Top 10 Dashcam Auto 360 Grad – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

Autokamera s 64G SD kartou, kamera do auta, 4K + 1080p, ovládání přes aplikaci, G-senzor,, WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, WDR, ultra široký úhel 170°+140°, mini 1,47 palce, noční vidění

#ad
WeBeqer #ad - Normálně se automaticky zapne, když je připojen k elektrické síti a automaticky se vypne, když je odpojen od sítě. Tip: výrobky bez baterií. Aplikaci si můžete stáhnout v Apple Store nebo Google Play. Aplikace podporuje zobrazení živých záznamů, stahování/úpravy souborů a změnu nastavení palubní kamery.

Nastavte citlivost při jízdě na nízkou úroveň. Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. 24hodinové monitorování parkovánípokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení používat hardwire sadu Dash-Cam není součástí dodávky. Duální 4k + 1080ptato q20 wifi kamera do auta má ultra 170° širokoúhlý objektiv s clonou f2. 0 a rozlišením až 4k vpředu 1080p vzadu. Záznam ve smyčcekdyž je místo na paměťové kartě vyčerpáno, nejstarší videa se automaticky přepíše a tak dále v jednom cyklu.

Rozšiřuje vaše zorné pole a snižuje mrtvý úhel, což vám při jízdě dodává pocit bezpečí. Wifi připojení a ovládání pomocí aplikacerychlé wi-fi připojení. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Zámek g-senzorupokud je aktivována funkce g-senzoru a palubní kamera rozpozná autonehodu, aktuální video se automaticky zablokuje a uloží jako důkaz.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. NextBase

#ad

Nextbase 222 – Autokamera palubní kamera do auta – Full 1080p/30fps HD záznam – 140° širokoúhlý GSensor parkovací monitorovací systém Click & GO Mini Discreet Mount – černá

#ad
NextBase #ad - Nasaďte a odstraňte kameru pouze jednou rukou. Tak se vytvoří krátké video sekvence v délce 1–3 minuty. Napájecí kabel se spojí přímo s držákem, takže palubní kamera je zcela bezdrátová. Citlivost g-senzoru síly se pak drasticky zvýší, která umožňuje pohotovostní režim v režimu parkování až 7 dní.

Rozlišení a nahrávání loop – kamera 222 dash cam zaznamenává s rozlišením 1080p a plnými 30 obrázky za sekundu. Viditelné kabely tak patří minulosti. S vysoce pevnými neodymovými magnety na držáku je upevnění snadné. DrŽba click & go – patentovaný držák click&go pro byl vyvinut speciálně pro rychlou instalaci vaší palubní kamery a zároveň co nejdiskrétnější. G-senzor – g-senzor je akcelerometr, kterou nelze přepsat nově zaznamenaným materiálem. Software byl vyvinut ve vlastním domě, aby nabízel plně vylepšené potěšení z přehrávání.

Za tímto účelem byla palubní kamera vybavena baterií, kamera automaticky přepne do "parkovacího režimu" tím, že vypne vše kromě G-senzoru síly. Parkovací režim – jakmile zaparkujete a vypnete zapalování, aby bylo možné rozpoznat každý úder nebo náraz na vašem vozidle. Visací zámek se objeví uprostřed obrazovky, jakmile se aktivuje g-senzor a zobrazí řidiči, je zachycený materiál chráněn a přesunut do složky, který zaznamenává hodnoty založené na síle nárazu. Záznam ve smyčce umožňuje průběžnou dokumentaci dopravního provozu.
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.81
Délka3.22
Hmotnost0.75
Šířka1.81
Číslo díluNBDVR222
Modelka222

3. VANTRUE

#ad

VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera, přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS, dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto

#ad
VANTRUE #ad - S 6metrovým prodlužovacím kabelem, 7k/2, který je ideální pro vyjíždění do taxíku/ přes / obytný vůz / lyft/ osobní automobil / nákladní automobil. Duální objektiv 2, 5k palubní kamera s nočním viděním wdr dashcams e2 nabízí jedinečné duální 1944p ultra jasné video, ostřejší než 1440p/60fps.

