Top 10 Clean Girl Aesthetic deko – Plakáty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hyggelig Home

#ad

Hyggelig Home Sada prémiových plakátů – 7 vhodných obrázků ve stylové sadě – koláž obraz nástěnná dekorace – sada eukalyptu – bez rámečku

#ad
Hyggelig Home #ad - Prémiová kvalita made in germany – vysoce kvalitní tisk na velmi silném papíru. Chráněně zabaleno a připraveno k darování – naše sady plakátů jsou baleny ve stabilní kvalitní obálce. 7 harmonickÝch obrÁzkŮ v jednÉ sadĚ – tvé dlouhé hledání skončilo – naše sady plakátů jsou perfektní kombinací pro Zavěste všech 7 obrázků kompletně dohromady nebo rozprostřete obrázky do různých místností.

Sada plakátů bez rámu – naše sady plakátů se dodávají bez rámu. Každý obraz tiskneme speciálním digitálním tiskem na papír o tloušťce 400 g/m². Můžete si ale vybrat jinou variantu s rámem, pak je součástí dodávky sedm vhodných rámečků. Dodávka bez pomačkání & přímo hotový jako dárek! včetně záruky spokojenosti – nejste si jisti? možná se plakáty nevejdou do vašeho domova? Žádné téma! pokud do 60 dnů od doručení z nějakého důvodu již své plakáty nechceš, můžete je zdarma poslat zpět a my vám vrátíme kompletní kupní cenu.

Více informací k tomu v záručních podmínkách pod tlačítkem Obchodní podmínky a pomoc. Bez kdyby a jinak! záruka nedotýká tvých zákonných práv.
ZnačkaHyggelig Home #ad
Výška0.39
Délka16.93
Hmotnost1.06
Šířka11.81

2. Novart

#ad

KOMPLETNÍ PŘIPRAVENÉ K POVĚŠENÍ, Novart Nástěnné obrazy Coco, černá bílá Obývací pokoj Dívky Teenageři, 7 Moderní Mood obrazy, N016371b

#ad
Novart #ad - Zkrášlí každý prostor. Okraje obrazu jsou precizně potištěny. VysokÁ barvnost barvy: ušlechtilý vzhled se světlými a živými barvami. NĚmeckÁ manufaktur: prémiové vliesové plátno 110 g/m², netkané, kvalitní zboží. Bez zápachu, vhodné do dětského pokoje a ložnice. Snadné zavěšení: háčky jsou již namontovány na obrázcích. Ekologický tisk. Prémiová kvalita: na stabilních dřevotřískových deskách MDF cca 7 mm. Není potřeba žádný rám.
ZnačkaNovart #ad
Výrobcemade in Germany #ad
Výška0.28
Délka39.37
Hmotnost7.17
Šířka27.56
Číslo díluN016371
ModelkaN016371

3. Winund

#ad

Poster vintage, deko wohnzimmer, wandbilder wohnzimmer, UNGERAHMT, wanddeko wohnzimmer, Wandposter, deko schlafzimmer, japanische deko, Winund poster set 30x40 cm, deko küche, leinwand bilder

#ad
Winund #ad - Modern wandbild home deko hergestellt aus 250g biotop-papier in natürlicher weißer Farbe und hochwertigem Druck, sind diese Wanddekorationsdrucke perfekt für eine elegante Heimdekoration.

Wir lieben, was wir tun, und deshalb sind wir sicher, dass Sie sie lieben werden!. Room decoration aesthetic unsere dekorativen wanddrucke verfügen über originelle Designs, die jedem Zimmer, Schlafzimmer oder Wohnzimmer eine einzigartige Note verleihen. Ready to frame unsere drucke werden ungerahmt in 30x40 geliefert, so dass Sie die Bilderrahmen wählen können, die am besten zu Ihrer Wanddekoration passen. Geschenkverpackung enthält 6 bögen von 30x40 cm in einer Verpackung aus recyceltem Karton, mit originellem Design, ideal zum Verschenken. Made in spain mit liebe gedruckt in einer familiengeführten Druckerei in Spanien.
ZnačkaWinund #ad
VýrobceWinund #ad
Výška0.2
Délka12.6
Hmotnost0.55
Šířka17.72
Číslo díluWinund set
ModelkaSET

