. 5 l/min. Rozsah dodávky: stiebel eltron malá paměť snu 5 sl, zavěšení na zeď, návod k obsluze a instalaci.

SchvÁlenÍ zemÍ: německo, Česká republika. Jednoduchá volba teploty: plynule nastavitelná od 35 do 85 °C. Rychlá instalace: díky instalačnímu systému profi Rapid. Umyvadlo v koupelně nebo dřezu v kuchyni. Potřebná armatura: nutná nízkotlaká armatura rozpoznatelná na 3 připojovacích hadicích – použití tlakové armatury není přípustné. Maximální bezpečnost výrobku – potvrzeno zkušebním ústavem VDE.

Efektivně šetří energii díky funkci antitrop bez kapek při zahřívání, snižuje usazeniny vodního kamene a šetří vodu a funkci thermostop žádná ztráta teploty přes armaturu. Maximální průtok: maximální průtok může být max. Automatická poloha ochrany proti mrazu při vypnutém zařízení. Testovaná bezpečnost: dětská pojistka díky omezení teploty na 38, 45, 55 a 65 °c. Se zástrčkou 230 V.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceSTIEBEL ELTRON #ad
Výška16.57
Délka9.06
Hmotnost7.05
Šířka10.35
Číslo dílu221115
ModelkaK11736
Záruka24 měsíců.

3. Stiebel Eltron

#ad

Stiebel Eltron DNM hydraulicky řízený mini průtokový ohřívač

#ad
Stiebel Eltron #ad - Rozsah dodávky: stiebel eltron průtokový ohřívač dnm 3, speciální regulátor proudu, sítko, návod k obsluze a instalaci. Zvýšení teploty vody o 25 stupňů: teplota výtoku na kohoutku závisí na přívodu studené vody v budově; průtok teplé vody: max; 2, 0 l/min.

Dné ztráty připravenosti nebo distribuce. Instalace: výhradně vodorovná montáž nad nebo pod stůl na stěnu; zástrčka s ochranným kontaktem 230 V. Oblast použití: mini průtokový ohřívač vody se zástrčkou pro ruční umyvadlo na wc pro hosty; okamžitě vlažná voda cca: 35 °C; není vhodný do kuchyně a koupelny – zde je nutný malý zásobník STIEBEL Eltron nebo průtokový ohřívač vody od 11 kW.

SchvÁlenÍ zemÍ: Německo, Rakousko. Beztlakový provoz. Zvýšení teploty o cca 25 °C. Efektivní: včetně speciálního regulátoru proudu je součástí dodávky pro příjemně měkký proud vody; šetří vodu a energii zcela bez komfortu. Armatura: pouze pro beztlakovou baterii rozpoznatelné na 3 připojovacích hadicích.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška3.23
Délka5.63
Hmotnost3.09
Šířka7.48
Číslo dílu185411
Modelka185411
Záruka2 roky.

4. Stiebel Eltron

#ad

Hydraulicky řízený mini průtokový ohřívač Stiebel Eltron

#ad
Stiebel Eltron #ad - Rozsah dodávky: stiebel eltron průtokový ohřívač vody dhm 3, návod k obsluze a instalaci, speciální regulátor proudu, sítko, připojovací hadice 3/8, T-kus 3/8. Armatura: pro odolné proti tlaku rozpoznatelné na 2 připojovacích hadicích & beztlakovou baterii rozpoznatelná na 3 připojovacích hadicích.

Instalace: pouze montáž na stěnu pod stůl. Oblast použití: průtokový ohřívač vody se zástrčkou pro ruční umyvadlo na wc pro hosty. Etří vodu a energii zcela bez komfortu. Okamžitě vlažná voda cca 35 °C. Zvýšení teploty vody o 25 stupňů: teplota výtoku na kohoutku závisí na přívodu studené vody v budově.

Konektor ochranného kontaktu 230 V. Nevhodné do kuchyně a koupelny – zde je nutný malý zásobník STIEBEL ELTRON nebo průtokový ohřívač vody od 11 kW. Průtok teplé vody: max. Efektivní: včetně speciálního regulátoru proudu je součástí dodávky pro příjemně měkký proud vody. 2, 0 l/min. SchvÁlenÍ zemÍ: Německo, Rakousko.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška3.23
Délka5.63
Hmotnost3.22
Šířka7.48
Číslo díluDHM 3
ModelkaDHM 3
Záruka24 měsíců.

5. Stiebel Eltron

#ad

STIEBEL ELTRON Elektronický průtokový ohřívač vody DEL 18/21/24 Plus, přesný výběr teploty, testováno VDE, energeticky úsporný díky technologii 3i, LC-Display, ECO režim, 236739

#ad
Stiebel Eltron #ad - SchvÁlenÍ zemÍ: německo, Rakousko, Nizozemsko, . Připojení k silnému proudu volitelně nahoře nebo dole. Vlastnosti pohodlí: vybaveno podsvíceným multifunkčním displejem a otočným přepínačem pro plynulé nastavení teploty. Otočný kryt přístroje a ovládací jednotka pro zvýšený komfort obsluhy při montáži na spodní stůl.