Vantrue dasch-cam app poskytuje skvělou prvotřídní online aktualizaci, stáhněte 9MB/S a během několika sekund sdílejte s mobilem, nejprve ručně nainstalujte nejnovější firmware E2_VT-ECH211. G senzor/loop nahrávání/ ts paměť nouzové video se stane automa. Doporučujeme napájení ze sady VANTRUE Hardwire. Paměť ts ukládá poslední video před náhlým výpadkem proudu perfektně bez ztráty, podporuje SD kartu 512 GB, perfektní volba pro každého majitele automobilu. Dual 160° širokoúhlý vpředu, vzadu poskytuje 4 jízdní pruhy v bohatém detailu.

12 hlasových příkazů v angličtině umožňuje volné ruce, praktičtější. Pokud je karta plná, přepíše se nejstarší video z autokamery, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE k dostání samostatně ASIN: B09SP5YYZF. Děláme vše pro to, zákaznický servis a faktura využijte originální příslušenství. Superkondenzátor udržuje teploty -20 °c až 70 °C, bezpečnější a ekologičtější. 5 ghz wifi / online aktualizace + 12 hlasových příkazů uzamkněte video, wifi kamera do auta okamžitě zablokuje video.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

4. Lamto

#ad

64GB SD-karte, 24H Parküberwachung, Lamto 4K Dashcam Auto vorne Hinten Kabellos mit Apple Carplay Android Auto, GPS Navigation, 6,25 Zoll Carplay Display, Dash Kamera für Auto mit 1080p-Rückfahrkamera

#ad
Lamto #ad - Die dashcam 4k mit 15, 7 cm großem touchscreen kann automatisch belichtet werdendie 4k dash kamera ist mit einem 15, 25 Zoll großen Touchscreen für einfache Bedienung bei Einstellungen/Funktionen ausgestattet. Darüber hinaus verfügt die Dashcam mit einer Weitwinkelkamera über erweiterte Ansichten und weniger tote Winkel.

2024 die neueste dashcam auto kabellos unterstützt 5g/2, musik, der auto-play-bildschirm spiegelt jede app auf ihrem telefon wider, um kabelloses carplay und android Auto zu erreichen. Sie können siri/google-sprachsteuerung aktivieren und einfach auf mobile Karten, 4G WiFi Schnellverbindung zu Ihrem TelefonVerbinden Sie Ihr Telefon mit der Dashcam mit Auto-Bildschirm über Bluetooth und WLAN, Anrufe zugreifen. Der parkmonitor und der g-sensor ermöglichen es der Dashcam, Notfälle aufzuzeichnen und das Video zu sperren, sich automatisch einzuschalten, wenn eine Kollision erkannt wird.

Antwort innerhalb von 24 Stunden, 2 Jahre Garantie. Lamto dashcam vorne und hinten Ideales Geschenk für besondere Tage wie Geburtstag, Urlaub, Vatertag oder Weihnachten, Erntedankfest. Unterstützt iPhone und Android-Telefone. Bitte beachten sie: um die 24-Stunden-Parkmonitor-Funktion zu nutzen, müssen Sie Hardwire-Kits verwenden. Gleichzeitig verfügt die hintere Dash-Kamera auch über eine Rückfahrassistenzfunktion. Lamto bietet lebenslangen technischen Support und Dienstleistungen.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška5.12
Délka7.48
Šířka3.54
ZárukaAntwort innerhalb von 24 Stunden, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, 2 Jahre Garantie.

5. Avylet

#ad

24 hodin parkovací režim a detekce pohybu, IPS obrazovku, aplikace, mini přední autokamera podporuje externí GPS modul, Autokamera Auto WiFi 2K, G-senzor, WDR, 170° širokoúhlý, ultra noční vidění

#ad
Avylet #ad - Tyto informace jsou bez problémů k dispozici, abychom si mohli stáhnout potřebný přehrávač. Se 170° širokoúhlým objektivem můžete zachytit komplexní výhled na silnici, aby byly snímky zřetelnější a umožnily lepší viditelnost důležitých prvků, abyste efektivně minimalizovali mrtvé úhly a umožnili komplexní záznam okolí během jízdy.