4. WAIZHIUA

#ad

Aesthetic Wandcollagen Set Indie Room Decor, WAIZHIUA 50 kusů Vintage Botanical Wall Collage Kit, Fotostěna Koláž pro VSCO plakát pro dívky a chlapce, Obrazy Nástěnný koláž Tisk Sada

#ad
WAIZHIUA #ad - Vysoce kvalitní materiálestetická nástěnná koláž vintage je vytištěna na kartonu 300 g/m² a má dlouhou životnost a je odolná proti roztržení. A je snadné vytvořit chytré koláže nástěnných obrazů nebo stěn galerií. Sada plakátových estetických rostlin se dodává v krásné krabičce a obsahuje dvě nebarvící lepidla pro připevnění obrázků.

Ideální dáreksady fotografií ve stylu room decor ve vintage stylu jsou smysluplné a umělecké dárky pro přátele, sourozence, narozeniny, spolužáky, spolubydlící a milé lidi! Sada nástěnných koláží Aesthetic je ideální a dárky na party, promoce, rodinu, den svatého Valentýna a mnoho dalších příležitostí. Botanické estetické plakátysada vintage plakátů s různými vzory a dostatečným množstvím koláží pro splnění vašich různých dekoračních potřeb a vytvoření chytrých kolážových plakátů nebo stěn galerií.

Sada koláží obsahuje fotografie s vysokým rozlišením se sytými barvami a ostrými obrázky pro nádherný vizuální zážitek. Botanická koláž plakátová sadabotanická sada vintage plakátů s 50 různými motivy ve formátu 10, 2 x 15, 2 cm. Kolážový nástěnný plakát může ozdobit ložnice, kanceláře, obývací pokoje, stylovou, chodby a mnoho dalšího. Rozmanité použijte tuto krásnou, jeskyně, učebny, ložnice, estetickou fotokoláž a nalepte ji přímo na stěnu nebo zavěste tyto plakáty pomocí klipů a mřížových stěn.
ZnačkaWAIZHIUA #ad
Výška0
Délka5.91
Hmotnost0.66
Šířka0.79
Číslo dílu3su1031-2685

5. 8TEHEVIN

#ad

Wandkunstdruck, grau-weißer Stil, Jungen, 8TEHEVIN 50 Stück weiße neutrale hellgraue ästhetische Bilder Wandcollage-Set, ästhetische Fotosammlung, Mädchen, trendiges kleines Poster für Wohnheim

#ad
8TEHEVIN #ad - Ideales geschenk: ein ästhetisches foto-set ist ein bedeutungsvolles und kunstvolles Geschenk für Freunde, Klassenkameraden, Geburtstage, Mitbewohner und Lieben. Set beinhaltet: set mit 50 stück weißen, glänzenden ästhetischen collagen können auf viele verschiedene Arten aufgehängt oder angeordnet werden, 10, 2 cm.

Es ist in der lage, wohnzimmer, ob sie sie gerade an die Wand kleben möchten oder diese Poster mit Clips und Gitterwand aufhängen. Kunst-dekor: verwandeln sie die blanko-wand in eine kreative Kunst-Fotowand, indem Sie dieses trendige ästhetische Wand-Collage-Set verwenden. Material: das ästhetische wandcollage-set ist auf 300 g/m² Karton gedruckt, glatt zu berühren, der langlebig ist, nicht leicht zu reißen, klare Muster und nicht leicht zu verblassen. Diese klaren, neutralen, hellgrauen ästhetischen Wandcollagen in verschiedenen Mustern, 2 x 15, und es wird eine Ästhetik zu Ihrer Einrichtung hinzufügen.