Uzavřené, tlakově odolné zařízení lze použít se všemi běžnými tlakovými armaturami. Navíc může odborný řemeslník nastavit trvalou ochranu proti opaření. Požadovaná teplota programovatelná na 2 paměťových tlačítkách. Bezpečnost: nastavitelná dětská pojistka proti neúmyslnému nastavení a ochrana proti přehřátí. Individuálně volitelný, 3stupňový ECO režim pro obzvlášť úsporný provoz. Spora energie: díky technologii 3i a elektronické regulaci výkonu šetří až 30 % energie a vody.

Oblast použití: elektrický průtokový ohřívač vody pro stupňově přesné, konstantní zásobování teplou vodou z několika odběrných míst v kuchyni a koupelně. Instalace: časově úsporná montáž díky instalačnímu systému profesionálního rapidu a snadná výměna všech běžných průtokových ohřívačů vody. Obsah dodÁvky: ¡stiebel eltron generátor teplé vody del 18/21/24 plus, montážní šablona, zavěšení na zeď, speciální příslušenství viz níže, návod k obsluze a instalaci.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška3.94
Délka12.99
Hmotnost7.05
Šířka12.99
Číslo dílu236739
Modelka236739
Záruka24 měsíců.

6. Stiebel Eltron

#ad

Energeticky úsporný díky technologii 3i, STIEBEL ELTRON Elektronický průtokový ohřívač vody DHB-E 18/21/24 LCD, LC-Display, přesný výběr teploty, testováno VDE, 236745

#ad
Stiebel Eltron #ad - Oblast použití: elektrický průtokový ohřívač vody pro stupňově přesné, konstantní zásobování teplou vodou z několika odběrných míst v kuchyni a koupelně. Rozsah dodávky: √stiebel eltron generátor teplé vody dhb-e 18/21/24 lcd, závěsná lišta, montážní šablona, speciální příslušenství viz níže, návod k obsluze a instalaci.

Uzavřené, tlakově odolné zařízení lze použít se všemi běžnými tlakovými armaturami. Bezpečnost: nastavitelná dětská pojistka proti neúmyslnému nastavení a ochrana proti přehřátí. SchvÁlenÍ zemÍ: německo, Rakousko, Česká republika, belgie, Nizozemsko. Instalace: časově úsporná montáž díky instalačnímu systému profesionálního rapidu a snadná výměna všech běžných průtokových ohřívačů vody. Spora energie: díky technologii 3i a elektronické regulaci výkonu šetří až 30 % energie a vody.

Teplota se plynule a digitálně nastavuje pomocí přepínače otáčení a zobrazuje se na LCD displeji. Není nutné přidávat studenou vodu, což vede k velmi dobré energetické účinnosti. Navíc může odborný řemeslník nastavit trvalou ochranu proti opaření. Vlastnosti pohodlí: jak kryt přístroje, tak i ovládací jednotka jsou otočné. Připojení k silnému proudu volitelně nahoře nebo dole.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška4.57
Délka18.35
Hmotnost6.39
Šířka8.86
Číslo dílu236745
Modelka236745
Záruka24 měsíců.

7. Stiebel Eltron

#ad

Montáž na spodní stůl, vhodný pro solární použití, 230770, STIEBEL ELTRON Elektronický kompaktní průtokový ohřívač vody DCE 11/13 kW přepínatelný do kuchyně, pevné připojení 400 V

#ad
Stiebel Eltron #ad - Díky tomu žádné ztráty paměti a vedení. Přesná požadovaná teplota 20 – 60 °c, nastavení teploty pomocí přepínače teploty na přístroji. Lze provozovat bez tlaku na baterii bez tlaku nebo tlaku, s tlakovou baterií. Etří až 30 % energie a vody díky elektronické regulaci výkonu.

Innost: 3i technologie elektronického průtokového ohřívače vody šetří až 30 % energie a vody díky elektronické regulaci výkonu. Bezpečnost: vícestupňový bezpečnostní koncept zahrnuje vypnutí teploty, kontroluje senzorovou teplotu topného tělesa, rozpozná vzduchové bubliny a zajišťuje tak účinnou ochranu přístroje. Oblast použití: elektronicky regulovaný průtokový ohřívač vody pro prostorově úspornou montáž v čistírnách nebo sanitárních prostorách v komerční oblasti s několika umyvadly. SchvÁlenÍ zemÍ: německo, polsko, Česká republika, Rakousko, Belgie, Nizozemsko, Maď.

Elektrické připojovací vedení je sériově připraveno pro připojení silného proudu. Vhodné pro přívod teplé vody do výčepních míst, zejména kuchyňského dřezu nebo pro střední komfort teplé vody u umyvadla a umyvadla na ruce. Využívá se pouze skutečně potřebná energie. Instalace: rychlá a snadná montáž díky pokročilému instalačnímu systému Profi Rapid. Komfortní vlastnosti: díky topnému systému s prázdným drátem se u tohoto elektrického průtokového ohřívače vody rychle ohřívá.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška11.54
Délka7.4
Hmotnost4.63
Šířka7.4
Číslo dílu230770
Modelka230770
Záruka24 měsíců.