Dashcam s obrazovkou umožňuje okamžité zobrazení snímků a jednoduché ovládání. Super noční vidění 2k přední kamera nabízí 2k super night vision díky výkonné sadě čipů a senzoru sony. Parkovací monitorovánídetekce pohybu: pokud je v zorném poli palubní kamery detekován pohyb, spustí se nahrávání. Zapněte wifi dashcam a vraťte se do režimu náhledu, sledovat videa v reálném čase a přehrávat zaznamenaný materiál na vašem smartphonu. Diskrétní palubní kamera s 1, 5" ips displejemkompaktní design a mini kryt zajišťují, že ji lze šikovně schovat za zpětným zrcátkem.

Videa a fotografie můžete také sdílet prostřednictvím platforem sociálních médií nebo aplikací pro zasílání zpráv, abyste uložili nastavení a zabránili problémům při hledání na vašem telefonu. Nabíjí se rychle, čímž se prodlužuje používání až o 30 %. Upozornění: bez provozu na baterie. Tímto způsobem neztratíte žádné rozhodující okamžiky, že budete mít vždy nejnovější snímky, aby bylo zajištěno, ať už během jízdy nebo při parkování, nezávisle na okolnostech. Záznam ve smyčce a ochrana proti kolizí palubní kamera automaticky nahradí nejstarší video nejnovějším, i když je paměťová karta plná.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka1.38
Hmotnost0.09
Šířka1.81
ModelkaA1

6. VANTRUE

#ad

Super noční vidění, palubní kamera, dálkové ovládání 2K/ 1440P HDR kamera do auta, hlasové ovládání, 24 hod. vyrovnávací paměti parkovací monitorování,, WiFi GPS, VANTRUE E1 1944P Mini palubní kamera

#ad
VANTRUE #ad - Superkondenzátor udržuje extrémní teploty -20 °c až 70 °c, vše je plně pod kontrolou s kamerou e1. Dálkové ovládání/ dual gps/ extra cpl manuálně si pořiďte užitečné nahrávky a audio, datu a trase proti dopravním sporům. 2, kreativně používá 2, pádům a je příjemný na dotek. Paměť ts ukládá poslední video před náhlým výpadkem proudu perfektně bez ztráty, perfektní volba pro každého majitele automobilu.

Monitorování nárazníku parkování speciální palubní kamery pro komplikované situace parkování jsou zdaleka naší nejnovější technologií. Přípojka usb c a kabel jsou součástí dodávky. Wifi/aplikace + hlasové ovládání Říká "turn on wifi", výrazně zlepšuje flexibilitu při jízdě. Mini palubní kamera s 2k hdr nočním viděním prvek e1 palubní kamera je dosud nejmenší vantrue, který je odolný proti poškrábání, 5d skleněný přední displej, 7k 2592 x 1944p/30fps v kombinaci s 160° širokoúhlým úhlem činí neuvěřitelná videa se 4 pruhy s vysokým množstvím detailů, hladší než 1920 × 1080p/60 FPS a bezpečnější.

Polarizační filtr vyrovnává expozici a prezentuje vám skutečný a pestrý denní obraz, perfektní pro osobní automobily, nákladní automobily, velmi praktický, obytné vozy, měl by být zakoupen také samostatně B0B2WCN1FD, kdykoli chcete. Při spuštění nastavitelného g senzoru zablokováno. Přepracovaná aplikace dasch-cam poskytuje prvotřídní uživatelské zkušenosti, spustí bezdrátovou kameru do auta, 9 hlasových příkazů v angličtině uvolňuje vaše ruce, jednoduše si ji stáhněte a sdílejte během několika sekund s mobilním telefonem iOS a Android, bezpečnější a ekologičtější. Při detekci pohybu Parkmouds.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška5.28
Délka5.63
Hmotnost1.35
Šířka2.8
Číslo díluE1
ModelkaE1
Záruka1 rok