Und es ist einfach, klassenzimmer, Arbeitszimmer, Büro, Schlafsaal, Flur und so weiter zu dekorieren. Es ist eine ideale wahl und ein geschenk für Partys, Schwester, Familie, Abschlussfeiern, Valentinstag und andere Anlässe. Das wird ihnen eine Überraschung bringen und Ihrem Zimmer Individualität verleihen. Umfangreiche anwendung: sie können wählen, schlafzimmer, ein kunstvolles collage-poster oder eine Galeriewand zu erstellen.
Značka8TEHEVIN #ad
Výška0.04
Délka6
Hmotnost0.54
Šířka4
Číslo dílu8TEHEVIN-TE-Art Card-Grey White 50p
Modelka8TEHEVIN-TE-Art Card-Grey White 50p

6. Novart

#ad

Novart Sada obrázků – připraveno k zavěšení – není potřeba žádný extra rám – zelené listy moderní boho béžové – obývací pokoj ložnice N023063a

#ad
Novart #ad - VysokÁ barvnost barvy: ušlechtilý vzhled se světlými a živými barvami. Bez zápachu, vhodné do dětského pokoje a ložnice. Není potřeba žádný rám. NĚmeckÁ manufaktur: prémiové vliesové plátno 110 g/m², netkané, kvalitní zboží. Snadné zavěšení: háčky jsou již namontovány na obrázcích. Prémiová kvalita: na stabilních dřevotřískových deskách MDF cca 7 mm. Okraje obrazu jsou precizně potištěny. Ekologický tisk. Zkrášlí každý prostor.
ZnačkaNovart #ad
Výrobcemade in Germany #ad
Výška0.28
Délka35.43
Hmotnost0.24
Šířka31.5
Číslo díluN023063
ModelkaN023063a

7. Heimlich

#ad

Heimlich® Sada prémiových plakátů bez rámečků | 2 x DIN A3 & 4 x DIN A4, cca 30 x 42 & 21 x 30 | Stylové plakátové koláže s vhodnými obrázky jako nástěnná dekorace » abstraktní růžová Matisse «

#ad
Heimlich #ad - Zaručujeme dlouhou životnost! dekorativní estetický pokoj! sada plakátů obsahuje 6 uměleckých tisků. Sada plakátů se dodává v elegantní přepravní tašce a každý obraz je během přepravy chráněn. Vyrobeno v německu!naše vysoce kvalitní plátno je matně vytištěno na velmi silném papíře, který je odolný vůči vodě.

Plakát na stěnu přináší do vašeho domova harmonickou atmosféru a postarají se o krásná plátna. Dokonalý nápad na dárek!hledáte dárky pro přítelkyni, dárek na kolaudaci nebo jednoduše jako dárek pro přátelství? Pak jste zde správně! S naší nástěnnou dekorací potkáte každý vkus, nejlepší přítelkyni, máte estetické věci!. Rámeček koláž » abstraktní pink Matisse « vytváří ušlechtilou fotostěnu.

Sada plakátů bez rámu naše harmonické sady obrázků pro váš domov dodává heimlich s rámem. Hodí se tak k dekoraci ložnice, dětského pokoje a chodby. Dekorace pro celý byt! v naší sadě plakátů najdete krásné motivy s kokosem, zlatem, kanceláře, makramé, obývacího pokoje, kuchyně, sušenými květinami, boho obrázky a černou dekorací. Jsou přesně a perfektně střižené tak, 30 x 40, že můžete plakáty vložit do vhodných obrazových rámů A3, A4, 20 x 30, 50 x 70.
ZnačkaHeimlich #ad
VýrobceHeimlich Poster Sets #ad
Výška0.12
Délka16.54
Hmotnost0.44
Šířka11.69

8. ARTFAVES

#ad

Móda, růžová, parfém, životní styl, glamour, květiny, ARTFAVES® Sada plakátů – COCO – vícedílná nástěnná dekorace obývací pokoj & ložnice – 8 moderních nástěnných obrazů růže, dívky – bez rámečků na obrázky

#ad
ARTFAVES #ad - Sada plakátů pro váš byt | krásné obrázky do obývacího pokoje, jídelny, ložnice, dětského pokoje, kuchyně, koupelny, kanceláře. Stylová dekorace na zeď | naše sady plakátů působí působivým celkovým obrazem a vytvářejí s krásnými fotografiemi v živých barvách jedinečnou atmosféru na vaší stěně.

Ušetřete čas, peníze a nervy | udělej si to jednoduše – s našimi sadami obrázků vám chceme zjednodušit výběr v rozmanitosti nabídky plakátů. Rozsah dodávky: 4 x 30 x 40 cm, 2 x 21 x 30 cm a 2 x 13 x 18 cm. Prémiová kvalita | naše umělecké tisky se vyrábějí na vysoce kvalitním prémiovém kartonu s matným povrchem na nejvyšší úrovni kvality.