8. Stiebel Eltron

#ad

Se zástrčkou, 3,5 kW, testováno VDE, STIEBEL ELTRON Elektronický mini průtokový ohřívač DEM 3 pouze pro ruční mytí, odolný proti tlaku + bez tlaku, 231001

#ad
Stiebel Eltron #ad - SchvÁlenÍ zemÍ: německo, Česká republika, Francie, Rakousko, Nizozemsko. Zvýšení teploty vody o 25 stupňů: teplota výtoku na kohoutku závisí na přívodu studené vody v budově. Efektivní: včetně speciálního regulátoru proudu je součástí dodávky pro příjemně měkký proud vody.

Armatura: pro odolné proti tlaku rozpoznatelné na 2 připojovacích hadicích & beztlakovou baterii rozpoznatelná na 3 připojovacích hadicích. Konektor ochranného kontaktu 230 V. 2, 0 l/min. Instalace: výhradně vodorovná montáž nad nebo pod stůl na stěnu. Okamžitě vlažná voda cca 35 °C. Průtok teplé vody: max. Nevhodné do kuchyně a koupelny – zde je nutný malý zásobník STIEBEL ELTRON nebo průtokový ohřívač vody od 11 kW.

Oblast použití: průtokový ohřívač vody se zástrčkou pro ruční umyvadlo na wc pro hosty. Rozsah dodávky: stiebel eltron průtokový ohřívač dem 3, návod k obsluze a instalaci, speciální regulátor proudu, sítko, připojovací hadice 3/8, T-kus 3/8. Etří vodu a energii zcela bez komfortu.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška5.63
Délka7.48
Hmotnost3.75
Šířka3.23
Číslo díluDEM 3
Modelka231001
Záruka2 roky.

9. Stiebel Eltron

#ad

232002, teplota fixovaná na 55 °C, STIEBEL ELTRON Elektronický průtokový ohřívač HDB-E 24 kW, energeticky úsporný ohřívač vody, kuchyň a koupelna

#ad
Stiebel Eltron #ad - Připojení k silnému proudu volitelně nahoře nebo dole. Uzavřené, tlakově odolné zařízení lze použít se všemi běžnými tlakovými armaturami. SchvÁlenÍ zemÍ: Německo. Vlastnosti pohodlí: elektronicky řízený průtokový ohřívač poskytuje téměř konstantní přednastavené teploty teplé vody od 55 °C do maximálního výkonu.

Obsah dodÁvacÍ: generátor teplé vody relabel eltron hdb-e 24, speciální příslušenství viz níže, závěsná lišta, montážní šablona, návod k obsluze a instalaci. Instalace: časově úsporná montáž díky instalačnímu systému profesionálního rapidu a snadná výměna všech běžných průtokových ohřívačů vody.

Oblast použití: elektrický průtokový ohřívač vody pro zásobování teplou vodou z několika odběrných míst v kuchyni a koupelně. Bezpečnost: vícestupňový bezpečnostní koncept nabízí bezpečnostní vypnutí teploty, bezpečnostní omezení tlaku a elektronickou detekci vzduchových bublin. Spora energie: technologie 2i se 2 senzory zajišťuje, že je přednastavená teplota dosažena až k hranici výkonu.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška18.5
Délka4.61
Hmotnost7.94
Šířka8.86
Číslo dílu4017212320020
Modelka232002
Záruka2 roky.

10. Bosch Thermotechnik

#ad

Elektronický regulovaný průtokový ohřívač vody Bosch Line 21/24/27 kW – přepínatelný, plynulá volba teploty, odolný proti tlaku, bílý energetická třída A, moderní skleněný vzhled

#ad
Bosch Thermotechnik #ad - Snadné připojení k internetu: díky připojení k wi-fi bráně volitelně je zařízení připojeno k internetu. S aplikací bosch homecom easy app lze například načíst údaje o spotřebě. Jednoduchý moderní design: přístroj se perfektně hodí do každého zařízení.

Vysoce kvalitní materiály a nový, optimalizovaný software ohřívače vody zaručují dlouhou životnost. Až 30% úspora proudu a vody oproti hydraulickým zařízením. Snadná instalace: rychlá montáž nad nebo pod stůl ve 3 krocích díky flexibilní přívodní hadici studené vody a pohyblivému odtoku teplé vody a přepínání výkonu 3 v 1. Pro instalaci tohoto zařízení je nutná přípojka na silný proud 400 v, montáž a první uvedení do provozu smí provádět pouze odborný pracovník na elektrotechniku.

Jednoduše efektivní: obzvlášť úsporné s energetickou třídou A. Snadná instalace: rychlá montáž nad nebo pod stůl ve 3 krocích díky flexibilní přívodní hadici studené vody a pohyblivému odtoku teplé vody a přepínání výkonu 3 v 1.
ZnačkaBosch Thermotechnik #ad
VýrobceBosch Thermotechnik GmbH #ad
Výška19.06
Délka9.29
Hmotnost7.32
Šířka4.17
Číslo dílu7736506769
ModelkaLine 15/ 18 / 21 kW