7. VANTRUE

#ad

VANTRUE N4 Pro 5G WiFi palubní kamera Auto 4K+ 1080P+ 1080p/ 3 HDR, auto kamera IR hvězdné světlo, parkovací monitorování, Starvis 2 palubní kamera, režimy soukromí a vyrovnávací paměti, noční vidění,

#ad
VANTRUE #ad - Parkovací monitorování nočního vidění zvyšuje jas o 30 % než ostatní, platné pro detekci pohybu. Po registraci na webových stránkách VANTRUE lze záruku zdarma prodloužit na 18 měsíců. Mikrofon a reproduktor pro vysoce kvalitní audio bez zkreslení. Infračervené noční vidění vnitřní je ideální pro taxi / přes / lyft.

Starvis 2/ 4k hdr + 1080p hdr+ 1080p hdr dashcam vantrue n4 pro je správně v žebříčku nejvyšší třídy: sony imx678 pionior senzor a 3cestný monitoring hdr vpředu 158° + vnitřní 160° + vzadu 165° s clonou f1. 8. Max. S čím ultrajasné a rozpoznatelné důvěryhodné dopravní detaily, jako jsou silniční značky, poznávací značky a nouzové záznamy. Zcela jednoduše živý náhled, plná kontrola s N4 PRO bezdrátová palubní kamera auta. Doporučujeme napájení ze sady VANTRUE Hardwire. Stejně jako detekce kolizí, nízké rozlišení nebo snímková frekvence Mouds- zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny.

G-senzor rozpozná náhlý náraz a zablokuje video, polohu, datum a trasu, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE 512 microSD B09SP5YYZF nebo jiné VANTRUE karty. Hlasové ovládání v angličtině uvolněte ruce, pouze několik kroků na mobil, stáhněte 9MB/S a během několika sekund sdílejte s mobilem, WiFi kamera do auta okamžitě zablokuje video. Vantrue dasch-cam app poskytuje skvělou prvotřídní online aktualizaci, praktičtější a flexibilnější.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška3.82
Délka5.63
Hmotnost2.16
Šířka6.89
ZárukaMax. 18 měsíců

8. NextBase

#ad

Nextbase Dash Cam Hardwire Kit

#ad
NextBase #ad - Vysoká kompatibilita: tuto sadu můžete použít pro každou palubní kameru nextbase serie 2. Plug-and-play pro pojistkovou skříňku: napájecí kabel nextbase je jednoduché řešení plug-and-play pro napájení každé palubní kamery nextbase řady 2. Kabel můžete skrýt a umožnit tak nerušený vzhled bez viditelných kabelů.

Instalace dashcam bez viditelného kabelu: tato sada s pevnou instalací napájí vaši palubní kameru proudem. Připojení probíhá přes pojistkovou skříňku auta, takže jinak používaný zapalovač cigaret zůstává volný. Obsahuje všechny kompomenty pro přímé připojení k vaší bezpečnostní skříňce. Dlouhý kabel: délka kabelu této sady s pevnou vestavbou činí 5 m a umožňuje tak skrytý kabel za kryty, obložení a nosníky ve vozidle. Mezi nimi jsou mimo jiné následující modely: 122, 422GW, 222, 322GW, 622GW.

Záznam není trvalý, přepne palubní kamera automaticky do "parkovacího režimu" tím, že vypne vše kromě G-senzoru. Inteligentní parkovací režim 24/7: s touto hardwirekit umožňuje používat parkovací režim vaší kamery nextbase dashcam řady 2. Tím vzniká permanentní proudové spojení s baterií vozidla. Citlivost g-senzoru se pak drasticky zvýší, probíhá pouze na jednu událost a je tak v souladu s ochranou dat. Sada má omezovač minimálního napětí, který chrání baterii vozidla před vybitím.
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.18
Délka0.78
Hmotnost0.37
Šířka1.18
Číslo díluNBDVRS2HK
ModelkaDVRS2HK

9. VIOFO

#ad

VIOFO A119 V3 Dashcam 2K 60fps mit GPS, Ultra Nachtsicht Mini Dash Cam, Quad HD IMX355 5MP Sensor HDR, 140°Weitwinkel Auto Kamera, Nur Frontscheibe 2560x1600P, 24 Std. Puffer Parkmodus Autokamera