Vyrobeno v Německu. S našimi vlastnoručně vytvořenými sadami plakátů odpadá nepříjemné hledání drahých, jednotlivých plakátů resp. Plakáty nejsou srolované a bezpečně zabalené. Fotografií. Spokojenost | značka artfaves je synonymem kvality a lásky k detailu.
ZnačkaARTFAVES #ad
VýrobceARTFAVES #ad
Výška0.2
Délka16.14
Hmotnost0.62
Šířka12.2

9. GROBRO7

#ad

Umělecký tisk na stěnu pro VSCO plakát khaki zelená, koláž na karty, Grey Green Wall Collage Kit 50 Astetický obraz pro koláž na stěnu, dekor, tisk do místnosti

#ad
GROBRO7 #ad - Udělá vám vizuální zážitek: tato sada koláží je navržena v khaki stylu. Iroké použití – je to také skvělý výběr dárků pro vaše přátele, vánoce, promoce, dožínky, kolegy atd. Tento slušný dárek můžete dát k příležitostem jako narozeniny, spolužáky, sestry, bratrance, spolubydlící, Nový rok a další.

Způsob 1: nejoblíbenější metodou je přilepit je bez mezer na stěnu, můžete je zavěsit vertikálně i horizontálně, pak se z nich stane fotostěna. Jedinečný design – přijměte koncept teplého designu, navrhněte 50 podobných stylových vzorů a udělejte svůj dům krásnějším. Nejen možnost dekorace – estetické kolagenové soupravy mohou váš prostor ozdobit různými způsoby. Pokud jste dekorováni, můžete si čas od času odpočinout a užívat si tyto fotografie.

Způsob 2: zavěste tyto plakáty na banner, oba dva styly se dobře hodí k vašemu domovu. Tato sada může zakrýt stěnu o rozměrech 1, vytvořené s 50 různými vzory, 4 x 1, pokud je spojena bez mezer od hrany k hraně. Tato nástěnná dekorační sada je módní a elegantní pro dívčí pokoje nebo studentské koleje. Výhodné balení – obsahuje 50 obrázků, 2 m, 2 cm, 10, 2 x 15, vytištěno na kartonu.
ZnačkaGROBRO7 #ad
VýrobceGROBRO7 #ad
Výška0
Délka6
Hmotnost0.46
Šířka4
Číslo díluDEVS-grey green wall collage kit
ModelkaDEVS-grey green wall collage kit

10. decomonkey

#ad

Decomonkey Obrazy květiny 110 x 80 cm 5dílný obraz na plátně obraz na plátně vliesový obraz obraz umělecký tisk nástěnná dekorace stěna obývací pokoj nástěnná dekorace dekorace pivoňka rčení moderní

#ad
decomonkey #ad - Dekorace: jednoduše vybalte, hřebík na zeď, zavěste a uvidíte, jak se místnost změnila. Naše barvy jsou certifikované a nezávadné pro každý pokoj. Vždy znovu náš oblíbený okamžik.

Formát: cca 110 × 80 cm 30 × 40, 30 × 40 Š × v – 5dílné, 30 × 40 cm, 50 × 70, 30 × 40, prémiové plátno z netkané textilie, ručně nata. Barvy: nejvyšší rozlišení tisku, barvy jsou voděodolné, bez zápachu a mají vysokou dlouhotrvající zářivost barev. Plátno a napínací rám: prémiové plátno z netkané textilie je na cca 15 mm silný rám z přírodního dřeva, ručně napnutý a sestavený pomocí pevných ocelových svorek. Díky tomu je vše opravdu nové! Vypadá skvěle a zůstane tak dlouho. Ruční práce: v našem decomonkey! manufakturu nemáme sklad! vše bude vytvořeno teprve po vaší objednávce, přesně tak, jak chcete.
Značkadecomonkey #ad
Výrobcedecomonkey #ad
Výška0.2
Délka43.31
Šířka31.5
Číslo díluDKC1206m5nL