#ad
VIOFO #ad - 2560x1600p & 5mp sensor a119 v3 dashcam verfügt über einen fortschrittlichen 5mp imx355 sensor und f1. 6 7g objektiv, die auto-kamera schießt in atemberaubender qualität während des Tages und in der Nacht, wodurch es einfacher ist, bei 1600p hd Auflösung und 30 Bildern pro Sekunde, Nummernschilder zu lesen und Vorfälle mit hervorragender Klarheit zu erfassen.

Und ein datums- und zeitstempel, zeit und gpS-Route in der Videodatei auf, der in das aufgezeichnete Filmmaterial eingebettet ist, liefert weitere Beweise für weitere Informationen. Die a119 v3 ist die ideale Wahl für Ihre Dashcam. Kompaktes und flaches designdie a119 v3 auto-kamera hat eine kompakte größe, sodass sie perfekt auf die Windschutzscheibe passt, wird Ihre Sicht auf die Straße nicht behindern. Der 140-grad-winkel verhindert eine Fischaugenansicht und bietet dennoch eine breite Sicht auf die Straße. Gps-trackingmit gps-modul zeichnet die a119 v3 dash-kamera echtzeitgeschwindigkeit, so dass kompatible Zuschauer die Daten bei der Wiedergabe anzeigen können.

Ideale wahlg-sensor, integriertes mikrofon, unterstützt bis zu 256 gb sd-karte, loop-aufnahme, einfach zu installieren und zu verwenden, bewegungserkennung, Auto-Start/Stopp, WDR, 1 Jahr Garantie. Es gibt 3 lösungen unter dem parkmodus, um verschiedene Anforderungen zu erfüllen, niedrige Bitrate-Aufnahme. Mit einem klebepad und durchsichtigen Folien machen das Entfernen und Anbringen der Dashcam unglaublich einfach. A119 v3 unterstützt hK3 Hardwire Kabel separat erhältlich.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška1.18
Délka0.79
Hmotnost0.88
Šířka0.79
Číslo díluA119 V3_GPS

10. VANTRUE

#ad

6 nastavení času záznamu, VANTRUE 5 úrovní 11,5 Ft USB-C hardwire Kit s Acc pro řady N / E Serie /X4S/S1 Pro, 24 hodin parkovací režim, kompatibilní s USB-C palubní kamerou, 12V-24 V až 5V

#ad
VANTRUE #ad - Doporučeno pro n5, n4 pro, s1 pro, n4, x4s, n2p, n2s, kompatibilní se všemi palubními kamerami typu C, E. Vícenásobné použití usb konektor typu c, gps navigačním systémem a radarovým detektorem atd. Funkce připojení acc automatické přepnutí do parkovacího režimu po vypnutí zapalování díky funkci připojení ACC, bezproblémové přepínání a provoz s připojením ACC.

Nastavení času k dispozici je uživatelem definované nastavení časovače 2, 12, 6, 4, 24 hodin nebo vždy nahrávání, abyste mohli pokračovat v záznamu/získat proud poté, co zaparkujete své auto. Ochrana proti podpětí má inteligentní systém ochrany proti podpětí, 24, 9 v, pokud napětí baterie klesne pod nastavenou hodnotu k dispozici možnost 11, 6 V/23, 6 V/11, 2 v/12, 9 v/12, 2 V/24, 5 v/23, který automaticky vypne napájení vaší palubní kamery, 5 V; čímž se zvyšuje nabíjení baterie baterie brání bude.

Kompatibilní vozidla 12–24 v tato sada s pevným kabelem spojuje kameru přímo s autem, nákladním vozidlem, terénním vozem nebo velkou plošinou pro nepřetržité napájení a přijímá napětí všech typů vozidel, autobusem, která jsou napájena 12–24 V.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška3.03
Délka2.4
Hmotnost0.6
Šířka4.33
Číslo dílu5 Vitesses
Modelka5 Vitesses
Záruka2